999 rezultate për

familjar

Punonte në Call Center, familjarët zbulojnë shkakun e vetëvrasjes së vajzës në Tiranë Vajza 24-vjeçare që u gjet e vetëvarur nga familjarët e saj mesditën e djeshme në Tiranë, shtetasja me iniciale E.Y., ng
Policia gjen gjurmë nga vajza e humbur në Skënderaj Arbnora Dobra, 22 vjeçe, nga Skenderaj që tri ditë raportohet të jetë e zhdukur. Familjarët e saj janë duke kërkuar ndih
Ditëlindja e Joelit, Ami dhe Ermali publikojnë fotot e ëmbla familjare Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndër çiftet më simpatik dhe të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi ata kanë f
Flasin familjarët e të riut që vrau veten: Ishte i mbyllur Një 21-vjeçar nga Berati i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ndodhi dje rreth orës 14:00, në fshatin
Vajzën ua dhunuan e dogjën me cigare, flasin për herë të parë familjarët e Xhisielës Ne fshatin Zezë dhe në Nikel ku banojnë dy të rinjtë historia e të cilëve ka mbërthyer edhe politikën, banorët refuzojnë
Zhduken dy motrat në Durrës, familjarët në panik Dy motra janë zhdukur në Durrës duke shkaktuar panik te familja. Njëra 19 vjeç me inicialet S.P dhe vajza tjetër 16 v
Kurrë mos hani vetëm, mund të sëmureni rëndë ​Bashkimi rreth tryezës, për të konsumuar një vakt dikur ishte momenti që bënte bashkë familjen ,e që kalonin minu
Familjarët në panik, 22 vjeçari në Elbasan zhduket pa lënë gjurmë Një djalë 22 vjec është denoncuar si i humbur nga familja, pasi ata deklarojnë se djali ëhstë larguar nga banesa dhe më
Rama flet për Vettingun: Të vazhdojë në “sarajet” e mia Idea e Bashës që vetting të ketë edhe për politikanët ka shkaktuar një zhurmë të madhe në Kuvend. Për këtë cështje, R
Vdes një foshnje e porsalindur në Spitalin e Durrësit, familjarët akuzojnë mjekët Një foshnje ka ndërruar jetë në Spitalin e Durrësit vetëm 4 ditë pasi kishte ardhur në jetë. Nuk dihen rrethanat dhe
Familjarët e personit që u vra te Shërbimi Sekret me lot në sy zenë kokën me dorë (FOTO LAJM) Një vrasje e ndodhur sot në objektin e Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës ka shokuar sot gjithë vendin Sipas rapor
Në shtëpinë e gazetares që u sulmua me kallash: Familjarët rrëfejnë tmerrin Një ditë pas të shtënave me armë ndaj banesës së prindërve të gazetares Klodiana Lala, në Laknas, fshat pak kilometra la
Pista e frikshme: U zhdukën nga gjaksit? Zbulohet krimi i vitit 1996 Prej më shumë se një jave dajë e nip janë denoncuar të zhdukur pa asnjë gjurmë. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, dhe f
Videoja më e dhimbshme që keni parë nga lufta në Kosovë: S'kena çfarë me ba o gjyshi (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook tregon momentin kur një vogëlush sheh familjarët e tij të vdekur gjatë luftës së fundi
Pamje prekëse nga lufta në Kosovë që kurrë nuk duhen harruar (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook tregon momentin kur një vogëlush sheh familjarët e tij të vdekur gjatë luftës së fundi
Deputeti i AAK-së ofendon rëndë familjen e prokurorit Blakaj Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha ka thënë se e njeh mirë prokurorin Elez Blakaj si bashkëvendas nga Istogu. Berisha ka
Pozë familjare në Instagram, CR7 merr rreth 6 milion “like” për 3 orë CR7 në palestër, CR7 në Liqenin e Komos, CR7 në stërvitje në Vinovo. Cristiano Ronaldo konfirmohet ‘fenomen’ edhe në rrj
Tragjike, familjarët gjejnë të vdekur djalin 29-vjeç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë. Një 29-vjeçar është mbytur në një rezervuar në fshatin Krajen në Lezhë.
E spiunojnë komshinjtë, arrestohet në Burrel 22-vjeçari i armatosur Policia e Matit ka vënë në pranga një 22-vjeçar për armëmbatje pa leje. I arrestuari është shtetasi Geg Gjini, banu
Policia kishte dijeni për sherrin që shkaktoi vrasje në Gjilan Familjarë të 24 vjeçarit të vrarë dje në fshatin Verbicë të Zhegovcit kanë rrëfyer se Policia e Kosovës ishte njoftuar d