999 rezultate për

familjar

Pamje të rënda! Iu prishet banesa, familjarët humbin ndjenjat (VIDEO) Familjarët e një banese që rrezikon të shembet pranë Shkollës Petro Nini Luarasi, janë shfaqur në një gjendje tepër të r
Eurosig dëmshpërblen familjarët e viktimave të aksidentit tragjik Kompania e sigurimeve Eurosig përmes një njoftimi për mediat ka bërë të ditur se ka tashmë ka paguar dëmshpërblimin për
Indetifikohet personi që ndërroi jetë nga aksidenti në Gjilan Aksidenti i shkaktuar nga një Kamion në Gjilan ka lënë një të vdekur dhe 20 të lëndur ku dy prej tyre janë në gjëndje të
Taksisti i zhdukur në veri është familjar i Ivanoviçit Taksisti i zhdukur prej tre ditësh nga veriu i Mitrovicës, i cili dyshohet se është vrarë, është familjar i politikanit
Ermal Fejzullahu, baba për herë të katërt? Një tjetër anëtar thuhet se do t’i bashkohet familjes Fejzullahu. Burime për revistën Class pohojnë se bashkëshortja e k
Serbët zhvarrosin trupat e familjarëve në Prishtinë, duke i çuar në Serbi Varrezat ortodokse të serbëve në Prishtinë janë duke u zbrazur gjithnjë e më shumë, pasi familjarët e tyre po i bartin t
Rrahu familjen, arrestohet burri në Prizren Një person i komunitetit rom është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar familjarët e
TURP/ Elektricisti mbetet i vdekur 4 orë në majë të shtyllës Një elektricist 34 vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme pasi ka rënë në kontakt me rrymën e elektrike, në Fierzë. V
Torturonte familjarët, arrestohet inspektori i Zjarrfikëses Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në Ministrinë e Brendshme kanë njoftuar se kanë vënë në pranga një inspekt
Ndryshojnë oraret e vizitave në spitale (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka firmosur urdhrin për regjimin e disiplinës dhe rr
Hakmarrja mori jetën e të riut në Ferizaj, si lidhet krimi Listës së të vrarëve nga arma e zjarrit në Kosovë iu shtua sot emri i 25-vjeçarit Mentor Aliu nga Ferizaj. Një hakmarrje
Vajza vret veten pasi u përdhunua dhe filmua nga dy djem U përdhunua dhe rrah nga dy meshkuj, të cilët e filmuan të gjithë skenën me telefon. 27-vjeçarja skoceze Jenna Johnso
"S'do ketë paqe për Dajtin", pas Gjonajt reagon Lleshaj Pas ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, për rastin "Dajti" ka reaguar edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj.
"Po më vë fëmijët kundër", nëna rrëfen me lot në sy dramën familjare Një denoncim është bërë në në media, ku një nënë akuzon bashkëshortin e saj për dhunë. E ndarë por jo e divorcuar lig
EMRI/ I zhdukur prej 4 ditësh, alarmohen familjarët e 33-vjeçarit Një 33-vjeçar nga fshati Mamaj i Bashkisë Tepelenë, ka humbur kontaktet me familjen nga data 6 shkurt. Burime bëjnë m
Familjarët e Sala kërkojnë financime për gjetjen e pilotit Emiliano Sala u gjet i vdekur pak ditë më parë pas 3 javësh kërkime, teksa avioni i tij që udhëtonte nga Nantes për në
U dërgua i vdekur në spital, merren në pyetje familjarët e të miturit Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Vlorë mëngjesin e sotëm ku një i mitur ka humbur jetën rrugës për në Spital.
Mësohen arsyet që çuan në vetëdjegien e 67-vjeçarit në Shijak Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Shijak ku një person rreth 67-vjeç i ka dhën fund jetës duke u vetëdjegur me benz
Një person djeg veten me benzinë në Shijak Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shijak ku një person ka djegur veten me benzinë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:0
Përdhunuan në grup 13 vjeçaren, familjarët e djemve kërcënojnë gazetarët Ka marrë përmasat e një skandali të vërtetë të shoqëruar me një papërgjegjshmëri të theksuar nga ana e prindërve të djem