999 rezultate për

familjar

Për të mirën tuaj, mbani foto të familjarëve në portofol Ne vëmë bast që juve as ju kishte shkuar ndonjëherë mendja për këtë gjë...Gjyshërit krenarë veçanërisht duan të mbajnë f
Asgjesohet banda shqiptare e prostitucionit dhe drogës në Milano, 8 përsona në pranga Karabinieria e Milanos në bashkëpunim me policinë shqiptare arrestoi 8 shtetas shqiptarë, përgjegjës për trafikimin e dr
Punësimet me mik në Maqedoni, si u sigurohet rroga familjarëve, të dashurave, etj Laboratori hulumtues i reporterëve në Maqedoninë e Veriut ka publikuar sot storjen hulumtues të radhës ku tregon se si r
Plas votimi familjar në Tiranë (VIDEO) Që prej orës 07:00 të mëngjesit të sotëm në të gjithë vendin janë hapur qendrat e votimit. Raportohet se deri më tan
Votimi familjar, shikoni si votohet sot (FOTO LAJM) Në fshatin Kranë të bashkisë së Finiqit qytetarët po votojnë familjarisht. Pamjet e siguruara nga Faxweb.al tregojnë fam
DOKUMENTI/ Si po i terrorizon "Rilindja" punonjësit publik për të votuar PS-në (FOTO LAJM) Një skandal po shënohet këto ditë në jug të vendit.Drejtuesit e Organizatave Socialiste në Tepelenë dhe Memaliaj madje e
Foto albumi më i bukur familjar, fundi është prekës (FOTO LAJM) Rituali filloi të gjitha në vitin 1986. Një baba vendosi të merrte një fotografi me djalin e tij në ditëlindjen e tij të
Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë (VIDEO) Një apartament është përfshirë nga flakët mengjesin e sotëm pranë 21 dhjetorit në Tiranë. Bëhet e ditur gjithashtu se
Familjarët flasin për vrasjen e shqiptares në Zvicër, ja pse e vrau i moshuari (FOTO LAJM) Janë zbuluar detaje të reja për shqiptaren nga Kosova, e cila u vra me shoqen e saj të premten herët në mëngjes nga një
E vërtetuar: Çiftet që zihen më shumë, jetojnë më gjatë Tw gjithw e urrejmë momentin kur zihemi me njerëzit që duan, mirëpo për fat të keq kjo ndodh shpesh. Kjo do të ndodhë ed
U gjet i vdekur në makinë, familjarët fajësojnë spitalin Mediat italiane i kanë kushtuar rëndësi ngjarjes që ndodhi dje në Itali, ku një shqiptar 33 vjeç u gjet pa shenja jete n
Ky është shqiptari që u gjend i vdekur në Itali, dyshimet e tmerrshme për spitalin Alfons Kaja, i riu 33-vjeçar u gjet i vdekur në makinën e tij ditën e djeshme, teksa po shkonte në punë. Dyshohet se shk
Një tjetër rast i dhunimit të bluzave të bardha në Vlorë Një tjetër mjek është dhunuar në spitalet shqiptare. Ngjarja është regjistruar pasditen e djeshme në qytetin e Vlorës, k
Trump pritet të anulojë Lotarinë Amerikane Shtetet e Bashkuara presin të hedhin në zbatim planin e ri i cili anulon Lotarinë Amerikane. Plani i ri që pritet t
Avokati i Popullit për vrasjen në Dardani: Policia u tha familjarëve durojeni dhunën Gjatë të mërkurës u lansua projekti “Fuqizimi i luftës kundër dhunës ndaj grave dhe dhunës në familje faza e dytë”, nga
Frikë nga hakmarrja, mbyllen në shtëpi familjarët e Bushëve që vranë kushërinjtë në Laç Edhe pse 3 autorët e dyshuar për vrasjen e dy kushërinjve në Laç tashmë ndodhen në burg, frika për ndonjë hakmarrje të m
Avokati: Vetëm ortodoksët nuk vrasin familjarët e tyre (VIDEO) Avokati Saimir Vishaj ka bërë një deklaratë të guximshme dy ditë më parë në emisionin "Dritare" duke thënë se vrasjet në
Publikohet fotoja familjare e Samitit të Berlinit, si u radhitën liderët Pas përfundimit të takimit me liderët e Ballkanit Perëndimor, kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti francez E
Zihen për pyllin, familjarët e vrasin me sëpatë M.N 49 vjeçar, është gjetur pa shenja jete në fshatin Reka e Allages në Rugovë. Viktimës dyshohet se i kanë shkaktuar lë
Tronditëse, nëna që vrau foshnjën në Prizren ka vrarë edhe një fëmjë tjetër të saj Rrëfimi nga PrizreniMarigona Bytyqi dyshohet se ka mbytur foshnjën e saj me rroba, në tavanin e shtëpisë. Familjarët e p