999 rezultate për

faqet

Megi Pojani mirëpret komentin: Meqë u mbyllën faqet +18 do të vizitojmë profilin tënd (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në
Tifozët duan t'i shikojnë me çdo kusht, ja 10 futbollistët më të kërkuar në faqet +18 (FOTO LAJM) ur tifozët e futbollit nuk shohin lojtarët e tyre në TV ose në fushë, ata i kërkojnë futbollistët në faqet me përmbajtje
Si ta ndaloni informacionin e rremë të bëhet viral në kohën e Covid-19 Keqinformimi po bëhet më i rrezikshëm se pandemia e koronavirusit dhe ekspertët po bëjnë thirrje që të praktikoni edhe “
KORONAVIRUSI/ Çfarë duhet të lani në shtëpi dhe si Teksa respektojnë distancën sociale, të mbyllur në shtëpi, njerëzit i janë përkushtuar pastrimit si një formë për t’u ma
Nëpër rrugët e Tiranës me xhupin e Juventusit, Rama e sheh veten në faqet e tifozëve "bardhezi" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kryeministri, Edi Rama doli nëpër rrugët e Tiranës për të ndërgjegjësuar njerëzit të qëndrojnë në shtëpi
Kur menopauza shfaqet që 30 vjeç, cilat janë shenjat dalluese Kur je në të 30-tat ose në fillim të 40-ve dhe nuk të vjen cikli menstrual, arsyeja që të vjen ndërmend është vetëm një:
UEFA-s i shfaqet një problem i ri, shikoni orarin e ngjarjeve për verën e vitit 2021 (FOTO LAJM) Shtyrja e Kampionatit Evropian për vitin 2021 do të krijojë një kaos të madh, dhe për tifozët e futbollit viti i ardhshë
Përse nuk shfaqet coronavirusi në Shqipëri? Mjekët e shpjegojnë me klimën dhe imunitetin Në Shqipëri nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus. Autoritetet Shëndetësore thonë se kanë testuar 50 raste të d
Kur menopauza shfaqet që 30 vjeç, cilat janë shenjat dalluese Kur je në të 30-tat ose në fillim të 40-ve dhe nuk të vjen cikli menstrual, arsyeja që të vjen ndërmend është vetëm një:
Pak pas ndarjes nga jeta e të atit, Enca shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Pak ditë më parë këngëtarja e njohur, Enca Haxhia humbi njeriun e saj më të shtrenjtë,të atin. Dhe pse ajo po kalon
Të gjithë në merak pas lajmit të rremë për vdekjen e saj, Era Istrefi shfaqet publikisht (VIDEO) Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka që nga muaji dhjetor që nuk ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit. Fansat, t
Më romantik se kurrë, bashkëshorti i Angela Martini shfaqet pas 1 viti arrati (VIDEO) Pak javë më parë me anë të disa postimeve në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Angela Martini zbuloi se ndodhej
Alesia Bami shfaqet më seksi se kurrë (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga moderatoret më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Ajo herë pas here poston në profilin
Strategji e re? Zëdhënësja e OFL-së "braktis" podiumin dhe shfaqet mes makinave luksoze Tashmë prej disa kohësh, OFL të jeep përshtypjen se po bën një punë të vrullshme. Ata kanë zgjedhur si zëdhënëse një
“Turp, ngelët duke u zhvesh", Ronela shfaqet më "bishë" se kurrë Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar një fotografi në Instagram që ka marrë jo pak komente. Ajo sot është shfaqur të
Bashkëshorti probleme me drejtësinë, Angela Martini shfaqet pas një viti krah tij (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, prej kohësh nuk ishin parë s
Ylli i Manchester City-t befason fansat, shfaqet si sheik në Dubai (VIDEO) Kun Aguero ka surprizuar fanasat. Së fundmi Aguero është shfaqur me një veshje të veçantë. 31-vjeçari është në maki
Shfaqet sërish policja misterioze me syze, shenjestron tre emrat e radhës nga bota e krimit Eshtë zgjedhur po ajo agjente grua, me syze dhe joshëse të publikojë sot emrat e tre personave të rrezikshëm të cilët pr
"Mihali" shfaqet sërish, polici hidhet mbi kofanon e makinës për 2 km (VIDEO) Këto pamje, me padyshim do tju sjellin në kujtesë skandalin në Sarandë, ku Mihal Kokëdhima sulmoi turistët spanjollë.
Vetëm 1 javë mami, Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një javë qëkur Fatma solli në jetë vogëlushin e saj, Noah. Moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Alfio