999 rezultate për

faqet

Tërboi publikun me kërcimin në tub, moderatorja shfaqet e zhveshur Moderatorja Leila Kraja ka “djegur” skenën e “Dance With me” me një kërcim shumë sensual vetëm pak puntata më parë. S
Shfaqet vëllai i kolonelit Krasniqi, ka një porosi për Thaçin Behxhet Krasniqi, vëllai i kolonel Ahmet Krasniqit, në një pronocim ka folur edhe për deklaratën publike të Gani Gecit,
E veshur me lëkurë ngjitur pas trupit, Adelina Tahiri shfaqet bombastike Pak ditë më parë moderatori Ermal Mamaqi bëri të ditur se këngëtarja shumë e komentuar Adelina Tahiri do të jetë e ftuar
Tërheqëse dhe me syze të shtrenjta, gruaja e El Chapos shfaqet në gjyq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme nisi në New York seanca gjyqësore ndaj lordit të drogës, Joaquin Guzman, i njohur me nofkën “El Chapo”.
Harrojini pozat e zhveshura, Morena shfaqet e mbuluar deri në fyt Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokues.e Madje në fotot e fundit, ajo i hoqi fare rrobat dhe pozoi to
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Për herë të parë, Miriam Cami habit fansat dhe shfaqet topless (FOTO LAJM) Miriam Cami shquhet për vetkontrollin e saj dhe natyrën e rezervuar. Ama këtë herë ajo ka sjellë një surprizë për të
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Kejvina shfaqet provokuese, por harron detajin poshtë fustanit (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është shfaqur torturuese në setin e saj më të fundit fotografik të realizuar në Itali. Një fu
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu shfaqet me fustan transparent (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka bërë një veprim që në shumë vite karrierë e ka shmangur. Ajo është shfaqur me një fustan që në pjesë
Shfaqet sërish këngëtarja që pushtoi mediat rozë (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Angelina Shalen, sepse për muaj me radhë ajo ishte kryefjala e shoubizit shqiptar. U bë e famshme
Bleona Qereti shfaqet pa pikë make upi, a është më e bukura? Për publikun, Bleona Qerreti njihet tashmë si personazh që flet hapur e me një lloj sinqeriteti carmatosës. Kanë kal
Rishfaqet "Balena Blu", policia jep alarmin në 13 rajone Shpesh herë kemi parë ose dëgjuar për rrezikshmërinë që krijojnë lojrat virtuale. Shumë prej lojtarëve krijojnë vart
Morena thyen rrjetin me fotot e reja, shfaqet topless (FOTO LAJM) Morena Taraku ka hequr edhe një herë të gjitha rrobat për t’u fotografuar. Këtë herë modelja e njohur ka pozuar për a
Kardashian sërish nuk zhgënjen, shfaqet buzë detit e zhveshur (FOTO LAJM) Në breg të detit, me forma të rrumbullakosura dhe në blicin e aparatit fotografik. Kim Kardashian edhe këtë herë nuk
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Sandër Lleshi shfaqet si Ministër i Brendshëm: Me PS-në më lidh vetëm Rama Sandër Lleshi i ftuar në Opinion, theksoi se në karrierën e tij nuk ka çfarë të fitojë më, pasi e ka arritur majën me gr
Vite më e madhe se partneri, aktorja e njohur shfaqet si yll para dasmës Aktorja indiane Priyanka Chopra dhe këngëtari Nick Jonas po përgatiten për dasmën dhe aktorja ka përgatitur një festë pa
Loredana shfaqet me në fund me barkun e rrumbullakosur (VIDEO) Reperja shqiptare, Loredana Zefi është prej kohësh në një lidhje me reperin Mozzik, ku së fundmi është raportuar edhe pë