999 rezultate për

fatos

Nga Fatos Nano te Blendi Fevziu, 2 lagjet ku jetojnë VIP-at e Tiranës (FOTO LAJM) Ndodhemi afro katër kilometra larg qendrës së kryeqytetit, jo shumë larg Parkut të Liqenit dhe Kopshtit Botanik. Me sigu
Fatos Beqiraj kapiten kundër Kosovës? Flet trajneri i Malit të Zi Nesër Kosova luan kundër Malit të zi në “Fadil Vokrri” dhe në mesin e 11 kundërshtarëve, pritet të jetë edhe Fatos Beqir
Kryemadhi nuk e kursen ironinë as me Metën: I duket Rama si Fatos Nano Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i është përgjigjur deklaratës së Presidentit, Ilir Meta të bërë mbrëmjen e kaluar n
Përse italianët nuk e donin Fatos Nanon Nga Ylli Polovina Në gazetën “La Repubblica” të 15 shtatorit, vumë në dukje në shkrimin e herës së shkuar, Kastriot I
Ndarja nga jeta e Fatos Buxhakut, Basha: U prehtë në paqe pioneri i reportazhit Pas ndarjes nga jeta të gazetarit dhe publicistit të njohur, Fatos Baxhaku, kreu i selisë blu, Lulzim Basha, ka ngushëll
E FUNDIT/ Shuhet gazetari Fatos Baxhaku Ka ndërruar jetë sot në moshën 55 vjeçare gazetari dhe publicisti i njohur Fatos Baxhaku. Ai është një ndër pionerët
Aksioni anti-kanabis, arrestohen tre persona në Kuçovë Tre persona janë arrestuar nga Policia në Kuçovë, pasi janë kapur duke kultivuar kanabis. Në pranga janë vënë Riza Gjoro
"Ja çfarë bëri Fatos Nano 3 muaj para se të dorëzonte pushtetin", Balla thumbon Bashën Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka bërë thirrje kreut të Partisë Demokratike, Lulzim B
I dënuar me 25 vite burg për vrasje, ky është 53-vjeçari i ekstraduar nga Greqia (FOTO LAJM) Një shtetas shqiptar i dënuar me 25 vite burg për vrasje, është ekstraduar sot nga Greqia. Policia njofton se Interpo
4 km rradhë në doganë, Fatos Nano me "bishën" e tij nuk do t'ia dijë (FOTO LAJM) Gjatë sezonit veror, në pikat doganore shqiptare fluksi i makinave që kalojnë kufirin shkon në vargje kilometrike. Nj
Shok burgu me Fatos Nanon, kush është i tmerrshmi i Tiranës, Gjeneral Nehat Kulla (FOTO LAJM) Pak minuta më parë Nehat Kulla, i njohur si Gjenerali i Kinostudios ka fituar lirinë. Ai ka qenë i dënuar me 20 vite bur
Theri për vdekje gruan, del para gjykatës shqiptari në Angli Një shqiptar i akuzuar për vrasjen e bashkëshortes së tij më datë 16 qershor të këtij viti, është arrestuar nga policia
TRONDITËSE/ Shqiptari në Angli ther për vdekje bashkëshorten Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar nën akuzën e vrasjes së bashkëshortes së tij më 16 qershor të këtij viti. Mediat
Basha dënon ashpër sulmin ndaj Lubonjës Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ërmes një deklarate në Facebook, ka dënuar ashpër sulmin ndaj analisiti Fatos L
Goditi me gur makinën e Fatos Lubonjës, arrestohet me thikë në dorë autori Autori i goditjes me gur të makinës së analistit Fatos Lubonja, është identifikuar. Policia ka arrestuar shtetasin Ar
Prapaskenat e shfaqjes së "rastësishme" të Fatos Nanos Fatos Nano u shfaq këtë të dielë aspak rastësisht duke votuar në Mullet edhe pse u tentua për qëllime te ditura që mesaz
Fatos Nano komenton zgjedhjet e sotme (VIDEO) Ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Socialiste, Fatos Nano, me bashkëshorten e tij kanë votuar ditën e sotme
Fatos Berisha drejtor i Teatrit Kombëtar të Kosovës Këshilli Drejtues i Teatrit Kombëtar të Kosovës ka njoftuar se pas një procesi të gjatë vlerësimi, dhe testimit me shkri
Fatos Nano shfaqet papritur te protesta e Astirit, kush e shoqëron? (FOTO LAJM) Ndërkohë që banorët e Astirit kanë dalë si çdo mbrëmje në protestë për të kundërshtuar projektin e Unazës së Re i cili d
Nga Nano tek Blushi dhe Klosi: Kush u dekorua nga Thaçi për luftën e Kosovës (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dekoruar 39 personalitete në Tiranë me dekoratën presidenciale “Urdhri i Lirisë”.