999 rezultate për

falenderoj

Armando Sadiku mesazh për tifozët: Vazhdojmë kështu! (VIDEO) Armando Sadiku ka zgjedhur faqen e Facebook-ut të Kombëtares për të falenderuar të gjithë mbështetësit kuqezi. "Ju fa
Tifozët rumunë na surprizojnë, ja çfarë thonë për Shqipërinë pas humbjes Një pjesë e mirë e tifozëve rumunë janë treguar fair-play duke habitur këdo. Nëpër rrjetet sociale, ndryshe nga tifozeri
Rama: Basha kërkon të hedhë hi në sytë e publikut Kryeministri i vendin, Edi Rama në një konferencë për shtyp pas miratimit të draftit të ndryshimeve kushtetuese të refo
Chelsea nuk e prish "martesën" me Terry-in, zgjatet me një vit Kapiteni i Chelseat, John Terry, ka firmosur për një vit me Çelsin, lajm që është zyrtarizuar nga vetë klubi anglez.
Veseli: PDK ishte lokomotiva e procesit të liberalizimit Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli me rastin e marrjes së rekomandimit për heqjen e vizave për Koso
Ja çfarë thotë Mimi Kodheli për rrëzimin e helikopterit në Shkodër Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka postuar në "Facebook" një sttaus, ku shkruan se inkurajon institucionet që ta zbar
Gjyshja pret Nazime Vishën jashtë burgut: Kam ardhur nga fusha me vrap Gjyshja e Nazime Vishës nuk e ka përmbajtur veten sot, teksa ka shprehur të gjithë emocionet pozitive lidhur me lirimin
Ja fjalët e para të Hashim Thaçit si president i Kosovës Pasi Hashim Thaçi u zgjodh president i Kosovës, iu drejtua sallës për të thënë disa fjalë përshëndetëse. “Ju falënder
Mjeku Jusuf Ulaj përgënjeshtron mediat: Asnjë objekt në trupin e zonjës Haxhiu (FOTO LAJM) Pas demantimit të portalit Indeksonline, i cili publikoi një foto të rrejshme, sot Gazeta Express ka publikuar një fotog
Djali që goditi me gurë ekipin serb: Falenderoj Tom Doshin Djali që u bë i njohur pasi goditi autobusin e Kombëtares Serbe të Futbollit kur vinte në Tiranë, Marsel Qeleshi ka fale
Rama: Bizneset më kanë mallkuar, por një ditë do të më falenderojnë Edi Rama ka qenë në Berat, ku mori pjesë në takimin "Për ekonominë lokale dhe jetën komunitare". Rama tha se i mirëku
De Biasi nuk e fiton garën për trajnerin e vitit, ja çfarë shkruan (FOTO) Gianni De Biasi nuk e ka fituar anketën e “Gazzetta dello Sport” për trajnerin e vitit, por është renditur i dyti së bas
Meta: Falenderoj Naçon që i hapi rrugë ndryshimeve Kreu i Kuvendit ka folur me vlerësime mbi këtë progres-raport, si dhe premton ecjen sa më shpejt drejt përmbylljes së de
Ja si e falënderojnë tifozët e Beshiktashit Skënderbeun (FOTO) Tifozët e skuadrës turke të Beshiktashit kanë falënderuar korçarët e Skënderbeut që e mposhtën Sporting Lisbonën në Euro
TKZ falenderojnë De Biasin: Vazhdojmë së bashku (FOTO) Pas deklaratave të teknikut të Kombëtares Gianni De Biasi se do të vazhdojë të qëndrojë në krye të stolit kuqezi duke re
Thaçi: Falenderoj shtetet që votuan Pro Kosovës (VIDEO) "Vlerësoj se është një hap jashtëzakonisht i rendësishëm për Kosovën për pranimin e Kosovës në UNESCO. Kemi punuar bashk
FSHF: Organizimi perfekt, humbëm vetëm një betejë Federata Shqiptare e Futbollit, kërkon të falenderojë të gjithë opinionin publik, tifozët e zjarrtë brenda dhe jashtë Sh
Polici i plagosur në Pejë: Falenderoj Zotin që sfidova vdekjen Ashtu siç ka raportuar më herët "Elajm", polici i plagosur në Radavc të Pejës nga shtetasi i Shqipërisë, Agim Madani, nj
Rama:Falenderoj qytetarin që refuzoi të paguajë pa kupon Përmes një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama ka reaguar për incidentin që ndodhi në një lokal të Tiranës, ku ka
Doktoresha Eva reagon ndaj kritikave të Jose Mourinho-s Eva Carneiro përdori faqen e Facebook-ut për të shprehur mirënjohjen ndaj tifozëve që e mbështetën pas “mosmarrëveshjes”