999 rezultate për

fantastik

Lampard: Conte është një trajner fantastik Frank Lampard thotë se Antonio Conten është një trajner fantastik por ka pranuar se Chelsea ka nevojë ende për ndryshime
Zyrtare: Iker Casillas rinovon kontratën me Porton Iker Casillas i ka dhënë fund spekulimeve për të ardhmen e tij duke nënshkruar edhe një vit kontratë me Porton. “Jam
Çantat e rrumbullakëta, modeli fantastik i këtij sezoni Koleksionet e çantave të 2018 erdhën në modele të ndryshme ,por modeli më i bukur dhe protagonist i pasarelave ishte mod
Flokë me ngjyra kemi parë plot, por ky trend i ri është kaq fantastik Nga flokët ylber e deri tek ombret me ngjyra, çfarë nuk na kanë parë sytë këto kohë. Ndaj meqë jemi tek ngjyrat në flokë
Politano i shënon gol fantastik Interit (VIDEO) Sassuolo ka tronditur Interin duke kaluar në epërsi në “Giuseppe Meazza”. Ai që ka shënuar për miqtë është Politano q
Tifozët e Milanit krijojnë atmosferë fantastike në Romë (VIDEO) Tifozët e Milanit janë mbledhur në numër të madh në Romë dhe pritet të dominojnë në Stadio Olimpico. Klubi nga milano
Kjo ishte performanca fantastike e Eugent Bushpepës që ngriti sallën në këmbë (VIDEO) Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Pamje të frikshme por edhe fantastike nga vullkani Kilauea (VIDEO) Hawai ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme pasi vullkani Kilauea ka shpërthyer. Pamjet që vijnë janë sa fantastike
Aspirina fantastike kundër rrudhave Aspirina përveçse qetëson dhimbjet e kokës, ndihmon shumë edhe të sheshojmë rrudhat, madje edhe të zvogëlojmë poret për
Liverpooli është me fat që ka këtë treshe fantastike Liverpool me treshen Mane-Firmino-Salah është shndërruar në një skuadër tmerri për çdo rival në UEFA Champions League.
Paradë fantastike, Barcelona shëtit nëpër rrugët e qytetit për trofetë e fituar (FOTO LAJM) Barcelona u shpall ditën e djeshme zyrtarsht kampione e La Ligas për të 25 herë. Ky titull vjen vetëm pak ditë pas fitim
Mediat britanike ngrenë në qiell Eugent Bushpepën: Shkatërroi skenën me vokalin fantastik Eugent Bushpepa ka shkaktuar një bum mediatik kudo në botë, dhe është konsideruar si një talent i gjallë, me interretimi
Alpha Bank Albania hedh në treg një ofertë fantastike për kreditë konsumatore dhe për shtëpi Alpha Bank Albania hedh në treg një ofertë fantastike për kreditë konsumatore dhe kredinë për shtëpi Në këtë përvjeto
Klopp: Bëm një paraqitje fantastike Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka thënë se skuadra e tij bëri një paraqitje mbresëlënëse për 80 minuta. “Ishte
Crotone shënon super gol ndaj Juventusit (VIDEO) Crotone ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Stadio Ezio Scida". Ai që ka barazuar është Simy që ka realizuar
Rezultate fantastike, kjo është pija e rënies nga pesha Nuk ka më freskuese se kjo pije dobësimi me bazë kastravecin, limonin dhe menten. Të gjithë përbërësit janë natyral dhe
Beyonce pushon nga puna 20 balerina, por ajo që bëri Cardi B është fantastike Pak para festivalit Coachella, Beyonce ka pushuar nga puna rreth 20 nga kërcimtarët e saj. TMZ shkruan sot se ende mb
Gerrard, Owen dhe Ferdinand tregojnë pse është penallti ndërhyrja e Benatias Gerrard, Oën dhe Ferdinand teksa ishin të ftuar në emisionin "BT Sport" te Gary Lineker, thanë se penalltia ishte e qar
Super Messi, shënon gol fantastik ndaj Leganesit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Leganes në "Camp Nou". Ai që ka shënuar golin është ylli argjentinas, Lionel Me
Diell e temperatura të larta, bëhuni gati për një fundjavë fantastike Dy ditët e ardhshme, dhe sidomos e diela, do të jenë me mot me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në gjithë territorin