999 rezultate për

falenderoj

Ramës i sulen ashpër durrsakët: "Mos bëj sikur ta ndjen" Ditën e sotme Rama e ka nisur me pamjet e muzeut te rilindur të Durrësit. “Ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të
Simeone: Roma duhet ta falënderojë portierin për barazimin Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka thënë se portieri i Romës është arsyeja se pse rezultati u mbyll 0-0.
Konsumojeni këtë përzierje çdo natë përpara se të flini dhe trupi juaj do t’ju falenderojë Pagjumësia është një problem shumë i madh për një numër të konsiderueshëm njerëzish. Kështu që nëse edhe ju bëni pje
Aksidentohet rëndë deputeti shqiptar (FOTO LAJM) Eduart Ndocaj i ka shpëtuar për mrekulli një aksidenti të rëndë në Itali. Ai ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëv
Reperi i njohur flet pas aksidentit: Falenderoj Zotin që ma dha edhe një shans Në tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor që ka përfshirë edhe reperin e njohur shqiptar, Gjiko emr
Cabello flet gjatë prezantimit tek Reali Madird Dani Cabellos ka kaluar dhe vizitat mjeksore tek Real Madird. Ai zyrtarisht sapo është zyrtarizuar si lojtari më i ri
Falenderojeni këtë burrë! Jua ka bërë fëmijërinë të bukur (FOTO LAJM) Artisti, që jetën e tij ia kushtoi fëmijëve dhe jo vetëm, nëpërmjet ilustrimeve të abetares, botimeve me përralla ndër v
Xhenxhefil, Limon dhe Aloe Vera, receta magjike me të cilën trupi do t'ju falenderojë Pastrimi i brendshëm është një proces i rëndësishëm për ta rimëkëmbur shëndetin. Nëse mendoni se pastrimi i organizm
“Mami është tashmë një engjëll”, fëmijët i japin lamtumirën e fundit nënës që ua vrau babai “Mami është tashmë një engjëll në tokë”, këto janë fjalët emocionuese të tre fëmijëve, që i dhënë lamtumirën e fundit në
A do të jetë deputete mbesa e Thaçit Kandidatja për deputete, Evgjeni Thaçi Dragusha ka shkruar ne rrjetin social "facebook" se pret rezultatetet e KQZ-së dh
Hazbi Lika merr zyrtarisht postin e zëvendëskryeministrit Hazbi Lika mori zyrtarisht postin e zëvendëskryeministrit të Maqedonisë. "Falenderoj ata që më propozuan në marrjen
Produksioni i YFSF ngatërroi fituesin, reagon Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e spektaklit "Your Face Sounds Familiar", ku fitues u shpall Valon Shehu. Por pak o
Deputetja e PD reagon pas përjashtimit nga listat: Beteja vazhdon! Shumë nga drejtuesit aktualë të Partisë Demokratike kanë mbetur jashtë listës së kandidatëve për deputetë për zgjedhjet
Senatori italian: Evropa duhet ta falënderojë Bashën, po lufton për liri Senatori italian, Lucio Malan ishte i ftuari i çadrës së opozitës pasditen e sotme. Senatori i partisë “Forza Italia”
Një tjetër deputet socialist heq dorë nga mandati Deputeti i PS-së, Artan Gaçi ka njoftuar sot përmes një letre se nuk do të kandidojë më për deputet në zgjedhjet e ardhs
Tahiri u jep lamtumirën efektivëve të policisë: Nuk kam fjalë t’ju falënderoj (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri u ka dhënë lamtumirën policëve me një postim të ndjerë në “Facebook” pas shkarki
Ja çfarë bën mbrëmë lushnjarët duke prekur zemrat e protestuesve të Zharrëzëz (VIDEO) Disa banorë të fshatit Zharrëz në Fier janë duke marshuar në këmbë për në Tiranë duke kërkuar nga qeveria që të ndalojë
Ja kush shpallet lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës Behar Maliqi është shpallur lojtari më i mirë i Superligës së Kosovës “Është një çmim emocionues për mua. Jo vetëm pë
Ndoka tallet me Ramën: E falenderojmë që i doli gjumi pas 15 orëve për Haradinajn Nard Ndoka ka ironizuar me mesazhin shumë të vonuar të kryeministrit Rama, për arrestimin në Francë të kreut të AAK, Ram
Gruaja e qëlloi me shuplakë Sajmir Çilin? Reagon Suela Kalaja Suela Kalaja, ish bashkëshortja e Sajmir Çilit sot për herë të parë ka reaguar në lidhje me lajmin e para dy ditëve të p