999 rezultate për

fantastik

Bëri paraqitje fantastike ndaj Sionit, Lenjani në formacionin e javës në Zvicër (FOTO LAJM) Ermir Lenjani po kalon nëpër një formë të mrekullueshme në kampionatin zviceran. Në ndeshjen ndaj Luzernit, mbrojtësi
Të gjithë në Stoke City luten që Shaqiri të mbajë këtë formë fantastike Futbollisti i Stoke Cityt, Joe Allen, shpreson që bashkëlojtari i tij Xherdan Shaqiri ta mbajë formën deri në fund të kë
Super Messi, shënon gol fantastik ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Gironas në "Camp Nou". Përsëri është ai, Lionel messi duke shënuar edhe
Fansi sulmon modelen shqiptare, reagimi i saj është fantastik (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj një prej modeleve shqiptare që ka korrur sukses në Amerikë. Ajo është e martuar me një biznesmen të quajt
Ky talent është e ardhmja e futbollit, dëmton kundërshtarin me driblimin fantastik (VIDEO) Talenti i Realit të Madridit, i cili është i lënë akoma në ekipin ku po formohet Flamengo, Vinicius JR ka bërë bujin e
Rezultatet fantastike të palestrës, Dafina Zeqiri tregon se si duket (FOTO LAJM) Njihet si një nga këngëtaret që praktikon palestrën më së shumti. Këtë e tregojnë linjat dhe muskujt e trupit të saj.
Shtoni uthull të bardhë kur lani rrobat në lavatriçe, rezultat fantastik Lavatriçja është një elektroshtëpiake me vlerë shumë të madhe në shtëpi. Por ama përdorimi i shpeshtë i saj shkakton
Foto fantastike të kapura nga droni (FOTO LAJM) Disa njerëz mendojnë se kamerat e rregullta nuk janë të mjaftueshme për ta dhe ata po përpiqen të bëjnë fotografi edhe m
Milan - Lazio, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Thomas Strakosha bëri një paraqitje fantastike pasditen e sotme, teksa bëri disa pritja të magjishme dhe e mbajti Lazion
Milan vazhdon me paraqitje fantastike, këtë herë mposht edhe Lazion (VIDEO) 3 ndeshje, tri fitore – Milani ka vazhduar me një paraqitje fantastike për vitin 2018. Milani e ka nisur furishëm vit
Forma fantastike e Armado Sadikut, shënon super gol për Legian (VIDEO) Armando Sadiku po kalon një formë të mirë te Legia e Varshavës në Poloni, pas një fillim sezoni jo të mirë. Sulmuesi
Nga Franca në Gjermani, Ilda shfaq linjat e harkuara (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
PSG ka një lajm fantastik, Mbappe do të luaj kundër Real Madridit Kylian Mbappe nuk ka pësuar ndonjë lëndim të rëndë dhe do të jetë gati për ndeshjet ndaj Real Madridit në Ligën e Kampio
Ilda pushton Francën, shfaqet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
7 sekonda fantastike nga Lionel Messi (VIDEO) eo Messi shënoi dy gola kundër Betisit dhe përveç golave ai dhuroi spektakël në fushë me driblimet e tij të jashtëzakons
Le Guen: Reali humbi një shans fantastik që nuk bindi Mbappen Real Madrid dështoi që gjatë verës të transferojë Kylian Mbappen dhe sot, ekipi i Zidane po vuan mungesën e lojtarëve me
Blenë autobusin dhe e shndërruan në shtëpi fantastike (VIDEO) Njerëzit janë plot e përplot me ide! Një ide të tillë e kishin edhe çifti i cili e kanë shndërruar autobusin në një s
8 vite pa legjendën Panajot Pano, Partizani e kujton me një video fantastike (VIDEO) Ditën e sotme ka qënë 8-vjetori i ndarjes nga jeta të legjendës së futbollit shqiptar dhe klubit të Partizanit, Panajot
Rrugëtimi fantastik në Kupat Evropiane, Skënderbeu renditet në vendin e 47-të (FOTO LAJM) Ecuria fantastike këtë sezon e Skënderbeut, teksa u kualifikua në grupet e Europa Ligës, pasi kaloi edhe 4 ture paraelim
Driblimi fenomenal i Payetit e dëmton portierin, del me barel (VIDEO) Marseille shënoi fitore të martën në mbrëmje ndaj Strasbourg me rezultat 2-0. Por ajo që bëri më shumë buj nuk ishte fit