999 rezultate për

fara

Si meshkujt dhe femrat, mos i ndani farat e kungullit Farat e kungullit janë farat më të shëndetshme që mund t’i konsumoni. Ato janë të pasura me magnez, mangan, proteina dhe
Zbulohet paga faraonike e Zidane tek Real-i Zinedine Zidane u rikthyer pas 10 muajsh te Real Madrid, tashmë me status tjetër. Është heroi i tre Champions-ve të fitu
Trendin e fotove gjysmë të zhveshura, në Shqipëri e paska nisur Eli Fara (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eli Fara është një nga artistet më të njohura shqiptare e cila ka tërhequr përherë vëmendjen me zërin dhe pa
Marina Fara bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut me pamjen e saj dhe është
"Lamtumirë brune", kështu duket vajza e Eli Farës (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara, është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në rrjet. Aj
Si u nxeh Ben Blushi se nuk mori rol te filmi i të atit Herion Mustafaraj u bë i famshëm në Shqipëri me rolin e tij kryesor në filmin ‘Beni ecën vetë’. I ftuar në emisionin
Nuk plaket kurrë, si dukej vite më parë Eli Fara (FOTO LAJM) Eli Fara ndau sërish me ndjekësit disa foto të tjera për shkak të sfidës që përfshiu rrjetin. Në njërën prej tyre, aj
Cila është bima çudibërëse që shëron kaq shumë sëmundje Doktori gjerman Maren Franz ka kryer një sërë studimesh dhe rezultatet e arritura i ka përmbledhur në librin me titull "
Për përvjetorin e miqësisë së tyre, Eli Fara dhe Aurela Gaçe kanë një suprizë Ditën e sotme dy këngëtaret e njohura të muzikës shqiptare Aurela Gaçe dhe Eli Fara kanë prezantuar në “E diela Shqiptar
Stërling rinovon me Cityn me një pagë faraonike Ylli anglez që aktivizohet me skuadrën e Manchester City, Rahem Stërling ka rinovuar kontratën me “qytetarët” deri në vi
Super Rashica, Kosova kalon në avantazh ndaj Ishujt Faroe (VIDEO) Kosova ka kaluar në avantazh ndaj Ishujt Faroe në stadiumin "Tórsvøllur". Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentua
Nga Nili i Faraonëve, tek zbarkimi i Aleatëve në Siçili: Kur moti ka ndryshuar historinë Udhëheqësit e mëdhenj, betejat epike, epidemitë vdekjeprurëse dhe tërmetet shkatërruese, kanë ndikuar padyshim në fatin
Kështu dukej Eli Fara 18 vite më parë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eli Fara padyshim që është një nga zërat më të mirë të estradës shqiptare. Por përveç zërit të saj të mr
Babai i bën vajzës testin e virgjërisë.. Një 56-vjeçar është akuzuar nga Gjykata në Britani në e Madhe se i ka bërë vajzës së tij adoleshente testin e virgjërisë
Çfarë profesioni kishte Eli Fara para se të bëhej këngëtare Këngëtarja e hiteve "Vetëm sonte", "Romale" etj, Eli Fara, ishte e ftuar këtë pasdite në emisionin "Rudina", ku një fans
Marina është shtatzënë? Eli Fara zbulon me lezet të vërtetën (FOTO LAJM) Vajza e këngëtres së njohur Eli Fara, Marina ka qenë për një kohë të gjatë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. K
Dominim total, Kosova mposht bindshëm Ishujt Faraoe Kosova ka arritur fitoren e parë në Ligën e Kombeve duke mundur Ishujt Faraoe me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "Fadil
Kosova dominon ndaj Ishujve Faraoe, pjesa e parë mbyllet në barazim Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Kosovës dhe Ishujve Faroe, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kosova është
Merr ofertë faraonike, sheiku kërkon Ibrahimovic në skuadrën e tij Zlatan Ibrahimovic mund të “mbulohet” me ar nga një sheik nga Egjipti. Bëhet fjalë për ekipin Pyramids FC që kërkon të s
Harrojini shampot, zhdukni zbokthin në kushte shtëpie Si të mbroni flokët e juaj nga zbokthi Maska në kushte shtëpie: 1. Maskë me fara ftonjsh Përdorini farat e ftonjv