999 rezultate për

faqet

Fansat të shqetësuar, Madonna shfaqet me paterica në protestë (FOTO LAJM) Madonna është shfaqur së fundmi në një nga protestat e organizuara në Londër, për kauzën tashmë globale “Black Lives Mat
Përndiqej nga një fans, Luana Vjollca shfaqet në publik me truprojë (FOTO LAJM) Luana Vjollca duket se e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë ndaj vetes, pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për
Një vit pas lajmeve të bujshme për divorcin, Inva Mula shfaqet në publik me të shoqin (FOTO LAJM) Në verë të vitit që lamë pas, çifti i njohur i shoëbizit, Inva Mula dhe Ethem Ramadani u përfolën për divorc. Mirëpo
Ish-banori i "Big Brother Albania" shfaqet në klipin e reperit me famë botërore (VIDEO) Ish-banori i "Big Brother Albania 9", Elsamed Senaj është bërë pjesë e klipit "Antes Que el Mundo se Acabe", të reperit
Surprizoi rrjetin, më në fund Victoria Beckham shfaqet duke qeshur në foto (FOTO LAJM) Victoria Beckham është një prej VIP-ave që rrallë qeshin në foto. E shumta prej saj, paparacët kanë ndonjë buzëqeshje t
Momente tensioni, ariu i murrmë shfaqet papritur pas fëmijës (VIDEO) Një moment paniku është filmuar në Itali, teksa një familje italiane kishte shkuar për piknik në mal. Në video është
Me maskë dhe e humbur në mendime, Luiza Xhuvani shfaqet pas një viti (FOTO LAJM) Që prej ndarjes nga jeta të bashkëshortit Gjergj Xhuvani, aktorja Luzia Xhuvani është shkëputur përkohësisht nga jeta ar
E FRIKSHME/ Jennifer Lopez dhe selfie misterioze, pas saj shfaqet një fantazmë? (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, ka postuar një selfie gjatë një stërvitje në shtëpinë e saj, por pas saj shfaqet n
Shfaqet një gjarpër gjigant në parkun e Gërmisë Një gjarpër është parë sot në parkun e Gërmisë, në Prishtinë. Qytetarët kanë dërguar fotografi ku shihet gjarpri i zi
Ivanka Trump shfaqet detajiste me maskë: Presidenti s'ka nevoj ta mbaj (FOTO LAJM) E bija e presidentit amerikan Donald Trump, Ivanka u shfq sot me maskë gjatë një turneu një fabrikë ushqimore në Marylan
E dashura e Pelle shfaqet mjaft sensuale (VIDEO) Viky Varga, e dashura e Graziano Pelle, magjeps ndjekësit e saj në Instagram me video mjaft sensuale. Ajo vallzon dhe
Hapi bare, palestra dhe kinema ditë më parë: Koronavirusi rishfaqet pas tre javësh në Hong Kong Për herë të parë në tre javë, Hong Kongu ka raportuar dy raste të koronavirusit që nuk lidhen me udhëtimet jashtë shteti
"Të dua shumë", Loredana i shfaqet papritur Mozzikut live në emision (VIDEO) Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Nin" në Klan Kosova. Gjatë intervistës me Alaudin Hamitin, Mozzik
Çfarë na pret? Epidemiologu: Nëse shfaqet në vjeshtë, koronavirusi do jetë… Çfarë na pret më tej? Ky është preokupimi i gjithsecilit në këtë betejë me virusin korona. Epidemiologu Isuf Dedushaj th
Zëdhënësja e OFL-së heq dorë nga "maskimi", këtë herë shfaqet pa syzet e errëta (VIDEO) Mënyra sesi OFL zgjodhi të prezantohej në fillimet e aksionit, shkaktoi jo pak rrëmujë në rrjete sociale, ndërkohë që d
E bënë të vdekur, Kim Jong-Un shfaqet në publik (FOTO LAJM) Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong-Un është rishfaqur në publik, pas tre javësh spekulime lidhur me gjendjen e tij shënd
Me sy të nxirë, Gent Hazizi shfaqet për herë të parë në publik pas sherrit të bujshëm (FOTO LAJM) Prej ditësh media po zien për lajmin e sherrit mes aktorëve të njohur, Gent Hazizi dhe Ledio Lako. Ky i fundit mohoi
Rishfaqet Jozefina Topalli e poston foton e adhurueshme nga karantina: Parajsë! (FOTO LAJM) Ish-deputetja Jozefina Topalli është shkëputur nga politika dhe po shijon kohë pranë familjes së saj. Ish-kryeparlame
Presidenti Ilir Meta shfaqet si rrallëherë, me pantallona të shkurtra dhe me korrëse bari në dorë Prej 6 javësh në karantinë, presidenti Ilir Meta është shfaqur si një njeri të zakonshëm duke u marrë me oborrin. Met
Çfarë po ndodh me aktorin, "James Bond" shfaqet i plakur dhe i shndërruar (FOTO LAJM) Ai është vetëizoluar me familjen e tij në Haëaiin piktoresk në mes të pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit. Dhe Pie