999 rezultate për

fara

Si të pastroni zorrën e trashë pa dhimbje Çdo ditë e më shumë njerëz po vuajnë nga sëmundjet e zorrës së trashë në të gjitha anët e botës. Për pjesën më të ma
Marina Fara më e dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Marina Fara është një prej femrave më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Ajo së fundmi ka prezantuar të dashurin
Marina Fara publikon foto me të dashurin, Genta ka diçka për t’i thënë Marina Fara u bë shumë e famshme me publikimet e saj në rrjetet sociale, publikime këto shumë seksi dhe provokuese.
Eli Fara ka ditëlindjen, i kujt është ky urim kaq special? (FOTO LAJM) Këngëtarja Eli Fara k ditëlindjen dhe urimi më i bukur nuk mund të vinte nga askush, përveçse Marinës, vajzës së saj.
Pse duhet të konsumoni një grusht fara kungulli përpara gjumit? Që nga lashtësia, vaji dhe ekstrakti i farave te kungullit njiheshin për vlerat e tyre shëruese. Dikur këto fara përdore
Masakër/ Vriten dhjetra policë Luftëtarët talebanë sulmuan bazat afgane në krahinën perëndimore të Farah, duke vrarë më shumë se 40 policë dhe ushtarak
E kush e dinte, Marina na paska gënjyer të gjithëve Ajo është një ndër vajzat shqiptare më të ndjekura në Instagram, ashtu sikurse njihet edhe për format e saj bombastike d
Marina Fara dhe i dashuri nuk fshihen më (FOTO LAJM) Marina Fara është vazhdimisht e komentuar nga publiku dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale, për shkak të jetës së saj
Liverpool e kthen në "faraon" Salan, bëhet lojtari më i paguar në Angli me kontratën e re Mohamed Salah është futbollisti i momentit jo vetëm në Angli por edhe më mbarë botë. Liverpoolnuk duan ta humbasin këtë
Eli Fara tregon a ka bërë operacion plastik Ajo padyshim është kthyer në një ikonë bukurie në Shqipëri. E ftuar në Xing me Ermalin, Eli i është përgjigjur dhe di
51 vjeç e pa burrë, kur do të martohet Eli Fara? Eli Fara është një ndër këngëtaret më të mira në Shqipëri. Pavarësisht viteve, ajo mbetet një ikonë e bukurisë shqiptare
A e ngacmojnë shokët e Marinës? Eli Fara vihet në siklet Sigurisht që Eli Fara nuk i ka të pakta ngacmimet për shkak të bukurisë natyrale që e karakterizon. Ajo e ka pranuar
Incidenti i çuditshmëm, Eli Fara tregon çastin qesharak me shitësen shqiptare Eli Fara gjithmonë është konsideruar si një më të bukurat e shoëbizit shqiptar. Këtë herë në Xing ajo ka rrëfyer një
Është konsideruar si më e bukura, çfarë ka Eli Fara më shumë se të tjerat? Ajo padyshim është kthyer në një ikonë bukurie në Shqipëri. E ftuar në Xing me Ermalin, Eli i është përgjigjur dhe di
Marina Fara nuk fshihet më, shijon dashurinë në sy të të gjithëve (FOTO LAJM) Marina Fara u bë shumë e famshme me publikimet e saj në rrjetet sociale, publikime këto shumë seksi dhe provokuese.
Detaji që nuk u vu re, çfarë ndodhi mes Alketës dhe të ftuarës ? E ftuar këtë herë në Kurthin e Piter Pan, ka qenë këngëtarja shumë e dashur Eli fara. Ama një xing në veshje ndodh sh
Egjipti i çmendur pas Mo Salas, të gjithë imitojnë "Faraonin" Që Salah është një nga njerëzit më të dashur sot në botë kjo nuk ka diskutim, por kur bëhet fjalë për vendin e tij ata j
Nuk i mjafton Marina, Eli Fara do të adoptojë fëmijë? Të vegjlit “Në kurthin e Piter Pan”, e mbuluan me komplimente këngëtaren Eli Fara, e madje pati nga ata që edhe e cilësu
Fytyra plot rrudha, plaket Eli Fara (FOTO LAJM) Eli Fara është një ndër këngëtaret më të njohura në Shqipëri dhe jashtë saj. Mbremë e ftuar në "Kurthin e Piter Panit",
Eli Fara rrëfen sakrificën e madhe për Marinën, publiku shpërthen në duartrokitje Këngëtarja e njohur Eli Fara sot ka qenë e ftuar në Kurthin e Piter Panit, ku fëmijët e kanë pyetur edhe për vajzën e sa