999 rezultate për

fanny

Italia show në fushë, Fanny show në tribunë (FOTO LAJM) Një gol i Mario Balotellit në minutën e 50 i dha fitoren Italisë në ndeshjen e parë të Grupit D përballë Anglisë duke bë
Fanny Neguesha "ndez" Botërorin (FOTO LAJM) Botërori "Brazil 2014" do të jetë më i bukur tashmë për Mario Balotellin. Sulmuesi i Kombëtares italiane ka patur një my
Balotelli njofton dasmën: Fanny ka thënë "Po" (FOTO LAJM) Sulmuesi i Italisë dhe Milanit Mario Balotelli do të martohet me showgirl-in Fanny Neguesha. Lajmi është dhënë nga vetë
"No Mario, no Problem", Fanny e lumtur në rrjetet sociale (FOTO LAJM) "Më mirë vetëm se në një shoqëri të keqe" duket se thonë fotot e fundit të Fanny Neguesha. Pas ndarjes me sulmuesin e Mi
Balotelli zyrtarisht “beqar” (FOTO-LAJM) Pas publikimit të lajmit mbi ndarjen e Mario Balotellit nga e fejuara, Fanny Negusha ka ndryshuar statusin nga “e lidhur
Fanny tregon super-makinat e Balotellit (FOTO LAJM) Dihet nga të gjithë se futbollistët i duan makinat, për më tepër ata super të paguarit, të cilët kanë fatin të kenë dhe
Ballotelli e Fanny sërish bashkë (FOTO-LAJM) "Be the first fan of your Man in every situation", 'bëhu fansja e parë e të dashurit tënd në çdo situatë’. Fanny Neguesh
Fanny në "San Siro", tifo për Milanin dhe Balotellin (FOTO LAJM) Ishte një ndeshje që nuk mund të mungonte askush, madje as e dashura e Mario Balotellit Fanny Neguesha. Bukuroshja ishte
"Më lini të qetë, goli për Fanny-n" Mario Balotelli nuk duket shumë i lumtur pas super-golit që shënoi dje në "San Siro" në fitoren 1-0 të Milanit përballë
Koleksioni i të dashurave të Balotellit (FOTO LAJM) "Ti ndërrosh si mbreti gratë". Kjo shprehje popullore i shkon shumë për shtat sulmuesit të Milanit Mario Balotelli. Deri
Balotelli dhe Fanny sërish bashkë për festa (FOTO-LAJM) Mario Balotelli e Fanny Negusha janë sërish bashkë. Pas një kohe larg njëri-tjetrit çifti duket se ka vendosur që për fe
Balotelli: E dini mirë kush është e dashura ime Mario dhe Fanny ende së bashku: Mario Balotelli rikthehet të jetë aktiv në Twitter duke qartësuar gjithçka në lidhje me
Balotelli i jep fund lidhjes me Fanny-n (FOTO LAJM) Historia e dashurisë mes Mario Balotelli dhe Fanny Neguesha ka përfunduar. Sipas emisionit ‘Verissimo’, kësaj here nuk d
Fanny dhe mikeshat, kërcimi hot në shtëpi (FOTO LAJM) Kërcime të nxehta në festën vetëm për femra të organizuar në shtëpinë e Fanny Negueshas. Duke parë fotot e mikeshave të
Balotelli dhe Fanny e shohin Milanin nga tribuna (FOTO LAJM) Një dëmtim muskular ditën e premte nuk i dha mundësinë Mario Balotellit të ishte në fushë ndaj Udineses në ndeshjen e dj
Balotelli në shtrat, i sëmurë nga dashuria "Probleme për këdo që mundohet të verë shkopin mes rrotave! Probleme sepse i urrej "hates"! Unë jam rritur shumë edhe fa
Balotelli: Fanny më ka bërë të rritem, e dua! Mario Balotelli zgjedh Twitter-in për të dhënë mendimet e tij. Sulmuesi i Milan ka publikuar një foto ku është së bashku
Balotelli: Neymar miku im? Preferoj të dashurën e tij Mario Balotelli nuk heq dorë nga deklaratat e tij të forta dhe të cilat shkaktojnë jo pak turbullira në median e shtypur
Mario dhe Fanny, dashuri në fushë (FOTO LAJM) Fanny Neguesha është fatsjellëse për Mario Balotellin. Pas zërave për një krizë mes tyre, ja tek i shohim në stadium tek
Balotelli-Fanny, divorci i rradhës? Divorc tjetër për Mario Balotellin dhe Fanny Negueshan? Sipas revistës italiane "Chi", çifti po kalon një periudhë shumë