999 rezultate për

fatos

I plakur dhe me disa kg tepër, bëhet "i gjallë" Fatos Nano (FOTO LAJM) "Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur..." Deputeti Lefte
Ish-kryehetuesi: Ramiz Alia dhe Fatos Nano janë fajtorë për vrasjet e 2 prillit në Shkodër! I larguar në Gjermani si azilant politik, ish-kreu i Hetuesisë së Përgjithshme, Qemal Lame, i është rikthyer së shkuarës
Meta zbulon debatin me Fatos Nanon: Donte të bëhej president, unë dhashë dorëheqjen! Presidenti Ilir Meta, tha se Edi Rama po shkatërron integrimin me atë që bën për zgjedhjet. “Çfarë ka Rama me Marrëve
A do të rikthehet Fatos Nano si deputet i PS? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama ka bërë publike se PS është e gatshme të hapë derën për cdo shqiptar që ka arsye dhe interes për t
Nga Fatos Nano te Pirro Çako, 10 divorcet që tronditën shqiptarët (FOTO LAJM) Rastet e divorceve fatkeqësisht po dëgjohen çdo ditë e më shumë, por kur bëhet fjalë për njerëz të famshëm dhe të rëndës
Deklarata e fortë e Berishës: Vrasësit e Azemit atë ditë pritën në aeroport Fatos Nanon Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë një interviste në emisionin “Opinion” lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.
Rama uroi Fatos Nanon për ditëlindje, Murrizi "zbardh" prapaskenat Deputeti Myslim Murrizi i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Aktualitet” në Fax News, foli më lidhje me krijimin e par
"Nga birësimi te vrasja e babait", Rama uron Nanon për ditëlindje Kryeministri Edi Rama i ka uruar ditëlindjen paraardhësit të tij në Partinë Socialiste, Fatos Nanos. Në ditëlindjen e
"Kemi me t' kujtu sa të kemi jetë", flet e mbijetuara e aksidentit ku humbi jetën parashutisti Ditën e djeshme ka ndodhur një aksident në ajër mes dy parashutistëve, të cilët janë përplasur gjatë kohës së aterrimit
Lubonja përplaset me Murrizin për ndryshimet kushtetuese: Në shërbim të Ramës! Deputeti Myslim Murrizi, që është edhe një nga iniciatorët e draftit që kërkonte ndryshimet kushtetuese, ka debatuar ash
Nga Fatos Nano te Pirro Çako, 10 divorcet që tronditën shqiptarët (FOTO LAJM) Rastet e divorceve fatkeqësisht po dëgjohen çdo ditë e më shumë, por kur bëhet fjalë për njerëz të famshëm dhe të rëndës
Duka zbulon nëse do të rikthehet Fatos Nano në politikë: E kam pyetur, do isha shumë i lumtur Agron Duka ka deklaruar në emisionin Aktualitet se marrëdhëniet e tij me Edi Ramën si politikan i ka të paafrueshme ndër
Habit Taulant Balla, vendos në zyrë foton e Fatos Nanos me pranga në duar (FOTO LAJM) Gjatë një interviste, Taulant Balla ka habitur me një detaj nga zyra e tij. Ndërkohë që po zhvillonte një intervistë
Zuri vendin e Dvoranit: Kush është gjyqtarja e njohur që la në burg Fatos Nanon Ditën e sotme me 6 vota pro dhe 3 kundër KLGJ ka vendosur përfundimin e mandatit të Dvoranit. Kryesimin e KED e merr
Fatos Lubonja: Me Edi Ramën Shqipëria ka bërë hapa mbrapa Analisti Fatos Lubonja i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24”, duke folur për Reformën Zgjedhore, tha se me Edi
Kryemadhi tregon se ku ndryshon Nano nga Rama: Fatosi ishte i lig për veten "Për mua është i keq ai që i nxit të tjerët që të shkojnë drejt asaj rruge. Dhe zotëria në fjalë që thoni ju nuk i mbyll
"Babanë e varrosëm me qerre", historia tragjike e gjeneralit që punoi si punëtor llaçi Publikohet historia e panjohur e Todi Naços me origjinë nga Pogradeci, babai i të cilit, Spiro, mik i ngushtë i Fan Noli
U kthye nga Italia, Fatos Lubonja mbyllet në karantinë Analisti Fatos Lubonja ka treguar se është karantinuar në shtëpinë e tij pasi rreth një javë me parë ka mbërritur nga It
Flet Fatos Lubonja në vetë-izolim: Nuk do dal nga shtëpia për 14 ditë Analisti Fatos Lubonja, i ardhur rreth një javë me parë nga Italia po qëndron në vetëizolim në banesën e tij. Në një
U kthye nga Italia, vetëizolohet Fatos Lubonja (VIDEO) Analisti Fatos Lubonja është mbyllur në shtëpi. Kjo për shkak të kthimit nga Italia rreth dy javë më parë. Për të di