999 rezultate për

fara

Pse duhet të konsumoni një grusht fara kungulli përpara gjumit? Që nga lashtësia, vaji dhe ekstrakti i farave te kungullit njiheshin për vlerat e tyre shëruese. Dikur këto fara përdore
Mësoni si të përgatisni kura me lëng shalqiri Lëngu me farat e shalqirit konsiderohet të jetë një kurë që ndihmon në pastrimin e veshkave. Ky lëng mund të përdoret
Gratë shqiptare, më punëtoret në Europës, kurse burrat hanë fara dhe luajnë lloto Gratë shqiptare janë me nikoqiret e Europës, pasi rezultojnë se shpenzojnë më shumë kohë se gjithë shtetet e tjera për t
Fara e zezë, bima çudibërëse që shëron kaq shumë sëmundje Doktori gjerman Maren Franz ka kryer një sërë studimesh dhe rezultatet e arritura i ka përmbledhur në librin me titull "
Mos i ndani, këto ushqime largojnë yndyrën në gjak Meqenëse nuk kanë kurrfarë shijeje apo arome, këta dy artikuj mund t’u shtohen ushqimeve më të llojllojshme. Hani pa u s
Bukë që nuk të shëndosh? Mësoni recetën më të veçantë në botë Është një recetë mjaft e thjeshtë, per një lloj buke që ka efekte fantastike për sistemin tretës dhe zemrën. Përbëhet
Marina Fara 4 muajshe shtatzënë, tregon ndjesinë e ëmbël Vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Eli Farës, Marina është kthyer në ndër personazhet më të komentuar në media
Vendoset e ardhmja e Salah, paga e tij "faraonike" Kombëtarja e Mohamed Salah, zhgënjeu në këtë Botëror duke u renditur e fundit në grupin A, madje me 0 pikë. Por për
Avokado është ilaçi më i mirë kundër kësaj sëmundjeje vdekjeprurëse Nëse jeni një i apasionuar pas avokados, ndoshta ju hani vetëm mishin e frutave dhe largoni farat larg. Por, çfarë nëse
Jetoni si një faraon! Shtëpia "piramidë" që po i mahnit të gjithë (FOTO LAJM) Një shtëpi luksoze me pamje mahnitëse nga Oqeani Paqësor dhe në formën e një piramidë është nxjerrë në shitje për 3.1 mi
“Nuk ke punë ti me vajzën time”, Eli Fara i kthehet moderatorit Marina është vajza juriste e këngëtares Eli Fara, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Fëmija i vetëm i këngëtare
Kur Marina shfaqej në klipet e Eli Farës por askush nuk e njihte (FOTO LAJM) Marina është vajza juriste e këngëtares Eli Fara, që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Fëmija i vetëm i këngëtare
Marina Fara i drejtohet të dashurit publikisht: Dua përgjigje! Ajo është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Flasim për vajzën e këngëtares, Eli Fara, Marinën e cila komentoh
5 ushqimet që duhet t’i konsumoni çdo ditë për të luftuar depresionin Të gjithë personat duhet të tregohen shumë të kujdesshëm përsa i përket shëndetit mendor, pasi nëse lihet pa trajtuar mu
Eli Fara më e bukur se asnjëherë më parë! Pozon e mbuluar me shami (FOTO LAJM) Eli Fara njihet si një nga këngëtaret më të bukura shqiptare, edhe pse vitet ikin ajo mbetet ere. Fara është nënë e
Farat e shalqirit shërojnë sëmundje Shalqiri është një ndër përbërësit më të preferuar gjatë ditëve të nxehta. Nuk është vetëm shijshëm dhe freskues, por ës
Marina Fara shfaqet në momente intime më partnerin (VIDEO) Ajo është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Flasim për vajzën e këngëtares, Eli Fara, Marinën e cila komentoh
Vitaminat e duhura për çdo problem shëndetësor Teksa shumë prej nesh janë të vetëdijshëm mbi përfitimet nga kremrat dhe serumet për lëkurën, shumë pak dimë se vitamina
Si të pastroni zorrën e trashë pa dhimbje Çdo ditë e më shumë njerëz po vuajnë nga sëmundjet e zorrës së trashë në të gjitha anët e botës. Për pjesën më të ma
Marina Fara më e dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Marina Fara është një prej femrave më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Ajo së fundmi ka prezantuar të dashurin