999 rezultate për

faqet

I dalin fotot skandaloze, vajza përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Shfaqet publikisht 1 muaj pas lindjes, Miriam Cani duket mahnitëse (FOTO LAJM) Kënga "Duam" e Mirianit dhe Albanit rezultoi mjaft e sukseshme pa e ditur njeri se ky titull do ihte emri i djalit të çi
OBSH shpalli emergjencën për koronavirusin, si shfaqet gjendja në Shqipëri Koronavirusi tashmë është përhapur në të gjithë borën, ku ka qenë përfundimi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë. Dje
S'e pengon asgjë, Rudina Dembacaj shfaqet me e lumtur se kurrë në krah të Frrokut (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj, nuk e pengon asgjë të shfaqet e lumtur krah të dashurit të ri, Mark Froku, pas
Mos e kërkoni më Kim Kardashian në internet, është e rrezikshme Të gjithë e dimë sesa të pasigurt jemi në Internet. Por nëse keni vendosur të kërkoni në rrjet për Kim Kardashian, me
Biondja e Champions shfaqet sërish për Kobe Bryant (FOTO LAJM) Biondja seksi që u bë famshme në finalen e Champions League 2019 ka bërë një tjetër verprim të ngjashëm, këtë herë ka nd
Shfaqet për herë të parë pas atentatit motra e "bosit" shqiptar të drogës (FOTO LAJM) Shqiptarja Missé Beqiri është parë për herë të parë, që pas ekzekutimit të vëllait të saj në pragun e shtëpisë në Londër
Tmerrohen serbët, flamuri shqiptar shfaqet në Cetinje (VIDEO) Nacionalistët malazezë organizuan një protestë të mërkurën në mbështetje të shtetësisë së Malit të Zi, që po cenohet nga
Pas lajmit të shtatzanisë, Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik (VIDEO) Klea Huta është shfaqur për herë të parë që pas lajmit për shtatzëninë. Moderatorja shqiptare ishte e ftuar mbrëmë në
Nuk ka dimër për Erjonën, shfaqet topless në Spanjë (VIDEO) Erjona Sulejmani po shijon ditë pushimi në plazhet ekzotike të Spanjës. Bukuroshja nuk heziton t’i vë në plan të parë
Princi Harry shfaqet në publik, vazhdon detyrimet mbretërore (FOTO LAJM) Princi Harry është shfaqur më në fund në publik, që prej lajmit se ai dhe Megan u tërhoqën nga titujt mbretërorë. Ai u t
Kumbulla pranë firmës me Interin? Menaxheri i tij shfaqet në selinë zikaltër Telenovela e merkatos për Marash Kumbullën duket se nuk ka fund. Mbrojtësi i kombëtares sonë po ndiqet me shumë interes
Një peshkaqen gjigant shfaqet në mes të Tiranës (VIDEO) Një peshkaqen gati dy metra i gjatë ka tërhequr mjaft kuriozitetin e qytetarëve të Tiranës gjatë mesditës së sotme në Ti
Pas vrasjes së gjeneralit, Trump shfaqet dorë për dore me Melanian dhe djalin (FOTO LAJM) Presidenti amerikan, Donald Trump paralajmëroi mbrëmë Irakun se mund të përballet me sanksione të rënda, nëse vendi i ti
Çfarë do të ndodhë në qiell kur të shfaqet hëna e parë e plotë për 2020-tën Hëna e parë e plotë e vitit 2020 do të shoqërohet me një eklips dhe me yje që bien. Ky do të jetë qielli i janarit, që d
Erjona Sulejmani shfaqet seksi për festat e fundvitit në Abu Dabi (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me fotot e saj joshëse. Ajo së fundmi ka vendosur që t’i kaloj
Spiropali shfaqet ndryshe, e veshur sportive dhe me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shfaqur në publik shumë ndryshe nga sa jemi mësuar që t
Të fut të dridhurat, modelja e njohur shfaqet vetëm me pellush (FOTO LAJM) Courtney Stodden nuk njihet si vajzë e turpshme. 24-vjeçarja u bë e njohur kur u martua me aktorin 51-vjeçar Doug Hut
Dako shfaqet si kryetar bashkie edhe për Krishtlindje Vangjush Dako është parë të vizitojë bashkë me zyrtarët e Partisë Socialiste Kishën Ortodokse në Durrës, me rastin e Kr
Valcerde i thur elozhe Messit: Shfaqet papritmas dhe shënon nga kudo Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, e ka lartësuar superyllin e skuadrës së vet, Lionel Messin, duke thënë se ai ës