999 rezultate për

familjar

Familjarët: Eskorta e ambasadores turke vrau katër persona Familjarët fajësojnë eskortën e ambasadores turke si shkaktar të aksidentit Elfete Rashiti, 65 vjeçarja e aksidentuar
Vrasja mafioze në Shkodër, çfarë kanë pohuar familjarët e viktimës Një vrasje mafioze, tronditi Shkodrën ditën e djeshme, ku viktimë mbeti Fatos Ferracaku dhe i plagosur Fatmir Mehaj.
Avokati amerikan sqaron si të bëjmë bashkim familjare në SHBA Avokati amerikan Kieran Both iu është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve shqiptarë lidhur me rastet e kur komplikohet bas
Mjekët dhe infermieret po e braktisin Kosovën Gjatë këtij viti, nëntë punëtorë shëndetësorë, dy mjekë e shtatë infermierë, vetëm nga Qendrat e Mjekësisë Familjare në
Familjarët e Kaçifasit, drejt Tiranës për tërheqjen e trupit Familjarët e Kostandinos Kacifas, ekstremistit që mbeti i vrarë pas një shkëmbimi zjarri me forcat speciale RENEA janë n
HOROSKOPI/ Marsi do të prishë shumë gjëra, parashikimi i Merit për shenjat këtë javë Astrologe Meri njofton se hëna e re do i japë fund trishtimit. Kjo hënë do përcaktojë një cikël të ri dhe është momenti
Familjarët e terroristit grek s'kanë më pretendime: Na jepni trupin ta varrosim Kunati i Kostandinos Kaçifas, Vangjelis Saqelaraqis, mbrëmjen e së premtes ishte i pari anëtar i familjes që u prononcua
Familja e Kaçifas shpërthen kundër policisë greke, kjo është arsyeja e fortë Vrasja e Kostandino Kaçifas nga RENEA, vijon të sjellë reagime të forta nga Greqia. Por së fundmi familjarët e Kacif
Pas vrasjes, familjarët e terroristit grek marrin një vendim të befasishëm Detaje të reja dalin në lidhje me ekzekutimin nga RENEA të ushtarit grek i cili kishte sulmuar policinë e shtetit. Ed
Varrimi i tij u shty, familjarët e të vrarit në Bularat kërkojnë mjek ligjor grek Varrimi që mendohej se do të bëhej pasditen e së hënës mesa duket është shtyrë për të marten në pritje të përfundimit të
Familjarët e terroristit të vrarë bëjnë thirrje për ulje tensionesh: Djali bëri një budallallëk Të afërmit e minoritarit grek Kostandinos Kaçifa, kanë reaguar pas përfundimit fatal në përballje me policinë shqiptare
Laboratori në Has, familjarët e të arrestuarit tregojnë terrorin e Policisë Xhevit Shuti është njëri prej të arrestuarëve nga policia për laboratorin e heroinës në Has, ku u kapën më shumë se 100
Heroina në Has, flet familjari i të arrestuarit Pas zbulimit të identiteteve të 3 prej të arrestuarve nga operacioni në Has, ku u zbulua një laborat i përpunimit të dro
Dogji veten brenda makinës, flasin familjarët e viktimës në Korçë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Korçë , ku një 398 vjeçar, ka hedhur benzinë dhe i ka vënë flakën vetes br
Familjari rrëfen plagosjen e kryetarit të PD-së Pas plagosjes së Xhovalin Ricës pak orë më parë, djali i Xhaxhait, Sandër Rica, ka treguar momentin kur e ka parë të pla
Frikë nga hakmarrja, familjarët e autorit të masakrës në Mat braktisin fshatin Familjarët e autorit që kreu masakrën në fshatin Shëlli të Matit, mësohet se kanë braktisur fshatin. Kjo lëvizje vje
Në kërkim për masakrën e Bllokut, flasin familjarët e komandos Bilo Emisioni “Fol me psikologen” ka trajtuar ngjarjen e rëndë të ndodhur disa ditë më parë. Vrasja në bllok është parë nga n
"S’dalim dot te pragu i derës", ngujohet familja e vrasësit në Mat Mati është tronditur të ejten e 11 tetorit, ku Kujtim Koxha pas një sherri më punonjësit e bashkisë së Matiti hapi zjarr
Studentja lodhet nga fjalimet e familjes për burrin ideal, realizon dasmën e pazakontë Një vajzë beqare që u lodh me pyetjen se kur do martohet mori vendimin që të kurorëzohet me veten. Studentja e Oksfor
Zhvillime për vajzën e zhdukur nga Skënderaj Vajza 22 vjeçare Arbnora Dobraj nga qyteti i Skenderaj e cila ishte lajmëruar e zhdukur para disa ditëve nga familjarët