999 rezultate për

fatma

Laura Nezha ironizon "divat" shqiptare Aktorja dhe këngëtarja e njohur Laura Nezha ka qenë e ftuar në studion e “Thumb”.. Mes shumë gjërash që nuk i keni ditu
Moderatorja e njohur merr dhuratë një pellush gazmor (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Fatma Methasani ka marrë një dhuratë të bukur. Ajo ka publikuar
“Qenkeni budallaçka”, flet gazetarja që e shau Çiljeta: I pëlqen apo jo…(VIDEO) Drejtuesja e “Thumb”, Fatma Haxhialiu ka folur për incidentin e ndodhur gjatë regjistrimit të emisionit me këngëtaren Çi
Çiljeta acarohet me gazetaret, braktis studion duke sharë (VIDEO) Gazetarët dhe personazhet e showbizit duhet të jenë miqtë më të mirë, për shkak se marrëdhëniet mes tyre u shërben të dy
"Ilir Meta ka më shumë para se Donald Trump" (VIDEO) Pasuria e Ilir Metës është bërë objekt i diskutimit në emisioinin “Thumb” të lajmeve rozë në Top Channel. Në fillim t
Adrian Gaxha: Romancë me Fatmën? Emri i Adrian Gaxhës së fundmi është lakuar shpesh në mediat rozë për një lidhje të mundshme të tij dhe moderatores së
Zbulohet e dashura e sulmuesit të Realit (FOTO LAJM) Jese Rodriguez nuk po kalon një moment të mirë këtë sezon së bashku me Realin e tij në fushën e lojës, por jashtë saj du
Zgjidhet Miss Bota e myslimanëve (FOTO LAJM) 25 vjeçarja, Fatma Ben Guefrache nga Tunizia është vlerësua në Xhakarta të Indonezisë si Miss Bota për myslimanët. Fa
Fatma, një mami shembullore (FOTO LAJM) Nuk ka kaluar shumë kohë që ka sjellë në jetë fëmijën e saj, e ndërsa Fatma ndihet e bekuar. Ajo ka postuar fotot e saj
Fatma bëhet nënë, ja fotot me djalin Kohë më parë, Fatma pranoi publikisht mbi shtatzëninë e saj gjatë emisionit "Top Show Magazine". E ndërsa tashmë që ajo
Disa këshilla nga Fatma për bebin (FOTO LAJM) Fatma e cila ka qënë e pranishme në sezonin që kaloi në "Top Show Magazine", ka prekur paksa miqtë dhe ndjekësit ne Inst
Fatma kursen lekët, aktivizon motrën ti vizatojë muret (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mënd Fatmën, e cila ngacmon të ftuarit në “Top Show Magazine”, ndërsa së shpejti do të bëhet nënë. A
Fatma rrëfen për shtatzëninë (FOTO LAJM) Ndërsa pak kohë më parë u konfirmua se Aulona dhe Fatma ishin shtatzëne, tashmë emocionet përcillen në kohë reale dhe në
Vajzat e "Thumb" e bëjnë Adelinën të qajë (FOTO LAJM) Gjatë emisionit "Top Show Magazine", u bë një diskutim mbi kategoritë e "artistëve" që kemi në Shqipëri, dhe qendra e bi
I vjedh paratë babait, vajza jetë luksi me të dashurin (FOTO-LAJM) Babai i 18-vjeçares Fatma Buziu e cila u arrestua nga policia pasi i kishte vjedhur të jatit 88 mijë franga zvicerane dh