999 rezultate për

fantastik

Pak i dinë, por këto truke janë fantastike për vajzat 1 Vendosni vazelinë para parfumit! Nëse doni që parfumi juaj të qëndrojë gjatë gjithë ditës në trupin tuaj (kur e ke
Arbër Zeneli merr lajm fantastik për vitin 2019 (FOTO LAJM) Arbër Zeneli ka zënë vend në formacionin më të mirë të pjesës së parë të sezonit në Eredivise. Viti 2018, ka qenë i m
Pamje fantastike, stadiumi i Manchester United mbulohet me dëborë (FOTO LAJM) Pas shkarkimit të Jose Mourinhos, te klubi i Manchester ka mbërritur harmonia. Në fundjavë "Djajtë e Kuq" shkatërrua
Shikoni gjestin fantastik të portierit të Laçit për fëmijët jetimë Përveç se një portier i talentuar, kapiteni i Laçit, Gentian Selmani, është mbi të gjitha një njeri me zemër të madhe. 2
​Historia fantastike e këpucëve me të cilat Scholes ka luajtur Ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, i kërkoi Scholesit t’i kthehet futbollit pas pensionimi
Gjest fantastik nga Momo Salah, fton në stërvitje të Liverpooli, tifozin e verbër (VIDEO) Sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, priti sot në qendrën stërvitore të Liverpoolit, Melwood, tifozin e verbër të klubit,
Ronaldo: Solskjaer është një djalosh fantastik Cristiano Ronaldo, e ka përshkruar trajnerin e ri të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, jo vetëm si trajner të m
Vjen një lajm fantastik për azilantët shqiptarë që janë në Gjermani Qeveria e Gjermanisë e ka miratuar një ligj për migrimin që ka për synim joshjen e punëtorëve të shkathtë dhe të kualifi
Messi fantastik, shikoni këtë statistikë të frikshme të pleshtit Barcelona është duke deklasuar Levanten me rezultain 0-1 në stadiumin "Ciutat de València". Ylli argjentinas, Lionel
Juventus merr një lajm fantastik para derbit ndaj Torinos Med'hi Benatia është kthyer në stërvitje sot me Juventusin, por lëndimi në gju i Cuadrados pritet që të rishikohet edhe
Super Donnarumma, shikoni pritjen fantastike të tij (VIDEO) Milani dhe Torino po luajnë ndeshjen e javës së 15 të Serie A. Gianluigi Donnarumma ka bërë një superpritje në ndeshj
Ranieri lavdëron Mourinhon: Është një njeri fantastik Claudio Ranieri dhe Jose Mourinho janë përballur në të shkuarën në Itali dhe kishte rivalitet midis tyre por tashmë situ
Goditi me top djaloshin, Mourinho bën gjestin fantastik (VIDEO) Sfida mes Manchester United dhe Arsenalit u mbyll në barazim 2 me 2, por përveç rezultatit ajo që tërhoqi më shumë vëmen
4 prekje për vetëm 10 sekonda, shikoni golin fantastik të Shaqirit (VIDEO) Skuadra e Liverpoolit mori një fitore të merituar ditën e djeshme në transfertë përballë Burnley me rezultatin 3 me 1.
Hidhni në mjaltë një lugë kripë, vendoseni poshtë gjuhës dhe prisni rezultatet fantastike Pjesa më e mirë e këtij mjekimi qëndron në faktin se ju mund ta përgatisni atë në shtëpinë tuaj. Sekreti është kripa
Juventus merr lajm fantastik, mesfushori gjerman kthehet në stërvitje Juventus mori një fitore të rëndësishme mbrëmë kundër Valencias me rezultatin minimal 1-0 në "Allianz Stadium". Por
Do t’ju shpëtojnë, këto truke për punët e shtëpisë janë fantastike (VIDEO) Të pastrosh shtëpinë, është ndoshta një nga punët që të merr më shumë kohë dhe mund. Sidomos kur vërdallë nëpër shtëp
Super Uzuni, shënon gol fantastik ndaj Osijekut Futbollisti i Kombëtares, Myrto Uzuni vazhdon të shkëlqejë në kampionatin kroat me fanellën e Lokomotivës së Zagrebit.
Një lajm fantastik për shqiptarët nga Gjermania Një fond prej 164,4 milionë eurosh, që Qeveria Federale do t'i lëvrojë Shqipërisë për periudhën 2019 -2021, është publik
Rama shkon në spital, i bën dhuratën e pakuptimtë polices së plagosur (VIDEO) Mbrëmjen e sotme, kryeministri Edi Rama ka shkuar në Spitalin e Traumës nga ku ka publikuar një video ku shihet efektiv