fantastik

Nis festa e kuqe, Mala ndez stadiumin me golin fantastik (VIDEO) Po luhet në “Selman Stërmasi” derbi i shumëpritur mes Tiranës dhe Partizanit. Në stadium situata është e zjarrtë ndë
Tifozi futet në fushë, Neymar bën gjestin fantastik ndaj tij (VIDEO) PSG arriti të fitonte me përmbysje ndaj Rennes me rezultatin 1-3. Por në fund të ndeshjes futbollisti brazilian, Ney
Fantastik Di Maria, barazon rezultatin ndaj Rennes (VIDEO) Paris Saint-Germaini duket se është zgjuar në ndehsjen kundër modestëve të Rennes duke shënuar edhe golin e barazimit.
Rey Manaj fantastik, shënon gol në minutën e 3' Rey Manajt i kanë mjaftuar tre minuta lojë me Albacete në La Liga 2 në Spanjë, për të shënuar golin e tretë sezonal me e
Fantastik City, kalon në avantazh me dy gola të shpejtë (VIDEO) Manchester City e ka shënuar golin e parë në ndeshjen kundër Cardiff Cityt në Premierligë. Golin e ka shënuar sulmues
Liverpool dyfishon rezultatin, Matip fantastik me kokë (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Southampton. Golin e dytë e ka shënuar Matip me një godtije fantastike me kok
Messi i papërmbajtshëm, shënon gol fantastik kundër PSV (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj PSV në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Lionel Messi nga një goditje dënimi n
Shpërthen përsëri CR7! Gol fantastik me të majtën (VIDEO) Ndeshja mes Juventus dhe Sassuolos duket se është e gjitha e Ronaldos. Pasi shënoi golin e parë ai ka realizuar edhe
Fantastik Sane, i mjaftojnë 2 minuta për të shënuar gol (VIDEO) Manchester City po përballet me Fulham, ndeshje e kjo e vlefshme per tre pikë në Premier League. City ka kaluar në a
Pritja fantastike e David De Geas kundër Anglisë (VIDEO) Kur Spanja po fitonte 2-1, Anglia organizoi një super aksion me Marcus Rashford që bëri një goditje me kokë nga afërsia,
Ky është goli fantastik nga jashtë zone i Gareth Bale (VIDEO) Gareth Bale është në një formë të shkëlqyer, ku pas hapësirave që ka lënë Ronaldo te Real Madrid është ai që po i mbulon
Aksion model, lojtarët e Realit shënojnë një gol fantastik në stërvitje (VIDEO) Real Madrid nuk ndalet, pasi çdo ditë si zakonisht ata kryejnë stërvitje intensive që të përmirësohen sa më shumë. S
Efektet fantastike të mjaltit në fytyrë Mjalti është një element i çmuar kur flitet për mirëmbajtjen e lëkurës dhe trupit në përgjithësi. Ai është vërtet i mirë
Goli më i bukur i javës? Kjo është lëvizja fantastike e Quagliarella Sampdoria arriti të bënte një mrekulli mbrëmjen e djeshme pasi mposhti Napolin me rezultatin 3-0 në sfidën e vlefshme pë
Arsenali në avantazh, Mustafi shënon një gol fantastik (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Cardiff City. Goli i avantazhit erdhi në minutën e 11' nga një goditje fantastike
Për CR7 vijon "mallkimi" por djali i tij shënon 4 gola fantastik (VIDEO) Cristiano Ronaldo, edhe pse ka luajtur tre ndeshje zyrtare në Seria A, me klubin e Juventus ende nuk e ka gjetur rrugën
Liverpool dyfishon rezultatin, Firmino fantastik me kokë (VIDEO) Liverpool ka dyfishuar rezultatin ndaj Licester. Golin e dytë e ka shënuar Firmino në minutën e 45'. Topi është k
Kundërsulm "vrasës", Bale është fantastik (VIDEO0 Me largimin e Ronaldos nga Reali, Bale filloji që të marrë vëmendjen që i kishte munguar. Uellsiani ka treguar edhe
Sergio Ramos nga penalltia, e pabesueshme çfarë ka bërë (VIDEO) Serigo Ramos ka barazuar rezultatin për Realin kundër Gironës nga penalltia. Mbrojtësi i madrilenëve ka shënuar një g
Zhegrova fantastik, shënon supergol nga jashtë zone (VIDEO) Edon Zhegrova duket se nuk po zhgënjen te skuadra e Genk në Belgjikë. Lojtari i kombëtares së Kosovës ka është duke dhur