999 rezultate për

fatos

Fatos Nano ka gisht në vrasjen e Azem Hajdarit? Sali Berisha flet me emra Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer akuzat ndaj politikanëve për vrasjen e ish- deputetit të PD-së, Azem Hajd
Fatos Nano apo Edi Rama? Berisha përgjigjet pa dorashka Edi Rama apo Fatos Nano? Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë “zgjedhjen e tij” mes Fatos Nanos dhe Edi Ramës.
Atentati ndaj Fatos Tushes, nis "furtuna" në komisariatin e Lushnjës Sulmi ndaj kryebashkiakut të Lushnjës Fatos Tushe, ditën e 31 dhjetorit, ka sjellë shkarkimin e shefave të policisë.
Fatos Lubonja zbulon si u bë sulmi ndaj makinës e fajëson Edi Ramën Ditën e sotme makina e analistit të njohur, Fatos Lubonja u dhunua nga persona ende të paidentifikuar gjatë natës së ndë
Dhunimi i makinës së Lubonjës, reagon Genc Pollo Ish deputeti i PD Genc Pollo ka reaguar pas dhunimit të makinës së analistit të njohur Fatos Lubonja. Pollo shprehet
Dhunohet për herë të dytë makina e Fatos Lubonjës Makina e analistit të njohur, Fatos Lubonja është dhunuar nga persona ende të identifikuar gjatë ditëve të ndërrimit të
Miku i vjetër nuk e donte gjallë, Fatos Tushe flet pas sulmit me granatë Mëngjesin e 31 dhjetorit, kryebashkiaku i Lushnjës Fatos Tushe dhe sekretarja e tij, mbetën të plagosur si pasojë e një
Berisha: Plagosja e Fatos Tushes pasi u prishën pazaret me ish-shoferin Me 31 dhjetor, kur njerëzit po përgatiteshin të festonin, kryebashkiaku i Lushnjës u dërgua në spital pas një sulmi në z
Zëri Amerikës: Fatos Tushe u plagos për para Kryetari i Bashkisë së Lushnjes Fatos Tushe dhe sekretarja e tij Erisa Qalliu mbetën sot të plagosur si pasojë e shpërth
Dikur miq të vjetër, çfarë e shtyu Gëzim Saraçin të tentonte vrasjen e Fatos Tushes Kryebashkiaku Fatos Tushe dhe sekretarja e tij u plagosën sot nga Gëzim Saraçi, i cili hodhi një granatë në zyrën e Tus
Mbërrin tek spitali i traumës Kryebashkiaku i Lushnjës (VIDEO) Sapo ka mbërritur tek spitali i traumës edhe kryebashkiuaku i Lushnjes Fatos Tushe. Nga deklarata e ministres së shë
PD reagon për atentatin në Lushnjë: Prishje pazaresh! Ngjarjen e rëndë në Lushnjë, Partia Demokratike e ka konsideruar një prishje pazaresh droge. Sipas deklaratës, shofer
Granatë dhe të shtëna në zyrë, kush e donte të vdekur Fatos Tushen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në këtë fundvit duke tronditur gjithë Shqipërinë. Një shpërthim i fuqish
E FUNDIT/ Bombë në zyrë, plagoset kryebashkiaku i Lushnjes Fatos Tushe Plagoset kryetari i Bashkisë së Lushnjes Fatos Tushe. Nga të dhënat paraprake dyshohet për shpërthim bombe brenda zyr
Lidhje me Fatos Nanon, kush është krahu i djathtë i Olsian Çelës Thoma Jano është emëruar sot në postin e zëvendësprokurorit të Përgjithshëm, gjë e cila nënkupton se do të jetë krahu i
Fatos Lubonja: Viti 2019 i ngjan vitit 1997 I ftuar në emisionin Real Story, analisti Fatos Lubonja ka paralelizuar dy vite të jetuara nga e njëjta Shqipëri, viktim
Nga Fatos Nano te Blendi Fevziu, 2 lagjet ku jetojnë VIP-at e Tiranës (FOTO LAJM) Ndodhemi afro katër kilometra larg qendrës së kryeqytetit, jo shumë larg Parkut të Liqenit dhe Kopshtit Botanik. Me sigu
Dëmtohet nga tërmeti edhe pallati ku ka jetuar Fatos Nano Tërmeti i 26 nëntorit ka shkaktuar dëme edhe në bllokun e pallateve ku ka jetuar ish-kryeministri Fatos Nano. Në këtë
"10 orë në lokal duke pirë", gazetari tregon si e njohu Fatos Nanon Publicisti i njohur dhe moderator i emisionit “Provokacija”, Mustafa Nano, në librin e tij të fundit “Si e kam njohur”,
Meta dhe Rama u bën bashkë në vitin 2002 për të eliminuar politikisht Fatos Nanon Pasi ishte larguar në janar të vitit 2002 nga posti i kryeministrit, Meta bashkon votat me PD dhe largojnë kryeprokurori