999 rezultate për

falenderoj

Julian Deda: Të gjithë servilët falenderojnë politikanët! Lidhur me vendimin për statusin e vendit kandidat edhe aktori i humorit Julian Deda, ka dhënë mendimin e tij, ndërsa nuk
Partia e Fortë: Falenderojmë votuesit veç e veç! Përmes një deklarate për mediat, Partia e Fortë ka falenderuar të gjithë votuesit e saj, veç e veç. "Falënderojmë të
Elvira Dones, shkrimtarja e vitit Shoqata e botuesve në Kosovë ka organizuar edicionin e saj të 16-të në trofeun e Panairit. Juria e përbërë nga Ilire
David Luiz te PSG: Etapë e re, sfidë e re Mbrojtësi brazilian, David Luiz foli për herë të parë për transferimin e tij nga Chealsea te Paris Saint Germain, ku rez
Faik Zeqiri: Falenderoj për protestën shqiptarët, IGFM, OVL-UÇK dhe Ziadin Selën Kryefamiljrai i familjes shqiptare të dhunuar në Radishan, Faik Zeqiri është shprehur i kënaqur me protestën e zhvilluar
Ramiz Kelmendi jep dorëheqjen nga AAK Deputeti i deritanishëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramiz Kelmendi ka dhënë dorëheqjen nga të gjitha funksionet
Simeone-show: Falenderoj mamatë e futbollistëve që... Atletico Madrid rikthehet pas 40 vjetësh në finalen e Champions League. Tekniku i "Los Colchoneros", Diego Simeone, ka f
Prezantohet Giggs: Jam nervoz dhe i emocionuar (FOTO LAJM) "Jam nervoz dhe i emocionuar. Ky është momenti më i rëndësishëm i jetës sime. Kam qenë gjithmonë tifoz i United, klub që
Thaçi: Shqiponjat e PDSH fluturuan shumë bukur Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi ka falenderuar të gjithë ata që kanë votuar dje. Ai u shpreh se f
Prezantohet Prefekti i ri i Kukësit: Falenderoj Ramën për besimin Prezantohet Prefekti i ri i Kukësit Safet Gjici, një emër i njohur për botën e biznesit, i cili njëkohësisht është edhe
Zyrtare: Hernanes është i Interit (VIDEO-FOTO) Hernanes është lojtari më i ri i Interit, ku tani po zhvillon testet mjeksore dhe në orën 19:00 pritet të bëhet prezanti
Mata: Nuk e prisja largimin nga Chelsea Blerja më e re e Manchester United, Juan Mata, shprehet i habitur nga vendimi i Chelseat për ta shitur në merkaton e jan
Seedorf: Do jem trajneri i ri i Milanit Clarence Seedorf heq dorë nga futbolli i luajtur. Futbollisti hollandez ka njoftuar gjatë konferencë për shtyp, që po zh
Jul Deda "politikan", hyn në Parlament (FOTO LAJM) Nuk e mban dot gazin teksa sheh keto foto dhe Julian Deden qe merr rolin e nje parlamentari. "Sot xhirova diçka per nate
Shënojnë dhe falenderojnë Zotin (FOTO LAJM) Kampionët e Marokut në futboll, Raja Casablanca, ka bërë surpizën dje në gjysëmfinalet e Botërorit për Klube. Vendasit m
Mustafa i uroi fitoren Ahmetit Mustafa i uroi fitoren Ahmetit Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa gjatë një konference për shtyp ka theksuar se në zgjedh
LDK: Falënderojmë votuesit, procesi ishte i rregullt Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur një konferencë për shtyp pas mbylljes së vendvotimeve, me ç’rast ka falënderuar
Rama dhe Tahiri falenderojnë forcat RENEA Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshem Saimir Tahiri falenderuan sot efektivët e forcave Renea, duke i shprehur
Pjesëmarrja në votime në Veri, 22.38% Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka, bëri të ditur se në orën 19:00 është përmbyllur procesi i rivotimit në tri Qendrat e Vo
Sebastian Vettel, 4 herë kampion bote (FOTO LAJM) Sebastian Vettel konfirmohet si një prej pilotëve më të mëdhenj në historinë e Formulës 1, ndërsa fitoi këtë të dielë ti