999 rezultate për

fantastik

Ide fantastike dhuratash për këtë Shën Valentin (FOTO LAJM) Lulet dhe çokollatat duket sikur simbolizojnw Shen Valentinin. Nëse jeni sadopak krijues dhe në kërkim të gjërave të
Bayern Munich merr një lajm fantastik para sfidës me Liverpoolin Bayern Munich ka marrë një lajm fantastik para përballjes së parë ndaj Liverpoolit në kuadër të UEFA Champions League.
Pol Pogba fantastik, realizon dhe golin e 3 ndaj Fulhamit (VIDEO) Manchester United e ka kthyer në stërvitje transfertën ndaj Fulhamit teksa ka shënuar edhe golin e 3 me autor sërish Pol
Sokol Cikalleshi i papërmbajtshëm, shënon dy gola fantastik në Turqi (VIDEO) Sokol Cikalleshi ka shënuar në ndeshjen e Kupës së Turqisë, që skuadra e tij e Akhisarit po luan përballë Kasimpasas.
PSG merr një lajm fantastik para ndeshjes me Manchester United (VIDEO) Skuadra e PSG më në fund ka marrë një lajm të mirë, para ndeshjes në UEFA Champions League. PSG do të përballen me sk
Barcelona merr një lajm fantastik para ndeshjes me Realin (FOTO LAJM) Barcelona do të përballet me Real Madridin ditën e mërkurë, ndeshje e vlefshme për gjysmë-finalen ndaj Real Madridit në
Debutim fantastik për Arbër Zenelin, i merr 3 pikë Marseille Arbër Zeneli e ka nisur me këmbë të mbarë eksperiencën në Ligue 1. Mesfushori-sulmues i kombëtares kosovare ka luajtur p
Max Allegri merr një lajm fantastik nga e dashura e tij Massimiliano Allegri mund të jetë mërzitur shumë nga eliminimi i Juventusit në Kupën e Italisë, por nga jeta private laj
Gjest fantastik i Cardiffit, ndaj Arsenalit luan edhe Emiliano Sala (FOTO LAJM) Skuadra e Cardiffit do të luajë mbrëmjen e sotme në “Emiratës”, sfidën e javës së 24 në Premier League, dhe ekipi uellsi
Gjesti fantastik i Shaqirit për tifozin e vogël të Liverpoolit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri i ka dërguar një mesazh të vogël për ditëlindjen e një tifozi të Liverpoolit, të shtrirë në spital. O
Tifozët e Werder Bremen marrin një lajm fantastik për Milot Rashican Werder Bremen sot ka dhënë një lajm të mirë për Milot Rashicën. Klubi gjerman ka njoftuar se ylli i Kosovës sot është kt
5 mënyra fantastike për të mbrojtur celularin tuaj (FOTO LAJM) Në epokën e rrjeteve sociale dhe internetit siguria kibernetike duhet të jetë shqetësimi i parë për këdo që dëshiron që
Zeneli falënderon klubin holandez: Kalova tre vite fantastike Mesfushori i Kosovës Arbër Zeneli, mbrëmë u zyrtarizuan si lojtar i klubit francez, Stade de Reims, duke nënshkruar kont
Shkëlqen Kololli, shënon dy gola fantastikë në fitoren e Zurichut Ylli i Kombëtares së Kosovës, Benjamin Kololli, ka arritur të shënojë përsëri dy gola në ndeshjen miqësore të klubit të
Arbër Zeneli merr lajm fantastik për vitin 2019 (FOTO LAJM) Arbër Zeneli ka zënë vend në formacionin më të mirë të pjesës së parë të sezonit në Eredivise. Viti 2018, ka qenë i m
Pamje fantastike, stadiumi i Manchester United mbulohet me dëborë (FOTO LAJM) Pas shkarkimit të Jose Mourinhos, te klubi i Manchester ka mbërritur harmonia. Në fundjavë "Djajtë e Kuq" shkatërrua
Shikoni gjestin fantastik të portierit të Laçit për fëmijët jetimë Përveç se një portier i talentuar, kapiteni i Laçit, Gentian Selmani, është mbi të gjitha një njeri me zemër të madhe. 2
​Historia fantastike e këpucëve me të cilat Scholes ka luajtur Ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, i kërkoi Scholesit t’i kthehet futbollit pas pensionimi
Gjest fantastik nga Momo Salah, fton në stërvitje të Liverpooli, tifozin e verbër (VIDEO) Sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, priti sot në qendrën stërvitore të Liverpoolit, Melwood, tifozin e verbër të klubit,
Ronaldo: Solskjaer është një djalosh fantastik Cristiano Ronaldo, e ka përshkruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, jo vetëm si trajner të m