999 rezultate për

fatos

Si u ekzekutua Fatos Ferracaku, Prokuroria sekuestron kamerat e sigurisë Prokuroria e Shkodrës, raportohet se ka sekuestruar të gjitha pamjet e kamerave të sigurisë në zonën ku u bë ekzekutimi
Pa kush e vrau Arjanin, detaje tronditëse nga ekzekutimi i Fatos Ferracakut Pista kryesore e hetimeve për vrasjen e Fatos Ferracakut, është ajo e një ekzekutimi pasi 41 vjeçari dyshohet se ka parë
Çfarë tha në polici Mustafa Lici për ekzekutimi mafioz të Fatos Ferracakut Vrasja e Fatos Ferracakut dy ditë më parë në qytetin e Shkodrës vijon të mbetet e pazbardhur. Gjatë atentatit mafioz
Reagimi prekës i kushërirës ish-deputete të Ferracakëve që u vranë Një ditë pas vrasjes së Fatos Ferracakut në Shkodër, ka reaguar edhe kushërira e tij, ish-deputetja e Partisë Demokristi
Vrasja mafioze në Shkodër, çfarë kanë pohuar familjarët e viktimës Një vrasje mafioze, tronditi Shkodrën ditën e djeshme, ku viktimë mbeti Fatos Ferracaku dhe i plagosur Fatmir Mehaj.
Plumba në gojë dhe në kokë, dalin pamjet nga atentati i tmerrshëm në Shkodër (VIDEO) Një atentat i rëndë tronditi Shkodrën ditën e sotme. Dy persona të maskuar me motor iu afruan Fatos Ferracakut dhe sh
Artan Hoxha: Prapaskenat e ekzekutimit mafioz në Shkodër Gazetari i njohur, Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me atentatin mafioz në Shkodër ku mbeti i vrarë, Fatos Ferracku dhe
Detaje tronditëse, si u ekzekutua Fatos Ferracaku në Shkodër Qyteti i Shkodrës është tronditur mesditën e sotme nga një krim i dyfishtë, ku si pasojë e plumbave ka humbur jetën Fato
"Do vishesh si Fatos Nano dhe do ja mbathësh", gazetari debaton ashpër me Ramën Kryeministri Edi Rama ka replikuar dje me gazetarin Nikoll Lesi në një emision televiziv. Lesi është shprehur se qe
50 sekretet e Fatos Nanos, nga burgu, tek atentatet dhe dy martesat e bujshme Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e
Burgosi Fatos Nanon, kush është e preferuara e Ilir Metës për në KLSH Vitore Tusha mban gradën doktore shkencash. Ajo është anëtare e Gjykatës Kushtetuese që prej vitit 2008 e gjithashtu anë
"Thuapisti", kryeministri harron përsëri të presë thonjtë (FOTO&VIDEO) Kryeminsitri i vendit, Edi Rama, për të disatën herë është kapur nga kamerat me thonjtë e paprerë. Por për këtë gjes
Flet heroi i Matit, si ja hoqi kallashin nga dora autorit Mati është tronditur nga një ngjarje e rëndë ditën e djeshme, ku si pasoj ë të shtënave me arnë zjërri kanë mbetur të vr
Si reagonte Fatos Nano kur arrestoheshin kriminelë të politizuar Ish-deputeti, Asllan Dogjani në një intervistë në emisionin “Arena” ka sjell në kujtesë qeverinë e Fatos Nanos dhe mënyr
Ndahet nga jeta shkrimtari i njohur Ndahet nga jeta në moshën 89-vjeçare shkrimtari i njohur Fatos Arapi. Të afërmit kanë bërë me dije me dije se ceremonia
Berisha: Fatos Klosi ka organizuar vrasjen e Ahmet Krasniqit Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, është i bindur se Fatos Klosi në detyrën e shefit të SHIK-ut ka organizuar
Rama i vetmi që kujtohet për ditëlindjen e Nanos: Jetofsh gjatë! (FOTO LAJM) Deputeti i LSI-së Luan Rama ka uruar ish drejtuesin e PS-së, Fatos Nanon për ditëlindje. Duke zgjedhur një foto nga
Ku gjendet Fatos Nano, me çfarë e siguron jetën e luksit që bën? (FOTO LAJM) Mentor Kikia Duke medituar mbi Vettingun, Reformën në Drejtësi, BKH-në, SPAK-un… Nuk ka ndodhur asgjë e re, n
Tragjedia në familjen shqiptare, babë e bir gjejnë vdekjen në aksident Aksidenti i rëndë në Ontario, Kanada këtë të dielë la të vdekur midis 4 personave, edhe dy shqiptarë. Fatos Metko, 45
Maks Velo tregon si e njohu Fatos Lubonjën: E tërhiqnin zvarrë Protestat kundër shembjes së Teatrit nuk ndalen dhe të pranishmëve sot iu bashkuan Maks Velo e Fatos Lubonja. Në shes