999 rezultate për

fantastik

Buffon nuk i ka humbur reflekset, bën një devijim fantastik (VIDEO) Në SHBA po luhet ndeshja mes Arsenal dhe PSG. Portieri i ri i PSG, Buffon ka treguar se nuk i ka humbur ende refleks
Elis Bakaj shënon gol fantastik në Europa League (VIDEO) Elis Bakaj vazhdon të tregojë se Shakhtjor Soligorsk ka bërë mirë që ka investuar për të afruar në skuadër sulmuesin shq
Pamje fantastike, ndriçohet emri i Fadil Vokrrit në stadiumin e Prishtinës (VIDEO) Emri i legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrri është ndriçuar sot në stadiumin e Prishtinës. Të pranishëm në kët
Spektakël dhe magji nga Zhegrova, i shënon supergol Olympiacosit (VIDEO) Edon Zhegrova, 18-vjeçari i talentuar i Kosovës, që i shënoi edhe një gol Shqipërisë në miqësoren e luajtur në muajin ma
Ky helikopter është fantastik, shikoni si e shpëtoi alpinistin e plagosur (VIDEO) Një helikopter Chinook u ul me vetëm dy rrota në mal për të marrë një alpinist dhe gjashtë persona të tjerë në Oregon, S
Fantastike Kroacia, "tallet" në zonën franceze dhe barazon rezultatin (VIDEO) Kroacia ka reaguar shumë shpejt ndaj Francës. Kroatët nuk kanë pritur më gjatë por kanë barazuar shifrat në minutën
Meghan dhe Princ Harry marrin dhuratën fantastike nga fansat Meghan Markle erdhi në familjen mbretërore si shembull i vajzës së lirë dhe pa komplekse. Ama transformimi i saj në a
Fantastike, si do dukeshin këto personazhe nëse do i përkisnin gjinisë tjetër (FOTO LAJM) Jemi mësuar aq shumë duke i parë personazhe të caktuara në filmat vizatimorë në një gjini, saqë nuk e imagjinojmë dot s
Portieri i Anglisë i vë “kyçin” portës, kjo është pritja fantastike (VIDEO) Portieri i Anglisë, Pickford në këtë Botëror ka bërë një paraqitje të shkëlqyer me kombëtaren e tij. Edhe në ndeshje
Fantastik Hugo Lloris, kjo pritje shpëtoi Francën nga goli i barazimit (VIDEO) Në minutat e fundit të pjesës së parë gjyqtari ka akorduar një goditje dënimi në favor të Uruguajit e cila për pak sa nu
Efekti fantastik i sodës së bukës mbi dyshekun ku flini A e dini që në dyshekun e krevatit tuaj gjenden miliona qeliza të vdekura të lëkurës, pluhur dhe mola?! Nuk ka njeri
Anglia merr një lajm fantastik para ndeshjes me Kolumbinë, formacionet e mundshme Gareth Southgate ka vendosur të luajë me formacionin më të fortë sot në ndeshjen kundër Kolumbisë. Southgate bëri tet
Vjen një tjetë lajm fantastik për shqiptarët para ndeshjes Suedi-Zvicër (FOTO LAJM) Zvicra ka publikuar formacionin e saj zyrtar në ndeshjen përballë Suedisë. Ajo që ka rënë në sy është se Valon Behram
Portier i nënvlerësuar, këto janë statistikat fantastike të Ochas në Botëror Pas paraqitjeve prej heroi në vitin 2014 në Botërorin e Brazilit, portieri i Meksikës ka dhuruar paraqitje akoma dhe më
Sërish gol, Franca "shkërrmoq" Argjentinën (VIDEO) Sërish ndëshkon Franca! Mbappe me një shpejtësi "rrufeje" ka arritur të shënoj golin e 4 për Francën. Kjo pjesë e
Fantastik Di Maria, distanca e golit është e "frikshme" (VIDEO) Angel Di Marias i është besuar krahu i djathtë i sulmit të Argjeninës, duke lënë në stol emra si Aguerro, Higuain apo Dy
Neymar i përgjigjet Ronaldos, me një gol fantastik (VIDEO) Uruguaji do të përballet sonte në mbrëmje me Portugalinë për të kërkuar të hedhi edhe një hap tjetër në Botëror. Nga
Tite: Paraqitje fantastike, tani fokusohemi në fazën tjetër Trajneri i Brazilit, Tite është i kënaqur me performancën e skuadrës së tij dhe thotë se të gjithë i zbatuan ashtu siç d
Fantastike Suedia, kërkon të eleminojë gjermanët (FOTO LAJM) Suedia ka arritur të mposhti Gjermaninë në këtë pjesë të parë, me rezultat 0-1. Goli i avantazhit për suedezët ka ard
Misteri i Kroacisë: Dalic: Nuk kemi frikë asnjë skuadre Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic, u duk entuziast pas fitores së pastër, 3-0 ndaj Argjentinës, dhe deklaroi se tashmë q