999 rezultate për

fantastik

4 prekje për vetëm 10 sekonda, shikoni golin fantastik të Shaqirit (VIDEO) Skuadra e Liverpoolit mori një fitore të merituar ditën e djeshme në transfertë përballë Burnley me rezultatin 3 me 1.
Hidhni në mjaltë një lugë kripë, vendoseni poshtë gjuhës dhe prisni rezultatet fantastike Pjesa më e mirë e këtij mjekimi qëndron në faktin se ju mund ta përgatisni atë në shtëpinë tuaj. Sekreti është kripa
Juventus merr lajm fantastik, mesfushori gjerman kthehet në stërvitje Juventus mori një fitore të rëndësishme mbrëmë kundër Valencias me rezultatin minimal 1-0 në "Allianz Stadium". Por
Do t’ju shpëtojnë, këto truke për punët e shtëpisë janë fantastike (VIDEO) Të pastrosh shtëpinë, është ndoshta një nga punët që të merr më shumë kohë dhe mund. Sidomos kur vërdallë nëpër shtëp
Super Uzuni, shënon gol fantastik ndaj Osijekut Futbollisti i Kombëtares, Myrto Uzuni vazhdon të shkëlqejë në kampionatin kroat me fanellën e Lokomotivës së Zagrebit.
Një lajm fantastik për shqiptarët nga Gjermania Një fond prej 164,4 milionë eurosh, që Qeveria Federale do t'i lëvrojë Shqipërisë për periudhën 2019 -2021, është publik
Rama shkon në spital, i bën dhuratën e pakuptimtë polices së plagosur (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, kryeministri Edi Rama ka shkuar në Spitalin e Traumës nga ku ka publikuar një video ku shihet efektiv
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO) Të fitosh një herë me një rezultat të thellë mund të jetë rastësi, por 9 gola në 2 ndeshje nuk mund të rezultojë kurrë s
Scaroni hedh dritë mbi afrimin e Ibrahimoviç Presidenti i skuadrës së Milanit, Paolo Scaroni ka thënë së fundmi se më e rëndësishme për kuqezinjtë është kualifikimi
Reali merr lajm fantastik, Marcelo kthehet në stërvitje Real Madrid ka marrë një lajm fantastik nga infermieria për mbrojtësin Marcelo. Braziliani është kthyer në stërvitje
Klopp: Shqiri është një lojtar fantastik Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka pranuar se Xherdan Shaqiri i ka kaluar pritshmëritë e tij, pasi që është bërë
Shpërthen Salah, gol fantastik kundër Fulham-it (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Fulhamit në kuadër të Premierligës. Golin e shënoi Salah në minutën e
Fantastik! Futbollisti shqiptar renditet si i 7-ti më i çmuar në botë (FOTO LAJM) Vitete e fundit futbollistët shqiptarë kanë shkruar suksese të mëdha duke u ngjitur në top listat e futbollit botëror.
Liverpool nderon Shaqirin për performancën fantastike (VIDEO) Futbollisti shqiptar i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri është përshtatur më së miri me skuadrën angleze. Ai ka fit
Emir Lenjani shënon gol fantastik në Zvicër (VIDEO) Po luhet në kampionati zviceran ndeshja midis Young Boys dhe skuadrës së Sionit të Emir Lenjanit. Lojtari i Kombëtar
Klopp: Shaqiri më i miri në ndeshjen ndaj serbëve Skuadra e Liverpool mposhti Crvena Zvezdën me shifrat e thellë 4-0. Në këtë takim luajti edhe Xherdan Shaqiri i cili dhu
Gjesti fantastik i Ronaldos me tifozin që u fut brenda në fushë (FOTO LAJM) Juventus është duke fituar me rezultatin minimal 0-1 ndaj Manchester United në "Old Trafford". Në fillim të ndeshjes
Koreografia e famshme e tifozëve të Interit (FOTO LAJM) Interi dhe Milani po phttp://www.albeu.com/dokumenta/foto/Inter-tifozet.jpgërballen me njëra-tjetrën në stadiumin "Giuse
Talenti i Realit shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Talenti brazilian Real Madridit, Vinicius Jr ka shënuar një gol fantastik nga gjuajtja e lirë, para se të ndëshkohej me
Hysaj jep krosim fantastik, Balaj shumë afër golit Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit me rezultatin 1-0 në Beer Sheva. Në minutën e 60’ Hysaj jep një krosim fa