999 rezultate për

falenderoj

Prezantohet Cassano, akuza ndaj Gallianit Antonio Cassano ka bërë prezantimin e tij tek skuadra e Interit ndërsa ai është shprehur se për largimin e tij nga Mila
PS: Saliu të japë llogari për korrupsionin që ka mbuluar vendin Disa orë pas deklaratës së kryeministrit Berisha se opozita po kërcënonte investitorët, ka ardhur reaggimi i partisë Soc
"Dhurata", Pep: Faleminderit djema Për trajnerin Pep Guardiola kjo ishte dhurata më e bukur, ndërsa ai i dha fund aventurës së tij me Barcelonën. Skuadra f
Falenderoj Zotin për këtë dhuratë Vazhdon të jetë ai njeriu i finaleve të Europa League. Kësaj rradhe me një dopietë spektakolare. Radamel Falcao është he
Zgjidhet pasuesi i Erisa Xhixhos në LRI Endrit Braimllari do të jetë kreu i ri i Lëvizjes Rinore për Integrim, duke zëvëndësuar në detyrë Erisa Xhixhon. Braimll
Muamba del nga spitali Futbollisti i Bolton Wonderers, Fabrice Muamba, doli nga spitali i Londrës një muaj pas atakut kardiak që pësoi në fushë
Topi: Falenderoj punonjësit që shërbyen natën e 31 dhjetorit Presidenti Topi ka vizituar të sapolindurit e parë në maternitetin “ Koço Glozheni” në Tiranë. Topi në këtë vizitë shoqë
Hebrenjtë falendërojnë institucionet Bashkesia Hebraike e Kosoves ka shprehur mirenjohjen e sinqertë për institucionet e Republikës së Kosovës, Presidentes,
Iker Casillas "imiton" Ibrahimoviçon, publikon librin e tij Portieri i Kombëtares Spanjolle Iker Casillas, prezantoi librin e jetës dhe karrierës së tij. Në të përfshihen fëmijëria
Sanchez: Falenderoj Udinesen por te Barça ndihem mirë Sulmuesi kilen i Barcelonës, Alexis Sanchez, për mikrofonat e Sky Sport ka komentuar fitoren e arritur ndaj Milanit, dje
Burdisso para operacionit: Falenderoj ata që më qëndruan afër Nesër do të operohet mbrojtësi argjentinas i Romës, Nicolas Burdisso. Mjekët që do kryejnë ndërhyrjen kirurgjikale janë
Topi dekoron kineastin Dhimitër Anagnosti Presidenti i Republikës, Bamir Topi dekoroi sot paradite kineastin e shquar Dhimitër Anagnosti, me Urdhrin “Nderi i Komb
Idrizi, falenderime për arritjet e PDIU-së Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi bëri një sërë falënderimesh për rezultatin mjaft të mirë gjatë zgjedhjeve 8 majit në S
Kryebashkiaku i Kavajës kërkon ndjesë publike Kryetari i bashkisë së Kavajës, Elvis Rroshi, i është drejtuar shqiptarëve me një letër, ku kërkon ndjesë publike, por n
Kryebashkiaku i Kavajës kërkon ndjesë publike Kryetari i bashkisë së Kavajës, Elvis Rroshi, i është drejtuar shqiptarëve me një letër, ku kërkon ndjesë publike, por n
Benzema: Falenderoj Arsenalin që interesohet për mua Karim Benzema ka thënë se për të është një nder i madh që një klub si Arsenali dhe një trajner si Arsene Wenger është in
Basha: Jam entuziast por do të pres numërimin e votave Kandidati i "Aleanca për Qytetarin", Lulzim Basha, në një deklaratë për shtyp ndryshe nga kundërshtari i tij, Edi Rama,
Ricky Martin tërheq çmimin "Gay i Vitit" Një vit pas deklarimit të homoseksualitetit të tij, Ricky Martin konfirmoi dashurinë që ndien për Carlos Gonzales Abella
Krasniqi falenderon trupat e NATO-s Kryeparlamentari Jakup Krasniqi, me rastin e 24 marsit në një letër falenderimi shprehet mirënohës ndaj trupave të NAT
Genoa largon Gasperinin Gian Piero Gasperini nuk është më trajner I Genoas. Presidenti I Genoas, Enrico Preziosi, e ka pushuar nga puna trajneri