E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
999 rezultate për

falur

Festa e Ilindenit, Ivanov fal nga kryerja e burgut vrasësit, hajdutët dhe mashtruesit Tre të dënuar nga burgu i Idrizovës që janë të burgosur për vrasje, por edhe të dënuar për vjedhje dhe mashtrime, janë f
Hiqen masat e sigurisë, palestinezët rikthehen për t’u falur në xhaminë e shenjtë Palestinezët janë rikthyer sot në xhaminë e shenjtë në Jerusalem për herë të parë në pas dy javëve, pasi Izraeli i hoqi
Interesim i madh i drenicasve për të falur Bajramin (Foto) Xhamia ne Arllat te cilen e shfrytezon edhe Negroci ishte e vogel per ti zene te gjithe falesit e Bajramit. Kolona e
Vrau 8-vjeçarin dhe e hodhi në pus, Liliana agjëron për të falur mëkatet Liliana Boro e burgosur prej 12 vitesh ka rrëfyer se si besimi në Zot po e ndihmon të tejkalojë fatkeqësinë. Prej 8
Rama shpërthen me ironi ndaj prokurorit: Pas vjehrrës edhe komshiu ia kishte falur një shtëpi Kryeministri Rama ka sulmuar ditën e sotme gjyqtarët dhe prokurorët që kanë ankimuar vetingun në Kushtetuese. Duke fo
Rudina godet sërish, kjo gafë nuk ka të falur (VIDEO) Rudina Magjistari është një ndër moderatoret e programeve të pasdites më të dashura nga publiku. Por ajo njihet edhe
Presidenti Thaçi fal 12 të burgosur, ja për çfarë ishin dënuar Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka falur 12 të burgosur, 8 prej të cilëve kanë qenë të dënuar për vrasje apo vrasje n
Lista, këta janë të burgosurit e falur nga Hashim Thaçi Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka nënshkruar Dekretin për Shpallje të Faljes për 12 persona që vuanin dënime me burg
Futbollistët e Kosovës falen në xhami para ndeshjes me Islandën (FOTO LAJM) Futbollistët e Kosovës janë në tensionet e para ndeshjes me Islandën, por kjo nuk i ka ndaluar të falin namazin e ditës
THIRRJA/ “Jetën dhe të ardhmen na i ka falur Zoti, s’ia lëmë peng Ramës” Kreu i Pastrisë Republikane Fatmir Mediu me anë të një statusi në faqen e tij në Facebook, u ka bërë thirrje qytetarëve
Reagon VMRO: Maqedonia nuk mund të udhëhiqet nga një kriminel i falur si Zaevi VMRO-DPMNE ka reaguar ndaj konferencës për shtyp të mbajtur nga lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, i cili tha se sipas rreg
Ngjarje e trishtë në Prishtinë/ Studenti vdes në xhami duke u falur (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në xhminë 4 Llulat në Prishtinë. Një 24 vjeçar ka humbur jetën pasi ka pë
Fërçkoski: Mijallkovin e kam falur dy herë kur isha ministër! Ish-Ministri i Brendshëm Ljubomir D. Fërçkoski, ka deklaruar se i vjen keq që në kohën kur ai ishte në funksion, nuk lej
Pranga 26 vjeçarit i cili tentoi të korruptonte policin me 5 euro Një 26 vjeçar është arrestuar, pasi ka tentuar të korruptojë punonjësin e policisë rrugore, për t’i falur shkeljen e bër
Pranga 41 vjeçarit që ofroi 20 mijë lekë ryshfet për t’i falur gjobën Një qytetar është prangosur nga Policia e Fierit, pasi i ka ofruar 20 mijë lekë ryshfet policit rrugor, për t’i falur gj
"Ujësjellësi" u fal 3 milionë euro borxh ish-ministrave dhe ish-deputetëve Ndërmarrja publike e Qytetit të Shkupit "Ujësjellësi" në Maqedoni, ka falur mbi 3 milionë euro borxh për fatura të papag
Në hasmëri prej vitesh, 2 familje falin gjakun në Shkodër Një lajm i mirë vjen nga Shkodra pasi dy familje kanë vendosur që t’i shtrijnë dorën e pajtimit njeri-tjetrit pasi prej
Burri me dy gra: E kam falur Rudinën Besnik Basha, i plagosur dy ditë më parë gjashtë herë me thikë nga e shoqja, është shprehur për oficerët e Policisë Gjyq
AAK: Nuk ruhet miqësia me Malin e Zi duke i falur territore Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës u ka bërë thirrje të gjithë deputetëve të Kuvendit të Kosovës, që të mos e votojnë rati
Arbitri që u fye nga Sadiku: E kam falur, tani është heroi im Gjashtë vite më parë, Armando Sadiku kreu një xhest antisportiv kundrejt anësorit Eduart Miho në përballjen Elbasani-Laç