999 rezultate për

familjar

Jo vetëm që nuk janë ndarë, por Çiljeta dhe Albani paskan bërë lidhjen familjare (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj Alban Hoxha shpesh vihen në qendër të mediave për shkak të marrëdhënies së tyre të ko
U tha se janë ndarë, Romeo dhe Jonida e bëjnë lidhjen familjare (FOTO LAJM) Prej kohësh këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj po përfliteshin për një lidhje mes tyre. Ata ishin parë
"Mbeti e vetme me dy fëmijë të mitur", flasin familjarët bashkëshortes së Santiagos Santjago Malko, 26-vjeçari i ekzekutuar me breshëri kallashnikovi mbrëmjen e të martës (27 gusht) në kryeqytet, la pas b
Indriti po vdiste, vrasësi dhe familjarët u ulën në lokal për të sajuar skemën e mashtrimit Po zbardhet gjithmonë e më shumë ngjarja e ndodhur disa ditë më parë në rrugën ‘Muhamed Gjollesha’ në Tiranë ku u vra me
"Së shpejti dalin provat: Rama shiti Olsin për "menderen" e tij" Ish kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të dalin provat se
Ky burrë nga Kosova u tmerrua nga ajo që gjeti në oborr (FOTO LAJM) Pas asaj që gjeti në oborr, një qytetar nga Deçani nuk ndihet i sigurt në shtëpinë e tij 14 minuta më herët të shqetësua
Efehani është rritur dhe Almeda sapo na ëmbëlsoi të gjithëve ditën me këtë portret familjar (FOTO LAJM) 3 muaj më parë Almeda dhe partneri i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër me një djalë të quajtur
Kush e ka parë këtë grua të njoftojë urgjentisht policinë Një 76-vjeçare ka humbur në qytetin e Elbasanit prej mbrëmjes së djeshme. Ajo është Bale Sala e cila vuan nga sëmundja e
Elita, Gjiko dhe Zëri urojnë festën më pamjet më të ëmbla familjare (FOTO LAJM) Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë një ndër çiftet më të bukur të shoëbiz-it shqiptar. Ata kanë ve
Si mund të përfitoni bashkimin familjar në SHBA? ”Aplikova për bashkim familjar me gruan. Pas aprovimit të peticionit për vizë, pata dërguar të gjitha dokumentat e nevoj
Dhjetra të shoqëruar në polici, si e njohin familjarët Feriz Bardhin Pak orë pas ngjarjes që tronditi qytetin e Durrësit të enjten e 1 gushtit, në një kohë që sezoni veror është në pikun e
Masakra, del fotoja e kriminelit që vrau 6 familjarë Mediat kroate kanë publikuar fotografinë e autorit të masakrës së sotme në Zagreb, e cila është më e rënda në Kroaci që
Spasovski: Mos festoni me armë Mbrëmë për fat të keq janë lënduar dy vetë në një festim familjar. E di se ka marrë pjesë edhe një deputet në këtë festi
Kosovë, përleshen babë e bir Bab e bir jan konfrontuar fizikisht mes tyre pas një mosmarrveshje në familje. Policia ka konfirmuar se rasti ka ndo
Kërcënoi gruan dhe familjen me granata, arrestohet 36 vjeçari Reagimi në kohë i Policisë parandalon një krim në familje. Vihet në pranga një 36 vjeçar pasi kërcënoi me jetë bashkë
Zhduket 17-vjeçarja shqiptare në Kretë, familjarët apel për ndihmë Një 17 vjeçare me origjinë shqiptare është zhdukur në qytetin e Kretës. Vajza është zhdukur për disa ditë nga qyteti
Zhduken 2 vajzat, familjarët apel për gjetjen e tyre Në raportet 24 orëshe të Policisë, vazhdimisht ka raste të zhdukjeve, qoftë persona të mitur apo edhe të moshës më të vj
E çuan për ta bërë synet, vogëlushi hipën dy orë mbi çatinë e spitalit deri sa erdhi mësuesja Një vogëlush pesëvjeçar, që e dërguan në një spital në Java të Indonezisë për ta bërë synet, është frikësuar aq shumë, s
E çuan për ta bërë synet, 5 vjeçari ngjitet në çatinë e spitalit nga frika (FOTO LAJM) Një vogëlush pesëvjeçar, që e dërguan në një spital në Java të Indonezisë për ta bërë synet, është frikësuar aq shumë, s
Vëllai i "El Cheka-s": Policia keqtrajtoi familjarët tanë Blerim Ahmedi, vëllau i Sheqerim Ahmedit thotë se policia e Kërçovës dje ka shqetësuar dhe maltretuar familjarët e tij n