999 rezultate për

fanny

Balotelli rikthehet te Fanny Neguesha (FOTO LAJM) Mario Balotelli dhe Fanny Neguesha i janë rikthyer edhe një herë historisë së lënë në mes rreth dy vjet më parë. Sulmues
Hamilton në lidhje me ish të dashurën e Balotellit (FOTO LAJM) Muajin e shkuar u përfol për një ndarje mes tij dhe Rihannës, ndërsa kujtojmë se një vit më parë ai u nda nga Nicole Sch
Fanny Neguesha ndërron fanellë dhe... të dashur (FOTO LAJM) Mario Balotelli rikthehet te Milani, ndërsa në Premier League shkon Fanny Neguesha. Ish e dashura bukuroshe e sulmues
Fanny: Balotelli shumë fanatik, por me zemër të madhe (FOTO LAJM) Modelja belge Fanny Neguesha, në një intervistë dhënë për "Tuttosport", ka dhënë disa detaje të marrëdhënies së saj tash
Fanny "gjuan" Thiago Silvan: Është mashkulli im ideal (FOTO LAJM) Fanny Neguesha e ka harruar plotësisht Mario Balotellin, madje tashmë po "gjuan" për një të dashur të ri. Bukuroshja bel
Ja çfarë ka humbur Mario Balotelli (FOTO LAJM) Jeta vazhdon për Fanny Negueshan, edhe karriera gjithashtu. Modelja belge duket se nuk po e vret shumë mendjen për ndarj
Trëndafila për Fanny-n, a fshihet Balotelli pas "Mister T"? (FOTO LAJM) Showgirli bukuroshe Fanny Neguesha ka marrë një tufë me trëndafila të kuq nga një admirues misterioz që e quan veten "mi
Fanny dhe selfie: Ju dukem gjë shtatzanë? (FOTO LAJM) Fanny Neguesha, ish e e fejuara e Mario Balotellit, ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram për të hedhur p
Fanny harron Balotellin, nis punë në Paris (FOTO LAJM) Jeta vazhdon për Fanny Negueshan, edhe karriera gjithashtu. Modelja belge duket se e ka marrë veten pas ndarjes me Mario
Ndarja me Balotellin, Fanny bëhet "shtëpiake" (FOTO LAJM) Fanny Neguesha, bukuroshja belge dhe ish e dashura e Mario Balotellit, ka postuar në profilin e saj në Instagram disa fo
No more Fanny për Mario Balotellin (FOTO LAJM) Tabloidet angleze nuk kanë dyshime: lidhja mes Mario Balotellit dhe Fanny Negueshas ka marrë fund. Lajmi jepet nga "Dail
Fanny Neguesha, bukuroshja që i bashkohet Premier League-s (FOTO LAJM) Fanny Neguesha, e fejuara e Mario Balotellit, mund të ndjekë sulmuesin italian në aventurën e tij të re në Premier Leagu
Balotelli shijon pushimet, mungon Fanny (FOTO LAJM) Mario Balotelli eshte duke pushuar ne Forte dei Marmi por kesaj rradhe pa te fejuaren e tij Fanny Neguesha. Sulmuesi i M
Fanny e Balotelli shijojnë ditët e fundit të pushimeve në New York (FOTO-LAJM) Fanny e Balotelli shijojnë ditët e fundit të pushimeve në New York. Ata janë fotografuar nga paparacët gjatë momenteve q
Balotelli e Fanny me pushime në New York (FOTO-LAJM) Galliani ka mohuar zërat për një ofertë të Arsenal për Mario Balotellin. Sipas mediave britanike lojtari i Milanit do të
Balotelli-Fanny, vijojnë pushimet në Miami (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka injoruar të gjitha kritikat në adresë të tij pas pozimit me pushkë në Instagram duke vijuar normalish
Fanny harron Botërorin, është koha për shopping (FOTO-LAJM) SuperMario i ka humbur gjurmët pas kthimit nga Botërori dhe kritikave që ai mori por situata është e ndryshme për Fanny
Balotelli kthehet në shtëpi me Ferrari dhe me Fanny-n (FOTO LAJM) Pasi la Kupën e Botës "Brazil 2014" me vetëm një golt ë shënuar dhe eleminim që në fazën e grupeve Mario Balotelli është
Fanny dhe Alena "zbukurojnë" Itali-Uruguaj (FOTO LAJM) E gjithë bota e futbollit i ka sytë në "Arena das Dunas" të Natal, aty ku po luhet sfida shumë e rëndësishme e Grupit D,
Fanny e Seredova nuk i sjellin fat skuadrës italiane (FOTO-LAJM) Fanny Neguesha e Alena Seredova nuk mundën ti sillnin fat kombëtares italiane e cila u mund mbrëmë nga Kosta Rika duke i