999 rezultate për

fantastik

Mourinho: Në dhomat zhveshjes të gjithë po talleshin me autogolin e Eric Baillyt Manchester Unitedi fitoi me rezultat 2-1 ndaj Liverpoolit në Ligën Premier. Goli i vetëm nga Reds në Old Trafford erd
Zidane: Cristiano Ronaldo është nga një planet tjetër Zinedine Zidane ka vetëm fjalë të mira për Ronaldon pas dy golave që realizoi kundë Eibarit. CR7 tani ka shkuar në k
Zidane: Skuadra bëri paraqitje fantastike ndaj PSG Zinedine Zidane ka falënderuar lojtarët e tij për ndeshjen fantastike ndaj PSG. Pas ndeshjes trajneri Zinedine Zidane
Manchester City merr dy lajme fantastike sot, rikthehen të dy lojtarët e dëmtuar Manchester City ka marr lajme të mira gjatë ditës së sotme, pasi në stërvitje janë kthyer dy lojtarë: mbrojtësi Benjamin
Bëri paraqitje fantastike ndaj Sionit, Lenjani në formacionin e javës në Zvicër (FOTO LAJM) Ermir Lenjani po kalon nëpër një formë të mrekullueshme në kampionatin zviceran. Në ndeshjen ndaj Luzernit, mbrojtësi
Të gjithë në Stoke City luten që Shaqiri të mbajë këtë formë fantastike Futbollisti i Stoke Cityt, Joe Allen, shpreson që bashkëlojtari i tij Xherdan Shaqiri ta mbajë formën deri në fund të kë
Super Messi, shënon gol fantastik ndaj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Gironas në "Camp Nou". Përsëri është ai, Lionel messi duke shënuar edhe
Fansi sulmon modelen shqiptare, reagimi i saj është fantastik (FOTO LAJM) Emina Cunmulaj një prej modeleve shqiptare që ka korrur sukses në Amerikë. Ajo është e martuar me një biznesmen të quajt
Ky talent është e ardhmja e futbollit, dëmton kundërshtarin me driblimin fantastik (VIDEO) Talenti i Realit të Madridit, i cili është i lënë akoma në ekipin ku po formohet Flamengo, Vinicius JR ka bërë bujin e
Rezultatet fantastike të palestrës, Dafina Zeqiri tregon se si duket (FOTO LAJM) Njihet si një nga këngëtaret që praktikon palestrën më së shumti. Këtë e tregojnë linjat dhe muskujt e trupit të saj.
Shtoni uthull të bardhë kur lani rrobat në lavatriçe, rezultat fantastik Lavatriçja është një elektroshtëpiake me vlerë shumë të madhe në shtëpi. Por ama përdorimi i shpeshtë i saj shkakton
Foto fantastike të kapura nga droni (FOTO LAJM) Disa njerëz mendojnë se kamerat e rregullta nuk janë të mjaftueshme për ta dhe ata po përpiqen të bëjnë fotografi edhe m
Milan - Lazio, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Thomas Strakosha bëri një paraqitje fantastike pasditen e sotme, teksa bëri disa pritja të magjishme dhe e mbajti Lazion
Milan vazhdon me paraqitje fantastike, këtë herë mposht edhe Lazion (VIDEO) 3 ndeshje, tri fitore – Milani ka vazhduar me një paraqitje fantastike për vitin 2018. Milani e ka nisur furishëm vit
Forma fantastike e Armado Sadikut, shënon super gol për Legian (VIDEO) Armando Sadiku po kalon një formë të mirë te Legia e Varshavës në Poloni, pas një fillim sezoni jo të mirë. Sulmuesi
Nga Franca në Gjermani, Ilda shfaq linjat e harkuara (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
PSG ka një lajm fantastik, Mbappe do të luaj kundër Real Madridit Kylian Mbappe nuk ka pësuar ndonjë lëndim të rëndë dhe do të jetë gati për ndeshjet ndaj Real Madridit në Ligën e Kampio
Ilda pushton Francën, shfaqet më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
7 sekonda fantastike nga Lionel Messi (VIDEO) eo Messi shënoi dy gola kundër Betisit dhe përveç golave ai dhuroi spektakël në fushë me driblimet e tij të jashtëzakons
Le Guen: Reali humbi një shans fantastik që nuk bindi Mbappen Real Madrid dështoi që gjatë verës të transferojë Kylian Mbappen dhe sot, ekipi i Zidane po vuan mungesën e lojtarëve me