999 rezultate për

familjar

Sot protestohet për lirimin e Fetah Alimit Në mesditë janë paralajmëruar protesta për drejtësi në Shkup. Protesta do të filloj në orën 14:00. Pika e grumbullimi
Policia te familjarët e biznesmenit që u vra me grushta nga Kurti dhe të afërmit Pas ekzekutimit të Jurgen Kurtit, mbrëmjen e 18 marsit në hyrje të pallatit të tij në Tiranë, Policia ka marrë në pyetje
Lot dhe britma, familjarët e Kurtit mblidhen në vendngjarje (FOTO LAJM) Familjarët e të vrarit Jurgen Kurti kanë mbërritur me lot dhe britma pranë zonës ku është vrarë i riu. Kurti u ekzeku
Gabimisht publikon video seksi në storyn e Facebook, shokohen familjarët Zeinepa Galibova nga Valkosel në Bullgari bëri një video seksi, në të cilën ajo regjistroi poze të nxehta dhe gjoksin e
Banda e fajdeve në Shkodër, familjarët akuzojnë ish-prefektin për denoncimin Familjarët e të dyshuarve për fajde që u arrestuan në Shkodër akuzojnë ish-prefektin, Paulin Radovani, se ka përvetësuar
Punësime familjare të AAK-së edhe në kompaninë Pastrimi Në Kompaninë për mbledhjen e mbeturinave “Pastrimi” për tre muaj janë punësuar 60 persona.Sikurse në ndërmarrjet tjera e
Kjo është mënyra si t'i ndihmojmë familjarët e aksidentit Vetëqeverisja lokale e Gostivarit hapi llogari të veçantë donacioni për ndihmë të familjarëve të viktimave dhe të lëndua
Familjarët e terrositit të Zelandë së Re: Meriton vdekjen Terroristi, Brenton Tarrant tronditi botën, pasi hapi zjarr në një xhami të premten që lamë pas. Nga të shtënat me a
“Mbappe po mendon të luajë për Realin” ka thënë një familjar i sulmuesit Kylian Mbappe dhe Real Madrid janë dy emra që lidhen gjithnjë e më shumë. Së fundi ka qenë media franceze “Le Journal du
Familjarët e autorit të masakrës në Zelendën e Re: Ai meriton të dënohet me vdekje Kushërira e njeriut të akuzuar për vrasjen më të madhe në historinë e Zelandës së Re thotë se Brenton meriton të vdesë.
Në Australi mbahet funeral për krokodilin e vrarë Me këngën "Crocodile Rock" të Elton John duke luajtur në sfond dhe një organizim nga familja e gjuetarit Steve Irwin, nj
Vëllai vrau vëllanë në Suharekë për pronë Sot rreth orës 11:40 në fshatin Studenqan të Suharekës pas një zënke mes dy vëllezërve janë shkrepur plumba, aty ka mbet
Më kanë përdhunuar, të kërkojnë falje! Ndërtuesi ka një kërkesë për familjarët tek "Petro Nini" Në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka patur një debat mes pronarit të truallit dhe banorëve të shtëpisë, pranë shkollës “P
Edhe gruaja e djalit të Lekajt punësohet në telekom Vala e punësimeve familjare, si duket nuk ka të ndalur. Përderisa së fundi u rehatuan në Telekom dy familjarë të deputet
Dhimbje, familjarët vajtojnë viktimat e aksidentit në Etiopi (FOTO LAJM) Familjarët thuajse të shkatërruar vizituan së fundi vendin e rrëzmit të avionit të Etiopisë, derisa hetimet janë duke va
Lot dhe mjaft dhimbje, familjarët mbërrijnë aty ku u përplas avioni i "Ethiopian Airlines" (FOTO LAJM) Lot, ulërima dhe plot dhimbje. Kjo është skena që u pa gjatë paradites së sotme në vendin ku u përplas avioni i "Ethiopi
"Ikën hajdutët", populli zbyth (momentalisht) oligarkët në Tiranë (FOTO LAJM) Pas gjashtë orësh dhunë ndaj familjarëve në rrugën "Sami Frashëri", përmbaruesit janë tërhequr nga rruga duke hequr dorë
Familjarët gjuajnë me vezë përmbaruesit që i dhunuan nën mbrojtjen e policisë (FOTO LAJM) Familjarët i kanë qëlluar me vezë përmbaruesit që kanë shkuar për të prishur shtëpinë tek rruga Sami Frashëri në Tiranë.
Të fortët dhunuan familjarët nën mbrojtjen e policisë, reagon Lleshi më në fund Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar lidhur me situatën e krijuar sot tek “Petro Nini”, ku disa banorë u nxorë
Të fortët dhunojnë familjarët me shkelma dhe kazma, policia e Lleshit bën sehir (VIDEO) Arroganca e pushtetit të parasë ka nxjerrë sërish krye në Tiranë ku disa familje janë duke u dhunuar që prej mëngjesit n