999 rezultate për

falenderoj

Rama mendon si Berisha: Presim statusin se e meritojmë Kryeministri Edi Rama, ka inaguruar sallën në Kryeministri përmes një pritje me ambasadorë, përfaqësues të institucionev
Sadija falenderon fansat: Mbështetja juaj më ka befasuar Ish bashkëshortja e Shkelzen Berishës, Sadije Berisha ka falenderuar miqtë, familjarët dhe fansat e saj në facebook për
Leonardo: Lamtumirë PSG! Drejtori Sportiv i Paris Saint Germain, Leonardo, ka vendosur t’i japë fund aventurës te kampionët e Francës. Brazilian
Imami krenar për punën 8 vjeçare të qeverisë Berisha Ministri i Mbrojtjes Arben Imami përmes profilit të tij në Faceook falenderon të gjithë zgjedhësit e Qarkut të Elbasanit
Dëmtimi i futbollistes, fotoja që po çmend web-in (FOTO LAJM) Futbollistja norvegjeze Elise Thorsner ka dashur të qetësojë fansat e saj pas një dëmtimi të rëndë që pësoi në fushën e
Brazilianët akoma "falenderojnë"Roberto Baggion (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajnë mend finalen e Kupës së Botës USA '94 Brazil-Itali, e cila nxorri për herë të katërt kampion bote Sel
Zyrtare: Inter-Zanetti, edhe një vit tjetër bashkë "Është kënaqësi dhe nder që FC Internauonale komunikon zgjatjen e kontratës edhe me një vit me Javier Zanettin". Me këto
Khedira, falenderim special për "Special One" Sami Khedira falenderon Jose Mourinhon për mbështetjen e tij te Real Madrid. Mesfushori gjerman i "Los Blancos" ka postu
Mazzarrit i erdhi ora për tu larguar nga Napoli "E ardhmja ime nuk do të jetë me tek Napoli. E mbylla ciklin tim me katër vite të mrekullueshme. Falenderoj të gjithë at
Amerikanët falenderojnë Shqipërinë për strehimin e muhaxhedinëve Departamenti amerikan i Shtetit ka shprehur vlerësimin për qeverinë shqiptare, për xhestin njerëzor, bujar për të pranua
Ahmeti: Falënderojmë SHBA-në për ndihmën e dhënë Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, vizitoi Zyrën Ekzekutive të Shtëpisë së Bardhë dhe kabinetin e
Strama "kryqëzon" dy mbrojtësit e tij (FOTO LAJM) Pas përfundimit të takimit ndaj Napolit, trajneri i Interit, Andrea Stramaccioni, e ka analizuar kështu humbjen në "San
Dehari, Kërçova tregoi vlerat e saj qytetare Pjesëmarrja në zgjedhje në Maqedoni ka qenë e qetë dhe thuajse për tu vlerësuar nga ana shqiptarëve, veçanërisht mërgimt
Mou: Faleminderit Pandev! Një person i ndershëm I ndodhur në vendlindjen e tij për shkak të inagurimit të ekspozitës në nder të tij me rastin e 50-vjetorit të lindjes J
Milito në Facebook: Faleminderit të gjithëve Diego Milito flet pas dëmtimit të rëndë të pësuar dje në ndeshjen e Europa League Inter-Cluj (2-0). Në një mesazh të shp
Vesa Luma: Të falënderoj Zot! Këngëtarja kosovare Vesa Luma duket mjaft e kënaqur nga jeta e saj. Me sa duket, jeta është treguar bujare më të, pasi V
Ja finalistët e “The Voice of Albania” Emocione të forta në natën e parafundit të “The Voice of Albania”. Të premten e ardhshme surprizat do të jenë edhe më të
E dashura e Boateng ironizon tifozët juventin Ka ngjallur polemika në Twitter, komenti i Melissa Satta-s ne në fund të sfidës mes Juventusit dhe Milanit, e vlefshme p
Ndërhyrja "killer" e Marin (VIDEO) Chelsea ka humbur dje ndeshjen e javës së 21 të Premier League përballë QPR-së në Stamford Bridge me rezultatin 0-1 duke
TAP, Tungland vlerëson nënshkrimin e marrëveshjes mes tre vendeve Drejtori menaxhues i projektit TAP, Kjetil Tungland ka falenderuar perfaqesuesit e tri vendeve, Italise, Greqise dhe Shq