fantastik

Shpërthen përsëri CR7! Gol fantastik me të majtën (VIDEO) Ndeshja mes Juventus dhe Sassuolos duket se është e gjitha e Ronaldos. Pasi shënoi golin e parë ai ka realizuar edhe
Fantastik Sane, i mjaftojnë 2 minuta për të shënuar gol (VIDEO) Manchester City po përballet me Fulham, ndeshje e kjo e vlefshme per tre pikë në Premier League. City ka kaluar në a
Pritja fantastike e David De Geas kundër Anglisë (VIDEO) Kur Spanja po fitonte 2-1, Anglia organizoi një super aksion me Marcus Rashford që bëri një goditje me kokë nga afërsia,
Ky është goli fantastik nga jashtë zone i Gareth Bale (VIDEO) Gareth Bale është në një formë të shkëlqyer, ku pas hapësirave që ka lënë Ronaldo te Real Madrid është ai që po i mbulon
Aksion model, lojtarët e Realit shënojnë një gol fantastik në stërvitje (VIDEO) Real Madrid nuk ndalet, pasi çdo ditë si zakonisht ata kryejnë stërvitje intensive që të përmirësohen sa më shumë. S
Efektet fantastike të mjaltit në fytyrë Mjalti është një element i çmuar kur flitet për mirëmbajtjen e lëkurës dhe trupit në përgjithësi. Ai është vërtet i mirë
Goli më i bukur i javës? Kjo është lëvizja fantastike e Quagliarella Sampdoria arriti të bënte një mrekulli mbrëmjen e djeshme pasi mposhti Napolin me rezultatin 3-0 në sfidën e vlefshme pë
Arsenali në avantazh, Mustafi shënon një gol fantastik (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Cardiff City. Goli i avantazhit erdhi në minutën e 11' nga një goditje fantastike
Për CR7 vijon "mallkimi" por djali i tij shënon 4 gola fantastik (VIDEO) Cristiano Ronaldo, edhe pse ka luajtur tre ndeshje zyrtare në Seria A, me klubin e Juventus ende nuk e ka gjetur rrugën
Liverpool dyfishon rezultatin, Firmino fantastik me kokë (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Licester. Golin e dytë e ka shënuar Firmino në minutën e 45'. Topi është k
Kundërsulm "vrasës", Bale është fantastik (VIDEO0 Me largimin e Ronaldos nga Reali, Bale filloji që të marrë vëmendjen që i kishte munguar. Uellsiani ka treguar edhe
Sergio Ramos nga penalltia, e pabesueshme çfarë ka bërë (VIDEO) Serigo Ramos ka barazuar rezultatin për Realin kundër Gironës nga penalltia. Mbrojtësi i madrilenëve ka shënuar një g
Zhegrova fantastik, shënon supergol nga jashtë zone (VIDEO) Edon Zhegrova duket se nuk po zhgënjen te skuadra e Genk në Belgjikë. Lojtari i kombëtares së Kosovës ka është duke dhur
Ronaldo rikthehet në vendin e "krimit" Cristiano Ronaldo muaj më parë realizojë një gol fantastik të stilit "biçikletë" kundër Juventus, në Champions League.
United gjynjëzohet para Brighton, pësojnë dy gola të shpejtë (VIDEO) Brighton e ka tronditur Manchester Unitedin duke ia shënuar dy gola të shpejtë në një ndeshje të Premierligës, që po zhv
Fantastik Aguero, City trefishon brenda 5 minutave (VIDEO) Në Angli po luhet ndeshja mes Manchester City dhe Huddersfield, ku kampionët e kësaj lige kanë kaluar në avantazh me tre
Kjo është pritja fantastike e Buffon në ndeshjen e fundit të PSG (VIDEO) Parisi dje arriti të shënojë fitore kundër Guingampit si mysafir me rezultatin 3-1. Në këtë ndeshje u spikat edhe por
Rooney nuk di të ndalet, shënon gol spektakolar (VIDEO) Pasi dhuroi një asist fantastik në javën e kaluar, Wayne Rooney është bërë sërish protagonist për skuadrën e tij, DC Uni
PSG "shkërmoq" Monacon në Superkupën e Francës, Di Maria tregohet fantastik (VIDEO) Ndeshja për Superkupën e Francës është fituar nga skuadra e PSG pasi mundi me rezultat të thellë 4-0 Monacon. Lojtar
Neymar me bilance fantastike te PSG Data 3 gusht 2017 do të ishte si një tërmet i vërtetë për futbollin. Pas një periudhe të gjatë “tërhiq e mos këput”,