999 rezultate për

fatos

Zhduket oficeri që mori 18 mijë euro ryshfet, mbyll edhe telefonat Shpallet në kërkim oficeri i Policisë Gjyqësore Fatos Lushi, i filmuar nga emisioni “Stop” duke marrë 18 mijë euro ryshf
Fatos Nano kapet ‘mat’ në një restorant në Tiranë (FOTO LAJM) Ndërsa u panë në korrik duke pushuar në Greqi, sërish çifti shikohet në Tiranë. Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkësh
U kap duke marrë ryshfetin 18 mijë euro, arrestohet oficeri Fatos Lushi Është arrestuar oficeri i Policisë Gjyqësore Fatos Lushi pas denoncimit ku shfaqej duke marrë 18 mijë Euro ryshfet për P
Përdhunuesi i së bijës braktiset nga avokati Avokati i babait i cili përdhunoi të bijën e tij të mitur dhe që u provua fajtor nga ekspertiza, raportohet se ka dhënë
Fatos Nano fotografohet në Tiranë Fatos Nano pak kohë më parë u fotografua teksa ndodhej me bashkëshorten në një darkë, por duket se ai nuk ka shkuar në n
Fatos Nano kapet "mat" në ... Fatos Nano është fotografuar mbrëmjen e djeshme duke darkuar në një restorant në Tiranë me bashkëshorten e tij Xhoanën.
"Godet" sërish Joleza Koka/ Komentuesit: Ty dhe Fatos Nanon s'iu kemi kuptuar kurrë Ish drejtuesja e një prej forumeve më të rëndësishme në Partinë Socialiste, FRESSH, Joleza Koka, është vënë sërish në qe
Socialistët festojnë 25-Vjetorin e PS-së, Tritan Shehu i pranishëm Ditën e sotme, Partia Socialiste feston 25-Vjetorin e krijimit të saj. Ceremonia festive zhvillohet në lulishten pas sel
Fatos Nano në stadium duke parë Francë-Shqipëri Ish-kryeministri i Shqipërisë Fatos Nano ka udhëtuar drejt Francës për të ndjekur kombëtaren e tij të zemrës. Nano u
Fatos Nano mesazh PS-së: Mobilizohuni për t'u ringjallur përpara se Rilindja të shtrijë vdekjen... Ish-lideri i Partisë Socialiste, Fatos Nano përmes një mesazhi me rastin e 25 vjetorit të themelimit të Partisë Socialis
Ja çfarë thotë Fatos Klosi për pajisjen e përgjimit të policisë Sonte në emisionin "Opinion" u fol rreth pajisjes së përgjimit të Policisë së Shtetit e cila u fol nga Sali Berisha se k
Fatos Nanos iu ofrua një pajisje përgjimi, ja përse nuk u ble! Politika shqiptare është futur në një krizë në lidhje me ekzistencën e një pajisje përgjuese në ambientet e policisë së
Ultimatumi i Lubonjës: Dhunës do ti përgjigjemi me dhunë Një situatë e nderë është krijuar sot mes Gardës dhe Shoqërisë Civile, por Fatos Lubonja ka paralajmëruar se dhunës do t
PD: Kërcënim kriminal tregtares, Fatos Tushe të japë dorëheqjen Partia Demokratike ka dënuar sjelljen e kryetarit të Bashkisë së Lushnjes, Fatos Tushe i cili kërcënoi një tregtare që p
KOMENT/ Mesazhi i fshehur i Ramës tek falenderimi për Fatos Nanon Krahas vendimeve të pritshme të Kongresit të Partisë Socialiste sot, ra në sy jo pak një detaj aspak i rastësishëm gjatë
Rama-Nanos: Je lideri i parë i kësaj partie! Pavarësisht faktit se Nano ishte ftuar të merrte pjesë ne Kongres por nuk shkoi, Rama nuk harroi ta falenderonte. Kryemi
Kongresi i PS plot surpriza, Ndoka në vend të Nanos e Meidanit Fatos Nano dhe Rexhep Meidani nuk kanë qënë të pranishëm në Kongresin e PS, ndonëse një ditë më parë mediat hodhën teza
A e ka pranuar Nano ftesën e Ramës? Përballja Rama-Blushi çdo ditë duket sikur tensionohet edhe më shumë. Teksa vëmendja i është dedikuar kësaj dysheje, jo
Arrestohet Fatos Rizvanolli, biznesmeni që financonte xhihadistët kosovarë për në Siri Policia e Kosovës ka arrestuar sot të dyshuarin kryesor për financim të grupeve terroriste shqiptare, biznesmenin nga Pe
Gjykata lirohen pronarin e "Omega Farma" Biznesmeni Fatos Çausholli, 76 vjeç, dhe agjenti doganor Mirlind Berberi kaluan tri ditë në burg, edhe pse, sipas Prokur