999 rezultate për

fakte

Pajaziti- Bulliqit: Duam fakte e jo kritika, le të merret drejtësia me ish-komisionin Deputeti i PDK-së, Zenun Pajaziti sot gjatë raportimit të Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit
Fakte për hotelet që do të ndryshojnë mendimin tuaj rreth tyre (FOTO LAJM) Kur qëndrojmë në një hotel, stafi gjithmonë përpiqet të bëjë gjithçka që është e nevojshme për të na bërë të ndiheni sa
Marin Mema paralajmëron të nxjerrë fakte tronditëse për Manastirin Gazetari që është shpallur “persona non grata” në Greqi dhe që nga mediat në gjuhën maqedonase kërkojnë që po i njëjti
Limaj paralajmëron fakte të reja në gjykim Fatmir Limaj, ish-ministër në Ministrinë e Transportit dhe Postë-Telekomit (MTPT), njëherësh zëvendëskryeministër, ka pa
Të gjitha faktet e manipulimit të dosjes Lumezi Për rreth një muaj hulumtim, ekipi i Kohavisionit dhe “Betimi për drejtësi” kanë hulumtuar e gjetur me dhjetëra dokument
Fakte të mrekullueshme që provojnë se trupi i njeriut është plot me surpriza (FOTO LAJM) Shkencëtarët nxjerrin zbulime të reja rreth trupit të njeriut pothuajse çdo ditë. Ne bëmë një përmbledhje të fakteve
Fakte të panjohura dhe të frikshme për shërbimin sekret! (FOTO LAJM) Shërbimi Sekret i Shteteve të Bashkuara është i mbuluar me mister dhe mite. Kush janë këta njerëz të rreptë në kostu
VERIFIKIM FAKTESH/ Çfarë bënin patentat e Tahirit dhe bashkëshortes në makinën e biznesmenit me 836 000 euro ne bagazh Çfarë ndodhi me Orest Sotën dhe eurot e patentat e Saimir Tahirit padyshim është një rast që kërkon hetim më të thelluar
I mori gruan dhe nuk ia fal, caktohet data kur Wanda dhe Icardi do përballen me Lopezin Vanda Nara nuk arrin të qëndrojë jashtë aktualitetit: bashkëshortja e Mauro Ikardit ka përfunduar sërish në qendër të vë
Këto 15 fakte nuk do ju hyjnë kurrë në punë! Thjesht lexojini dhe qeshni Këto fakte nuk janë shumë me rëndësi, por janë interesante - ani pse mund të mos ju duhen asnjëherë. 1. Ulërima e lua
Basha paralajmëron se do të tregojë fakte tronditëse për Ramën dhe Tahirin Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka paralajmëruar një tjetër dalje për mediat ku sipas tij do të publikojë de
Basha ashpërson tonet dhe flet për ministra dhe kryetar bashkish të inkriminuar (VIDEO) Kreu i opozitës Lulzim Basha ashpëroi tonet në një konferencë për shtyp pak më parë duke theksuar se Rama është duke pe
Italia sjell 400 faqe të tjera me përgjime, mister deputetët e përfshirë Pak minuta më parë në Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë mbërritur prova dhe fakte të reja për dosjen “Habilaj”, ku për
Jo vetëm përgjimet, për Tahirin ka fakte "bombë" që do të shkundin Tiranën Për Sajmir Tahirin nuk ka vetëm përgjime të trafikantëve, por prova të pakundërshtueshme nga autoritetet italiane. K
Kajtazi thotë se ka fakte që dhjetra politikanë shkojnë me femra 20 vjeçare Gazetari Vehbi Kajtazi, i ftuar në emisionin Rubikon në KTV, për të folur për situatën e medias në Kosovë, dhe dhunën nd
Jabllanoviq publikon fakte tronditëse për Listën Serbe Raportimi për rrahjen e disa aktivistëve të Listës Serbe dje në Leposaviq, i ka hedhur poshtë ish-ministri, njëherësh kr
Basha akuzon rëndë: Të tjerë ministra të Ramës me fakte tronditëse Pas publikimit të dosjes së plotë në rrjetin social “Facebook” Basha ka dalë në një deklaratë të dejtpërdrejtë për medi
Disa fakte dhe kuriozitete nga Botërori që do të mbahet në Rusi Shumica e ndeshjeve të Botërorit nuk do të luhen në mbrëmje, por pasdite. FIFA ka vendosur që skuadrat të mos bëjnë udhë
Basha: Rama u tremb se do jepnim fakte për lidhjen e tij me krimin Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar pas zhvillimeve të sotme në Kuvend, në lidhje me përjashtimin e demokratit Flamur
5 fakte mbi listën e 30 të nominuarëve për "Topin e Artë" 2017 Fakti që Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez, Gianluigi Buffon, Sergio Ramos dhe Kylian Mbappe kanë qen