E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

fantastik

Bashkë, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin pushimet në destinacionin fantastik (FOTO LAJM) Prej kohësh, në media po përflitet për romancën e re të moderatores Arbana Osmani me regjisorin Eduart Grishaj. Megji
Ide fantastike për të shkrepur foto në perëndim të diellit (FOTO LAJM) Perëndimet e diellit janë më të shumëpriturit në fund të një dite të nxehtë vere. Përveç momenteve romantike që mund të
Jo vetëm për t’u ngrënë, 7 përdorime fantastike të kosit për t’u dukur më e bukur Ka disa ushqime që nuk ngelin vetëm në kuadrin e të ngrënit. Përkundrazi. Ato mund të përdoren për një shumëllojshmëri g
Fantastike, Halep mposht Serena Williams në finale dhe fiton Wimbledonin (VIDEO) Tenistja e re Simona Halep është fituese e turneut të Wimbledon, pasi ka mposhtur në finalen e sotme amerikanen legjenda
Temperatura të larta, modelja filipinase ekspozon trupin fantastik (FOTO LAJM) Daphne Joy po i shijon pushimet verore maksimalisht. Dhe, për të dëshmuar këtë, modelja filipinase ka publikuar një m
Nëse keni nevojë për pushime fantastike ndiqni keto 6 hapa Nganjëherë ndiheni sikur keni nevojë për një pushim nga pushimet tuaja. Por duhet të ndodh e kundërta, duhet të kesh një
6 mënyrat për të kaluar pushime fantastike Nganjëherë ndiheni sikur keni nevojë për një pushim nga pushimet tuaja. Por duhet e kundërta, e ajo është të kesh një pu
Pamjet fantastike të dasmës së David Foster dhe aktores së njohur 34 vite më të re (FOTO LAJM) Këngëtarja, tekstshkruesja dhe aktorja Katharine McPhee, 35 vjeç, u martua me David Foster, 69 vjeç në një dasmë tepër r
Rita Ora fantastike në Berlin (FOTO LAJM) Rita Ora është paraqitur me një flamur me ngjyra ylberi derisa është dukur seksi derisa po përcjelli mbrëmjen e Thomas S
Bëri sezon fantastik me Ajax-in, klubi merr vendimin për Erik Ten Hag Erik Ten Hag, trajneri i Ajaksit ka rinovuar deri në vitin 2022, me skuadrën e Amsterdamit dhe kështu është shpërblyer p
Fasada dhomat e stolat/ "Arena Kombëtare"në fazën finale, shijoni pamjet fantastike (FOTO LAJM) Stadiumi i ri kombëtar është futur në fazën e fundit të punimeve. Teksa konstruksioni metalik apo pjesa e betonit ka për
Pamje fantastike të natyrës të kapura në momentin e duhur (FOTO LAJM) Është e pamohueshme se natyra ka një mënyrë për të na habitur gjithmonë. Por, pak prej nesh janë me fat për të qenë n
Kambëtarja e shpresave fantastike përballë Uellsit Shqipëria U-21 ka fituar dhe ndeshjen e dytë miqësore ndaj Uellsit me rezultatin 3-1. Sfidë kjo e luajtur në stadiumin "
UEFA merr vendimin fantastik, ndryshojnë përfitimet e kombëtareve të Ligës së Kombeve Kur kanë mbetur për tu zhvilluar fazat gjysëmfinale të kompeticionit më të ri të saj, Liga e Kombeve, UEFA ka njoftuar s
Gjest fantastik nga Ronaldo, ndal autobusin për të bërë foto me djalin e sëmurë (VIDEO) Protagonist në fushën e lojës, duke shënuar het-trik për Portugalinë në gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve, por Cristiano
Shaqiri: Ka qenë sezon fantastik i kurorëzuar me këtë trofe Xherdan Shaqiri është shpallur kampion i Evropës për të dytën herë në karrierë, pasi që skuadra e tij, Liverpooli, trium
Atmosferë fantastike, Partizani ngre lart trofeun e kampionit U mbajt në "Selman Stërmasi", ceremonia e titullit kampion. Presidenti i FSHF-së Armand Duka se bashku me sekretarin e p
Gjimshiti, një sezon fantastik që i jep shpresë edhe Shqipërisë itet e fundit kombëtarja shqiptare ka humbur pak nga pak liderët që e çuan në Euro 2016 dhe skuadra është varfëruar në c
Veprimi i këtyre gorillave është fantastik (VIDEO) Askujt nuk i pëlqen të laget në shi, dhe e njëjta mund të thuhet për gorillat në një kopsht zoologjik në Karolinën Jugor
Feyenoord, ceremoni fantastike për lamtumirën e Van Persie (VIDEO) Robin van Persi e ka mbyllur me futbollin e luajtur dhe sot kundër Den Haag luajti ndeshjen e fundit të karrierës, në sf