999 rezultate për

fatma

"T’paska humb gjoksi fare", Fatma i kthehet keq ndjkësit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Fatma Haxhialiu është shpesh në qendër të vëmendjes së mediave për thumbimet që i bën personazheve
Shtatzënë për herë të parë, Fatma tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTO LAJM) Prej disa ditësh ne media po qarkullon një lajm ku thuhet se moderatorja e ëmbël e InTV, Fatma Methasani është në pritje
Shikoni me kujdes, kjo është foto e parë e Fatmës pas lajmit të shtatzanisë (FOTO LAJM) Tre ditët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se moderatorja e famshme e "In Tv" eështë në pritje të ëmbël. Ajo ka
"Më morën lulen më të bukur", flet mes lotësh nëna e 7 vjeçarit Një ngjarje e rëndë ka tronditur Baselin e Zvicres, një grua e moshës 75 vjeçare i ka marr jetën një fëmije kosovar, 7 v
Bëhuni gati, sepse shumë shpejt kemi një dasmë VIP Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, u kthyen në çiftin më të komentuar që pushtoi portalet
Moderatorja tregon mashkullin e parë që e ka zhveshur (FOTO LAJM) Moderatorja Fatma Methasani prej disa kohësh është vënë në qendër të mediave rozë, pasi deklaroi hapur se ishte në një l
"Kur je në rolin e dashnores duhet t'i bësh të gjitha!", Ronela habit me deklaratën (VIDEO) Performanca e Ronela Hajatit tek “Kënga Magjike” rrëmbeu zemrat e të gjithëve. E pas kësaj sigurisht që “Thumb” kish
Fatma rrëfen se Alfio kishte pirë kur hodhi foton dhe tregoi lidhjen e tyre Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani edhe pse kishin thuajse 2 vite të lidhur, vetëm tani kanë treguar për marrëdhënien e t
Fatmën dhe Alfion desh i "rrasën" në burg, moderatorja tregon tmerrin në Tajlandë Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani pranuan lidhjen e tye në publik, duke u bërë kështu të preferuarit e fansave. Së fu
Sapo zyrtarizuan lidhjen, Fatma i dhuron Alfios "ëndrrën" e çdo mashkulli (FOTO LAJM) Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani prej disa ditësh kanë qënë çifiti më i përfolur në media
E mohuan gjatë, çifti shqiptar del publikisht Alfio Rrotani, fituesi i parë i “Masterchef Albania” dhe moderatorja Fatma Methasanit janë në lidhje. Dyshja nuk foli
"Ndërrojnë burrat bashkë", Fatma quan gazetarin pervers (FOTO LAJM) Një artikull ku shkruhej se Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë aq shoqe sa ndërrojnë dhe burrat, ka tërhequr vëmendje
Habit moderatorja e shqiptare: Vjehrrën nuk bëhet fjalë ta kem në shtëpi Moderatoren Fatma Haxhialiu e kemi parë shpesh herë si thumbuese dhe ironike në ekran. Ditën e djeshme ajo ka qenë e ftu
Moderatorja shqiptare zbulon se në çfarë moshe e ka humbur virgjërinë Kësaj here në emisionin "Elitë Zonë" kanë qenë edhe dy moderatoret Fatma dhe Aulona, të cilat i janë përgjigjur disa pye
Moderatores shqiptare i propozojnë për martesë ''live'' në emision Fatma Methasani është një nga personazhet më të preferuar të audiencës rinore. Ajo wshtw moderatore nw emisionin ''Fun D
Ndodh çudia në studio LIVE, moderatores shqiptare i propozojnë martesë Duket se Fatma ka hasur në një situatë të cuditshme sot në emision live. Gjatë emisionit “Fun Day” një nga operatorët
Deklarata e Elvis Naçit në lidhje me gratë, flet gruaja: E di që adresa e parë jam unë (FOTO LAJM) Me deklaratën për gratë dhe tradhtinë bashkëshortore, Elvis Naçi u kthye në kryefjalën e mediave një muaj më parë ku vid
Moderatorja sqaron zërat për lidhjen me Alfion (FOTO LAJM) Gjatë muajve të shkuar moderatorja Fatma Methasani është komentuar në media për një lidhje me kuzhinierin Alfio, ndërkoh
Viola Spiro për lidhjen me Arjonin: Nuk jemi miq, por tatuazhin për të e kam ende (VIDEO) Kohët e fundit Viola Spiro ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së saj por edhe zhvendosjes në një tjetër
Rovena Stefa në gjyq me Vera Grabockën Rovena Stefa krahas profesionit të saj si këngëtare, aktualisht po e shohim dhe si një nga konkurrentet e spektaklit të