999 rezultate për

fara

Marina Fara nuk fshihet më, shijon dashurinë në sy të të gjithëve (FOTO LAJM) Marina Fara u bë shumë e famshme me publikimet e saj në rrjetet sociale, publikime këto shumë seksi dhe provokuese.
Detaji që nuk u vu re, çfarë ndodhi mes Alketës dhe të ftuarës ? E ftuar këtë herë në Kurthin e Piter Pan, ka qenë këngëtarja shumë e dashur Eli fara. Ama një xing në veshje ndodh sh
Egjipti i çmendur pas Mo Salas, të gjithë imitojnë "Faraonin" Që Salah është një nga njerëzit më të dashur sot në botë kjo nuk ka diskutim, por kur bëhet fjalë për vendin e tij ata j
Nuk i mjafton Marina, Eli Fara do të adoptojë fëmijë? Të vegjlit “Në kurthin e Piter Pan”, e mbuluan me komplimente këngëtaren Eli Fara, e madje pati nga ata që edhe e cilësu
Fytyra plot rrudha, plaket Eli Fara (FOTO LAJM) Eli Fara është një ndër këngëtaret më të njohura në Shqipëri dhe jashtë saj. Mbremë e ftuar në "Kurthin e Piter Panit",
Eli Fara rrëfen sakrificën e madhe për Marinën, publiku shpërthen në duartrokitje Këngëtarja e njohur Eli Fara sot ka qenë e ftuar në Kurthin e Piter Panit, ku fëmijët e kanë pyetur edhe për vajzën e sa
Një bebe tjetër? Eli Fara flet si do donte të kishte një djalë E ftuar “Në kurthin e Piter Pan”, këtë mbrëmje ka qenë këngëtarja e preferuar e publikut shqiptar, Eli Fara. Më e vog
Drama e lidhjeve të Marina Farës Marina Fara u bë shumë e famshme me publikimet e saj në rrjetet sociale, publikime këto shumë seksi dhe provokuese. Por
Marina Fara në një lidhje të re, publikon foton (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares Eli Fara është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi Marina duket se na ka treguar se është në n
Guardiola shumë pranë rinovimit me Cityn për t'u kthyer në "faraon" Sipas The Mirror, Pep Guardiolado të nënshkruajë një marrëveshje të re me Manchester Cityn, duke u bërë trajneri më i pa
Farërat e avokados mund të luftojnë leukeminë Nëse jeni një dashnor avokado, ndoshta ju hani vetëm mishin e frutave dhe largoni farat larg. Por, çfarë nëse ju themi s
Avokado është ilaçi më i mirë kundër kësaj sëmundjeje vdekjeprurëse Nëse jeni një i apasionuar pas avokados, ndoshta ju hani vetëm mishin e frutave dhe largoni farat larg. Por, çfarë nëse
Veliaj dhe këngëtarja Eli Fara drekë për të moshuarit dhe personat në nevojë Dita e sotme ishte shumë e veçantë për të gjithë të moshuarit dhe personat në nevojë që frekuentojnë mensën sociale të K
Jetoni si një faraon! Shtëpia "piramidë" që po i mahnit të gjithë (FOTO LAJM) Një shtëpi luksoze me pamje mahnitëse nga Oqeani Paqësor dhe në formën e një piramidë është nxjerrë në shitje për 3.1 mi
United ëndërron rikthimin e Ronaldos, gati paga faraonike për të Manchester Unitedi nuk e ka harruar Cristiano Ronaldon. Djajt e Kuq dëshiojnë dhe një herë që ish-numri 7 i tyre të j
Marina feston ditëlindjen, Eli Fara e uron me fjalë të ndjera (VIDEO) Marina, vajza e këngëtares Eli Fara, njihet për ekspozimin e formave të saj përmes postimeve në rrjetet sociale. E b
Marina Fara nuk ndalet, pozon gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Është Marina Fara, e cila sa është përfolur për jetën personale aq edhe për fotografitë e nxehta të cilat i publikon.
Eli Fara nuk njeh moshë, shihni si duket (FOTO LAJM) Artistja e mirënjohur Eli Fara, përkundër viteve, po tregohet shumë e kujdesshme me paraqitjen e jashtme andaj edhe pamj
Marina Fara shfaqet provokuese nga dhoma e gjumit (FOTO LAJM) Marina, vajza e këngëtares Eli Fara, njihet për ekspozimin e formave të saj përmes postimeve në rrjetet sociale. Së
Marina Fara drejton makinën në mënyrë të veçantë, me këmbë dhe jo me duar (VIDEO) Bukuroshja, Marina Fara është shumë e njohur për pamjen e saj e sidomos asetet që nuk i kursen asnjëherë së ekspozuari.