999 rezultate për

familjar

Rregullat e reja për bashkim familjar në Itali Nëse keni bashkëshortin që jeton në Itali, për të mundësuar bashkimin familjar gjatë 2019 duhet të ketë të ardhura minim
QKUK jep detaje për vdekjen e ish-ushtarakut të UÇK-së Kolegjiumi i Klinikës së Anesteziologjisë dhe Mjekimit Intensiv përmes një njoftimi për media ka dhënë më shumë informat
Familjarët flasin për tmerrin që përjetoi i moshuari në QKUK Mbrëmë në mediet kosovare kanë qarkulluar disa video të një personi të moshuar i cili qëndronte në korridorin e Klinikës
Gruaja shtatëzane bllokohet nga bora por lind në shtëpi Infermierja Nazmie Demiri e Qendrës Shëndetësore Labinot-Katund në Elbasan ja ka dalë të shpëtojë në kohë, një nënë të r
E qeshur dhe plot lumturi, fotot Anxhelinës dhe babait pak ditë para vrasjes makabre (FOTO LAJM) Trupi i 29-vjeçares Anxhelina Petro mbërriti në Shqipëri ditën e djeshme për t’u përcjellë sot në banesën e fundit. K
Protesta e shqiptarëve kundër kriminelëve serbë që vijnë të maskuar Qytetarë të shumtë të Gjakovës janë duke protestuar sot në qytetin e tyre, siç kanë thënë ata “kundër ardhjes kriminelëv
Meta shkon familjarisht për Krishtlindje tek Janullatosi (FOTO LAJM) Ka kaluar fiks një vit që kur Meta vendosi që t'i japë nënshtetësinë shqiptare Kryepeshkopit Anastas Janullatos. Nd
Messi blen avion privat, stampon emrat e familjarëve te shkallët (FOTO LAJM) Lionel Messi është pa dyshim një prej futbollistëve më të paguar në botë dhe së fundi ka blerë një avion privat për fami
Familjarët e familjes në Drenas ende presin drejtësi për vdekjen e djalit në QKUK Kanë kaluar më shumë se katër muaj nga vdekja në QKUK e 19-vjeçarit, Drin Leku, nga fshati Baincë i Drenasit. Por ende n
Zhduket 56-vjeçarja në Fier, familjarët bëjnë apel për ndihmë Një 56-vjeçare nga Fieri është zhdukur prej 24 orësh pa asnjë gjurmë. Mësohet se shtetasja Liljana Tafa nga fshati Zhupa
Zhduket në mënyrë misterioze i riu në Dibër, ku dyshojnë familjarët Një 21-vjeçar rezulton i zhdukur prej 7 ditësh në Maqellarë të Dibrës. I zhdukuri është Mateo Aga, ku denoncimin për
Familjarët përleshen me njëri-tjetrin në Prishtinë Dje në Prishtinë është raportuar për një sulm fizik mes familjarëve. Në rrahje janë përfshirë katër meshkuj dhe një f
"80 të zhdukur nga droga në Vlorë", deputeti i PD-së flet me emra Partia Demokratike duke premtuar sot se do te beje gjithcka për rihapjen e hetimeve për zhdukjen e 80 personave nga “luf
Ish-ushtarakë shqiptarë të kthyer nga misionet, shenja postraumatike (VIDEO) DW në shqip ka publikuar së fundmi një reportazh ku ka trajtuar një temë tabu për Forcat e Armatosura Shqiptare dhe pak
Familjarët e 18-vjeçarit të dyshuar: Policia i theu gishtat djalit Familjarët e 18- vjeçarit Daniel Dobraj që akuzohet se është personi që ka hedhur kapsollën në drejtim të efektives Ina
"Nuk donim të bëhej police, por doli e para", flasin familjarët e Inës Ditët e fundit e gjithë vëmendja e opinionit publik ka qenë e përqëndruar tek plagosja e polices në krye të detyrës, gja
Dosja "Lazarati", familjarët sulmojnë gazetarët dhe gjyqtarët pas vendimit Wshtë shoqëruar me tensione seanca e sotme e dosjes së Lazaratit në Gjykatën e Apelit të Krimeve të Rënda në Tiranë.
Familjarët e viktimave apel shtetit: Të mos mbulohet e vërteta për shkak të ambasadores turke Familjarët e 4 personave të vdekur në aksidentin në Mramor ku u përplasën me eskortën e ambasadores turke në Prishtinë v
Familjarët e viktimave: Shteti më shumë u mërzit për ambasadoren turke sesa për 4 shqiptarët Familjarët e katër viktimave të cilët vdiqën në aksidentin e të premtes në magjistralen Prishtinë-Gjilan janë të bindur
E pabesueshme, në QKUK ka trupa që nuk i tërheq askush Në Institutin e Patologjisë në QKUK, ka trupa të vdekur që qëndrojnë me vite në frigorifer pasi familjarët nuk i tërheqi