999 rezultate për

fakti

Giroud shuplakë Arsenalit: Iu luta Zotit të më largonte nga aty Olivier Giroud i ka dhënë një shuplakë të thëtë aventurës së shkuar disa vjeçare tek Arsenali. Ai thotë se i është lutur
Gëzojuni sot diellit, nga nesër rikthehet në vend i ftohti siberian Këtë fundjavë një valë e ftohtë do të godasë pjesën më të madhe të Europës, ndër këto vende edhe Shqipërinë. Të hënën
Lavrov ndaj Thaçit: Je i akuzuar për krime lufte Ministri i Jashtëm i Federatës Ruse, Sergej Lavrov, ka sqaruar në Beograd se Kremlini nuk do të njohë pavarësinë e Kosov
I ofruan trukimin e ndeshjes, lojtarët dhe klubi deononcojnë faktin Disa thonë jo sepse dinjiteti nuk mund të blihet me para. Kjo ka ndodhur në kategorinë e dytë në kampionatin zviceran të
Dikur ishin shokë, por tani çfarë ka ndodhur mes Noizyt dhe Erik Fullanit? (FOTO LAJM) Noizy dhe Erik Fullani janë dy miq shumë të mirë dhe këtë na e tregojnë çdo ditë në jetën e përditshme dhe në rrjetet so
Në Austri nuk mund të vozitet me patentë të Kosovës Oda Ekonomike e Kosovës ka thënë se bizneset në Kosovë janë të diskriminuara sa i përket transportit të mallrave, për sh
Zbulohet fakti që e lidh vrasjen e Ivanovicit me serbët Vetura ‘Opel Astra’ që u gjet e gjysmë e djegur, pak kilometra larg vendit ku u vra Oliver Ivanoviq, është në pronësi të
Kendall nuk e vë ujin në zjarr, pas kritikave në “Golden Globes” Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Golden Globes” modelja e famshme mori kritika të ashpra për aknet në fytyrë dhe f
Nuk firmos për Arsenalin, Ozil më afër se kurrë Seria A Mediat angleze i janë rikthyer telenovelës së Ozil me Juventusin duke shkruar se italianët kanë ndërmend sërish që t'a b
Italianët "zgjedhin", ky do të jetë pasuesi i Venturës Pas skualifikimit zhgënjyes në “San Siro”, i gjithë opinoni sportiv në Itali projekton një emër shumë të dashur për stol
Mediat turke nënvlerësojnë Shqipërinë: Na rrahu një ekip që renditet në vendin e 71 të FIFA-s Mediat turke e nënvlerësuan Shqipërinë para dhe të njëjtën gjë janë duke bërë edhe pas ndeshjes kundër Turqisë, të cilën
Lucescu: Shqipëria një skuadër e organizuar Trajneri i Turqisë, Mircea Lucescu, ka folur në një intervistë pas humbjes 2-3 me Shqipërinë. Ai thumboi Shqipërinë,
13 orë debat në Kuvend, PS voton e vetme buxhetin faktik Seanca e djeshme nw Kuvendin e Shqipwrisw ka pwrfunduar nw orwn 23:15, ku u miratua me 73 vota pro dhe 44 kundër buxheti
13 orë debat për buxhetin faktik, opozita braktis sallën Seanca e kësaj të enjte, e nisur që në mëngjes, ka përfunduar në orën 23:15 ku u miratua me 73 vota pro dhe 44 kundër bu
Lika: Në Korçë shkojmë për të marrë pikë Hasan Lika nuk ka kohë për të humbur. Faza e parë e Kategorisë Superiore është drejt fundit dhe trajneri kryeqytetas, që
“Të mbytën servilat që të krehin bishtin”, Rama i kthehet ashpër qytetarit Kryministri i Shqipërisë Edi Rama njihet për faktin se është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai madje shpesh repliko
PD i jep dritën jeshile LSI-së: Gati për bashkëpunimin Nënkryetari i Partisë Demokratike, Paloka ka shprehur qëndrimin e forcës së tij politike që të bashkëpunojë me Lëvizjen
Blatter : Kërkuan një "kokë turku" dhe më fajësuan mua, më thurën komplot Ish Presidenti i Fifas, Sepp Blatter, i shkarkuar nga detyra dhe i skualifikuar nga cdo lloj aktiviteti sportiv për një
Pse Donald Lu nuk përmendi emra? Analisti tregon paktin e fshehtë Deklarata e djeshme e ambasadorit amerikan në Tiranë, Donald Lu, se 4 grupe kriminale dhe 20 familje kontrollojnë vendin
Juliano i qetë: Trajnerët varen nga rezultatet Mark Juliano dukek se është i qetë edhe pas një ndeshjeje tjetër ku Partizani ende nuk ka arritur të gjejë golin ndërsa