999 rezultate për

falenderojme

Ta falenderojmë të gjithë, kjo është gruaja që shpiku dizinfektantin e duarve Dizinfektanti i duarve është një e mirë e domosdoshme këto kohë që koronavirusi është vërdallë. Gjithsesi, ndonëse po e
Ta falenderojmë të gjithë, kjo është gruaja që shpiku dizinfektantin e duarve Dizinfektanti i duarve është një e mirë e domosdoshme këto kohë që koronavirusi është vërdallë. Gjithsesi, ndonëse po e
CR7 shënoi sërish për Juventusin, Sarri: Duhet ta falënderojmë nënën e tij Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka dhënë lëvdata për Cristiano Ronaldon. Maurizio Sarri ka bërë lëvdata të mëdh
Shkatërrohet marrëdhënia me LDK-në? Konjufca flet për herë të parë pasi u zgjodh kryetar i Kuvendit Glauk Konjufca është zgjedhur ditën e sotme Kryetar i ?Kuvendit të Kosovës duke shkatërruar në këtë mënyrë marrëveshjen
Ndahet nga jeta vajza 9-vjeçare e Luis Enrique (FOTO LAJM) Lajm tragjik për botën e futbollit. Ish-trajneri i Barcelonës dhe i kombëtares së spanjës, Luis Enrike, ka njoftuar mbrë
Gëzuar Viti i Ri 2019 Portali Albeu.com u uron të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen Vitin e Ri 2019. Ne ju falënderojmë që zgjidhni Albeu.
Pasi i erdhi motra e zhdukur reagon djali nga Skenderaj Drilon Dobra, vëllau i Arbnora Dobrës ka reaguar në emër të familjes pas rikthimit në shtëpi të motrës së tij. Drilon
Salvini: Emigrantët do zbresin nga anija. Falenderojmë Shqipërinë, Francës t'i vijë turp Ministri i Brendshëm, i Italisë Matteo Salvini ka deklaruar se në orët në vijim të gjithë emigrantët që janë të bllokuar
Ramës i sulen ashpër durrsakët: "Mos bëj sikur ta ndjen" Ditën e sotme Rama e ka nisur me pamjet e muzeut te rilindur të Durrësit. “Ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të
Ndoka tallet me Ramën: E falenderojmë që i doli gjumi pas 15 orëve për Haradinajn Nard Ndoka ka ironizuar me mesazhin shumë të vonuar të kryeministrit Rama, për arrestimin në Francë të kreut të AAK, Ram
Kasami: Falenderojmë shqiptarët për mbështetjen Kreu i Levizjës BESA Bilall Kasami mbajti një konferencë për shtyp pak minuta më parë duke theksuar se kjo parti është f
Mjeku Jusuf Ulaj përgënjeshtron mediat: Asnjë objekt në trupin e zonjës Haxhiu (FOTO LAJM) Pas demantimit të portalit Indeksonline, i cili publikoi një foto të rrejshme, sot Gazeta Express ka publikuar një fotog
FSHF: Organizimi perfekt, humbëm vetëm një betejë Federata Shqiptare e Futbollit, kërkon të falenderojë të gjithë opinionin publik, tifozët e zjarrtë brenda dhe jashtë Sh
Al Kaeda: Falenderojmë ata që morën hak për Profetin "Ne falënderojmë ata që hak për Profetin". Me një X të kuqe në fytyrë e Charb është ribotuar në web "lista e të kërkuarv
Partia e Fortë: Falenderojmë votuesit veç e veç! Përmes një deklarate për mediat, Partia e Fortë ka falenderuar të gjithë votuesit e saj, veç e veç. "Falënderojmë të
LDK: Falënderojmë votuesit, procesi ishte i rregullt Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur një konferencë për shtyp pas mbylljes së vendvotimeve, me ç’rast ka falënderuar
Pjesëmarrja në votime në Veri, 22.38% Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka, bëri të ditur se në orën 19:00 është përmbyllur procesi i rivotimit në tri Qendrat e Vo
Leonardo: Lamtumirë PSG! Drejtori Sportiv i Paris Saint Germain, Leonardo, ka vendosur t’i japë fund aventurës te kampionët e Francës. Brazilian
Ahmeti: Falënderojmë SHBA-në për ndihmën e dhënë Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, vizitoi Zyrën Ekzekutive të Shtëpisë së Bardhë dhe kabinetin e
TAP, Tungland vlerëson nënshkrimin e marrëveshjes mes tre vendeve Drejtori menaxhues i projektit TAP, Kjetil Tungland ka falenderuar perfaqesuesit e tri vendeve, Italise, Greqise dhe Shq