999 rezultate për

faqet

Alesia Bami shfaqet më seksi se kurrë (FOTO LAJM) Alesia Bami është një nga moderatoret më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Ajo herë pas here poston në profilin
Strategji e re? Zëdhënësja e OFL-së "braktis" podiumin dhe shfaqet mes makinave luksoze Tashmë prej disa kohësh, OFL të jeep përshtypjen se po bën një punë të vrullshme. Ata kanë zgjedhur si zëdhënëse një
“Turp, ngelët duke u zhvesh", Ronela shfaqet më "bishë" se kurrë Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar një fotografi në Instagram që ka marrë jo pak komente. Ajo sot është shfaqur të
Bashkëshorti probleme me drejtësinë, Angela Martini shfaqet pas një viti krah tij (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, prej kohësh nuk ishin parë s
Ylli i Manchester City-t befason fansat, shfaqet si sheik në Dubai (VIDEO) Kun Aguero ka surprizuar fanasat. Së fundmi Aguero është shfaqur me një veshje të veçantë. 31-vjeçari është në maki
Shfaqet sërish policja misterioze me syze, shenjestron tre emrat e radhës nga bota e krimit Eshtë zgjedhur po ajo agjente grua, me syze dhe joshëse të publikojë sot emrat e tre personave të rrezikshëm të cilët pr
"Mihali" shfaqet sërish, polici hidhet mbi kofanon e makinës për 2 km (VIDEO) Këto pamje, me padyshim do tju sjellin në kujtesë skandalin në Sarandë, ku Mihal Kokëdhima sulmoi turistët spanjollë.
Vetëm 1 javë mami, Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një javë qëkur Fatma solli në jetë vogëlushin e saj, Noah. Moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Alfio
I dalin fotot skandaloze, vajza përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Shfaqet publikisht 1 muaj pas lindjes, Miriam Cani duket mahnitëse (FOTO LAJM) Kënga "Duam" e Mirianit dhe Albanit rezultoi mjaft e sukseshme pa e ditur njeri se ky titull do ihte emri i djalit të çi
OBSH shpalli emergjencën për koronavirusin, si shfaqet gjendja në Shqipëri Koronavirusi tashmë është përhapur në të gjithë borën, ku ka qenë përfundimi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë. Dje
S'e pengon asgjë, Rudina Dembacaj shfaqet me e lumtur se kurrë në krah të Frrokut (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj, nuk e pengon asgjë të shfaqet e lumtur krah të dashurit të ri, Mark Froku, pas
Mos e kërkoni më Kim Kardashian në internet, është e rrezikshme Të gjithë e dimë sesa të pasigurt jemi në Internet. Por nëse keni vendosur të kërkoni në rrjet për Kim Kardashian, me
Biondja e Champions shfaqet sërish për Kobe Bryant (FOTO LAJM) Biondja seksi që u bë famshme në finalen e Champions League 2019 ka bërë një tjetër verprim të ngjashëm, këtë herë ka nd
Shfaqet për herë të parë pas atentatit motra e "bosit" shqiptar të drogës (FOTO LAJM) Shqiptarja Missé Beqiri është parë për herë të parë, që pas ekzekutimit të vëllait të saj në pragun e shtëpisë në Londër
Tmerrohen serbët, flamuri shqiptar shfaqet në Cetinje (VIDEO) Nacionalistët malazezë organizuan një protestë të mërkurën në mbështetje të shtetësisë së Malit të Zi, që po cenohet nga
Pas lajmit të shtatzanisë, Klea Huta shfaqet për herë të parë në publik (VIDEO) Klea Huta është shfaqur për herë të parë që pas lajmit për shtatzëninë. Moderatorja shqiptare ishte e ftuar mbrëmë në
Nuk ka dimër për Erjonën, shfaqet topless në Spanjë (VIDEO) Erjona Sulejmani po shijon ditë pushimi në plazhet ekzotike të Spanjës. Bukuroshja nuk heziton t’i vë në plan të parë
Princi Harry shfaqet në publik, vazhdon detyrimet mbretërore (FOTO LAJM) Princi Harry është shfaqur më në fund në publik, që prej lajmit se ai dhe Megan u tërhoqën nga titujt mbretërorë. Ai u t
Kumbulla pranë firmës me Interin? Menaxheri i tij shfaqet në selinë zikaltër Telenovela e merkatos për Marash Kumbullën duket se nuk ka fund. Mbrojtësi i kombëtares sonë po ndiqet me shumë interes