999 rezultate për

falenderoj

Bregu: Falenderoj të gjithë për përkrahjen tuaj (FOTO LAJM) Dejvi Bregu u duk i përlotur sot gjatë dhe pas sfidës që Luftëtari luajti ndaj Skënderbeut në Gjirokastër. Ky ishte taki
Emery: Do të largohem nga PSG në fund të sezonit Trajneri Unai Emery ka konfirmuar se do të largohet nga Paris Saint-Germain në fund të sezonit aktual. 46-vjeçari ka
Përballja që i përloti të gjithë: Falenderoj babain që më çoi në burg "Dua të falenderoj babin që më çoi në burg sepse po të mos kisha shkuar atje, nuk do isha këtu ku jam sot". Mund të
Vuçiç: Falenderoj serbët që nuk shtien me armë ndaj shqiptarëve Aleksandar Vuçiç falënderoi sot serbët e Kosovës që nuk reaguan me armë kur u arrestua Marko Gjuriqi më 26 mars në Mitro
E FUNDIT/ Deputeti dorëzon mandatin Deputeti i Partisë demokratike Eduard Halimi ka dorëzuar ditën e e sotme mandatin. Ai e ka bërë të ditur nëpërmjet r
Kryemadhi paralajmëron Ramën: 27 janari është fillimi i "luftës" Kryetarja e Levizjes Socialiste per Integrim, Monika Kryemadhi ka paralajmëruar "luftë" për rrëzimin e kryeministrit Edi
Kryemadhi reagon pas protestës: Ta shporrim Ramën Pas protestës së sotme, Monika Kryemadhi ka vendosur të bëjë edhe një reagim përmbyllës në rrjetet sociale. Sjo ks f
Mascherano përshëndetet me lojtarët, të gjithë e falenderojnë (VIDEO) Pas lamtumirës prekëse që i rezervori e gjithë skuadra e Barcelonës Javier Mascherano është gati për të nisur aventurën
Vetëm një gotë në ditë nga kjo pije dhe mëlçia do t'ju falenderojë Mëlçia është një organ në trupin e njeriut që shumica e njerëzve harrojnë të kujdesen. Nëse vuani nga Hepatiti C, është
Konsumoni kikirikë, organizmi juaj do t’ju falenderojë Prania e tyre është e domosdoshme në tryezën e festave: ja vlerat ushqyese të kikirikëve amerikanë. Miku më i dashur i T
Maldini tregon si i shpëtoi tmerrit: Një herë më ra të luaja me të dhe u dëmtua Paolo Maldini është padyshim një nga qendërmbrojtësat më të mirë të historisë së futbollit. Por përveç sukseseve me
Kurti: E falenderoj Ymerin, nuk heqim dorë nga bashkimi kombëtar Kandidati për kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti po shpalos platformën e tij para anëtarëve të partisë. Ai
E lanë jashtë listës së të grumbulluarve, Krasniqi njofton largimin duke thumbuar Starovën dhe Ramën Lënia jashtë listës së lojtarëve që udhëtuan për minifazën përgatitore të dimrit drejt Antalias ishte sinjali i parë se
Veliaj: Falenderoj këshilltarët që votuan buxhetin Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj falënderoi sot 32 këshilltarët të cilët miratuan dje Buxhetin për vitin 2018
E kam dashur këtë festival, kam qarë kur nuk kam shkuar në finale Këtë vit trofeun e çmimit të madh në festivalin “Kënga Magjike” e mori këngëtarja Anxhela Peristeri. Kënga e saj “
Ish-ushtari i UÇK-së në Strugë bëhet me shtëpi Ish-pjesëtari i UÇK-ve, Zaim Ajro nga Ladorishti i Strugës falë ndihmës së emigrantëve shqiptare është bërë me shtëpi. F
Lika: Unë dua të falënderoj futbollistët që dhanë maksimumin për këtë barazim Trajneri i Luftëtarit, Hasan Lika falënderoi skuadrën për shpirtin e garës që tregoi në sfidën e sotme ndaj Flamurtarit.
Rama nuk kursehet para efektivëve të FNSH-së: Jeni heronj! Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar drejt Fierit për të parë nga afër situatën e përmbytjes në Ferras dhe Mifol. Gjat
"Monstra"/ Ismailoviç: Falenderoj popullin shqiptar për përkrahjen! Pas arritjes në shtëpi, Agim Ismailoviç deklaroi se ndjehet i lumtur që drejtësia ka ardhur në vend, dhe falënderoi të g
Rama në terren, falenderon Bashën për ndihmën Situata emergjente e shkaktuar prej motit të keq, ka sjellë reagime nga shumë fytyra pbulike të cilët kanë bërë thirrje