999 rezultate për

fanny

Fanella speciale për Balotellin dhe Fanny-n Vazhdon dashuria mes sulmuesit të Italisë dhe Milan Mario Balotelli dhe modeles Fanny Neguesha, edhe gjatë Kupës së Konf
Fanny me të zeza në stadium (FOTO LAJM) Fanny Neguesha, e dashura e Mario Balotellit, ka qënë e pranishme në stadiumin e Salvador për të ndjekur nga afër sfidën
Fanny, tifo me fanellën e Balotellit (FOTO LAJM) Fanny Neguesha, e dashura e Mario Balotellit, ka qënë e pranishme në stadiumin "Recife Nacional" për të ndjekur nga afër
Balotelli flet qartë: Nuk martohem! "Jam i fejuar por nuk martohem! Kur ta bëj do të jem unë ai që do t'ua thotë". Kështu Mario Balotelli, nëpërmjet profili
Fanny: Balotelli është xheloz (FOTO LAJM) Fanny Neguesha po shijon në maksikum pushimet në Brazil. E ndodhur në vendin amerikano-latin për të ndjekur nga afër Kup
Fanny në super-formë ndjek Balotellin në "Maracana" (FOTO LAJM) Të gjithë sytë ishin drejtuar nga ai, ekipi, mediat, tifozët, të gjithë prisnin që ai të bënte diferencën dhe në fakt kë
Fanny "shpërqëndron" Balotellin (FOTO LAJM) Mario Balotelli duket se e ka marrë shumë seriozisht me Fanny Neguesha-n. Pas dhënies së unazës nga ana e tij, SuperMari
Propozimi i "shtrenjtë" i Mario Balotellit (FOTO LAJM) Mario Balotelli i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, Fanny Neguesha, me një unazë diamanti me vlerë 100 mijë s
Balotelli e konfirmon: Fanny është e dashura ime Lajmi qarkulloi edhe ditë më parë pasi ishin parë të dy së bashku në rrugët e Milanos, por konfirmimi vjen nga vetë pers
Rilind dashuria Balotelli-Fanny (FOTO LAJM) Rilind dashuria mes Mario Balotellit dhe Fanny Neguesha. Sulmuesi i Milan la mbërritur sot pasdite në qëndër të Milanos
Reagon Milan: Balotelli nuk ka vënë bast Fanny-n për Realin Një deklaratë e shpërndarë fillimisht nga tifozët e Real Madrid në rrjetet sociale dhe më pas e shpërndarë në gjithë med
Çfarë humbën madrilenët, çfarë fitoi CR7 (FOTO LAJM) Ishin me të vërtetë tepër të rënda deklaratat e atij që gjithmonë shfaqet polemizues para mediave dhe bëhet fjalë pikëri
Mes Balotellit dhe Fanny ka marrë fund Dukeshin se ishin çifti i vitit, mbi të gjitha pas tatuazhit të saj ku i dedikonte të dashurit të saj një frazë shumë ro
Fanny, tatuazh dedikuar Balotellit (FOTO LAJM) E dashura e Mario Balotellit, Fanny Neguesha ka bërë një tatuazh në krahun e saj të majtë, i cili i dedikohet tërësisht
Balotelli-Fanny, është dashuri e vërtetë (FOTO LAJM) Mario Balotelli nuk shkëlqen vetëm në fushën e lojës. Sulmuesi italian i Milan po kalon një super-formë me fanellën e "D
Fanny, për pazar pa SuperMarion (FOTO-LAJM) Modelja belge Fanny Robert Neguesha ka preferuar të dalë për pazar ma të dashurin e saj Mario Balotelli. Ajo është fotog
E dashura e Balotellit "josh" italianët Fanny Neguesha, e dashura më e fundit e Mario Balotellit, ka ndërmend ta ndjekë të dashurin e saj edhe në Itali. Në prof
Balotelli harron që tashmë është bërë baba (FOTO-LAJM) Mario Balotelli duket se nuk ka ndërmend të fluturojë drejtë Napolit për të takuar të bijën Pia, e ardhur në jetë pak di