999 rezultate për

faqet

Shfaqet Dick Marty, përpiqet të flasë shumë por nuk thotë asgjë Ish-raportuesi i Këshillit të Evropës, Dick Marty, ka thënë se nuk dihet e gjithë e vërteta për krimet në Kosovë dhe se
Faqet e para, si pasqyrohet protesta në gazetat shqiptare (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Rishfaqet pas qindra vitesh shpenzi i zhdukur Një specie e zhdukur shpendësh e quajtur Rallidae është rishfaqur pikërisht në ishullin ku jetonin më parë. Shkencëtarët
Kim Kardashianja shqiptare shfaqet nga shtrati (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Flaka Krelani ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, foto të cilat tregojnë më
Ka kënduar për Erdoganin dhe Putinin, ministri Daçiç sërish shfaqet me mikrofon (VIDEO) Ministri i punëve të jashtme të Serbisë edhe njëherë është paraqitur në rolin e argëtuesit, këtë herë ka marrë mikrofoni
Emily Ratajkowski çmend fansat, shfaqet tërësisht e zhveshur (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski është një nga modelet më të përfolura të momentit. Së fundmi Emily është shfaqur plotësisht nudo në
Si të pastroni shtëpinë brenda pak minutash Shtëpia është hapësira jonë më e dashur, ku kalojmë pjesën më të madhe të kohës tonë. Në një ditë me shumë angazhime dh
Luana shfaqet pa “make up”, paralajmëron projektin e radhës(FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga personazhet më të përfolura në median shqiptare. Së fundmi ajo ka marrë përsipër riskun të s
Shfaqet serbi i akuzuar se ka vrarë djalin e Kumnovës (FOTO LAJM) Janë bërë 20 vite nga vrasja dhe zhdukja e familjarëve të Nysrete Kumnovës. Përfaqësuesja e shoqatës “Thirrjet e nënave”
Ariu shfaqet nëpër rrugët e Prizrenit (VIDEO) Arinjtë kanë filluar të bëhen problem shumë i madh për banorët e fshatrave të Prizrenit, që së fundmi kanë raportuar se
Shfaqet djali me lëkurë ujku (FOTO LAJM) Quhet Lukas Starr dhe jeton në Alaskë, SHBA. I lindur më anomalinë “ gjigantizëm i nevusit kongjential”, 11 vjeçari
Kryeministrja serbe shfaqet me bikini (FOTO LAJM) Ana Brnabic, kryeministrja serbe, po fsheh thellë jetën e tij private, veçanërisht sepse ajo publikisht pranoi orientimi
Françeska Jaçe shfaqet nga shtrati me një veshje përvëluese (FOTO LAJM) Ajo është ndër bukuroshet që tërheq vëmendje me imazhet që i shpërndan në rrjetet sociale, Françeska Jaçe vazhdon ta bëj
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Cane shfaqet nga shteti arab (FOTO LAJM) Ylli i Love Island, Alexandra Cane ka treguar asetet e saj në bikine derisa ka folur “për anët negative të saj” por ka p
Pas samitit në Berlin shfaqet edhe Berisha: Dolëm me humbje Pas përfundimit të Samitit një-ditor të Berlinit, mes krerëve të BE, kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti fr
Nuk është vrarë, shfaqet pas 5 vitesh drejtuesi i ISIS me një mjekër ndryshe (FOTO LAJM) Udhëheqësi i grupit të Shtetit Islamik është shfaqur për herë të parë në pesë vjetët në një video të lëshuar nga krahu i
Selimi shfaqet në Berlin pas Haradinajt Këshilltari i Kryeministrit Ramush Haradinaj, Sylejman Selimi është pjesë e delegacionit kosovar që po qëndron në Berlin
E dashura e Skriniar shfaqet "hot" në Instagram (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e njohur në media për shkak të një lidhje dashurie me mbrojtësin e Interit Milan Skriniar, shkrua
Rishfaqet Aida Shtino, tani në një tjetër parti politike (VIDEO) Partitë opozitare janë bashkuar sot për të firmosur marrëveshjen e koalicionit opozitar, marrëveshje e cila sjell unanim