999 rezultate për

fantastik

Rama shkon në spital, i bën dhuratën e pakuptimtë polices së plagosur (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, kryeministri Edi Rama ka shkuar në Spitalin e Traumës nga ku ka publikuar një video ku shihet efektiv
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO) Të fitosh një herë me një rezultat të thellë mund të jetë rastësi, por 9 gola në 2 ndeshje nuk mund të rezultojë kurrë s
Scaroni hedh dritë mbi afrimin e Ibrahimoviç Presidenti i skuadrës së Milanit, Paolo Scaroni ka thënë së fundmi se më e rëndësishme për kuqezinjtë është kualifikimi
Reali merr lajm fantastik, Marcelo kthehet në stërvitje Real Madrid ka marrë një lajm fantastik nga infermieria për mbrojtësin Marcelo. Braziliani është kthyer në stërvitje
Klopp: Shqiri është një lojtar fantastik Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka pranuar se Xherdan Shaqiri i ka kaluar pritshmëritë e tij, pasi që është bërë
Shpërthen Salah, gol fantastik kundër Fulham-it (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi në ndeshjen ndaj Fulhamit në kuadër të Premierligës. Golin e shënoi Salah në minutën e
Fantastik! Futbollisti shqiptar renditet si i 7-ti më i çmuar në botë (FOTO LAJM) Vitete e fundit futbollistët shqiptarë kanë shkruar suksese të mëdha duke u ngjitur në top listat e futbollit botëror.
Liverpool nderon Shaqirin për performancën fantastike (VIDEO) Futbollisti shqiptar i skuadrës së Liverpool, Xherdan Shaqiri është përshtatur më së miri me skuadrën angleze. Ai ka fit
Emir Lenjani shënon gol fantastik në Zvicër (VIDEO) Po luhet në kampionati zviceran ndeshja midis Young Boys dhe skuadrës së Sionit të Emir Lenjanit. Lojtari i Kombëtar
Klopp: Shaqiri më i miri në ndeshjen ndaj serbëve Skuadra e Liverpool mposhti Crvena Zvezdën me shifrat e thellë 4-0. Në këtë takim luajti edhe Xherdan Shaqiri i cili dhu
Gjesti fantastik i Ronaldos me tifozin që u fut brenda në fushë (FOTO LAJM) Juventus është duke fituar me rezultatin minimal 0-1 ndaj Manchester United në "Old Trafford". Në fillim të ndeshjes
Koreografia e famshme e tifozëve të Interit (FOTO LAJM) Interi dhe Milani po phttp://www.albeu.com/dokumenta/foto/Inter-tifozet.jpgërballen me njëra-tjetrën në stadiumin "Giuse
Talenti i Realit shënon supergol nga goditja e dënimit (VIDEO) Talenti brazilian Real Madridit, Vinicius Jr ka shënuar një gol fantastik nga gjuajtja e lirë, para se të ndëshkohej me
Hysaj jep krosim fantastik, Balaj shumë afër golit Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit me rezultatin 1-0 në Beer Sheva. Në minutën e 60’ Hysaj jep një krosim fa
E ndihmoi Shaqiri, Zvicra barazon me një gol fantastik Belgjikën (VIDEO) Zvicra e ka shënuar golin e barazimit ndaj Belgjikës në kuadër të Ligës së Kombeve. Goli erdhi në minutën e 76’ nga M
Ujkani: Sot ishim fantastikë Kapiteni i Kosovës, Sajmir Ujkani, foli për mikrofonin e “Supersport” pas triumfit ndaj Maltës, ku nuk nuk la pa përmend
Lajm fantastik për veteranët, për ta janë 686 milionë euro Bosnja, Kroacia, Kosova dhe Serbia do të paguajnë 686 milionë përfitime për veteranët e luftës në vitin 2018, por trajti
Icardi fantastik, Interi përmbys takimin (VIDEO) Interi ka përmbysur PSV në Holandë, me një gol të shënuar nga Mauro Icardi. Zikaltërit pësuan gol në minutën e 27, po
Dybala shënon gol fantastik për Juventusin (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Young Boys në "Allianz Stadium". Ai që ka zhbllokuar sfidën është Paulo Dybala n
Noizy merr dhuratën fantastike: Kush është vajza që po e puth? (VIDEO) Dy ditë më parë Noizy festoi ditëlindjen e tij të 32-të. Noizy mori një dhuratë speciale nga një vajzë misterioze, p