999 rezultate për

facebook-ut

Islami i përgjigjet Ramës përmes Facebook-ut Kastriot Islami i përgjigjet Edi Ramës përmes profilit të tij në Facebook. Z. Islami shpreh keqardhjen e tij lidhur me d
Shpëton nga pengmarrësi nëpërmjet Facebook-ut Rrjeti social Facebook është bërë shpëtimtari për një nënë në SHBA. Ajo ka përdorur Facebook për të kërkuar ndihmë për v
Çifti, gjykata i detyron të shkëmbejnë kodet e Facebook-ut Një gjykatë ka detyruar një çift që të shkëmbejnë kodet e Facebook-ut dhe MaSpace si pjesë e procedurave për divorc. Gjy
Anonymous kërcënon Facebook Grupi më i njohur i hakerëve në botë “Anonymous” ka kërcënuar se sot do të pengonte funksionimin normal të rrjetit socia
Kryeministri informon përmes facebook-ut "Si kryeministër i vendit vlerësoj se gjatë periudhës së kaluar, Qeveria ka arritur qëllimet afatshkurtëra, që janë përf
Shërbimi i muzikës i Facebook-ut, në shtator? Facebook mund të jetë duke planifikuar të lançojë një shërbim muzike online në konferencën F8 të zhvilluesve me 22 shtat
Gjermani: "Like" i Facebook-ut dhunon ligjet e privatësisë Facebook është nën akuzë në Gjermani, më saktësisht në Schleswig Holstein, ku komisionarët e mbrojtjes së privatësisë ka
Rivali i Facebook-ut, Google+, tashmë me lojëra Google ka nxjerrë lojëra për rrjetin social të tij, Google+, duke e çuar "sulmin" e tij ndaj Facebook-ut në nivelin e a
Anonymous nuk e mbështet rrëzimin e Facebook-ut Sipas njoftimeve të fundit, sulmi që grupi i hakerave Anonymous ka në plan të ndërmarrë kundër Facebook-ut nuk ka mbësht
Hakerat Anonymous i shpallin luftë Facebook-ut? Grupi i hakerave Anonymous ka drejtuar sytë tek Facebook-u për pretendimet e shkeljes së sigurisë në shkallë të lartë dh
Rihanna, “mbretëresha” e Facebook-ut Këngëtarja e famshme ka arritur 10 milionë fansa në rrjetin social duke i rrëmbyer vendin e parë Lady Gaga-s. Vajza n
Sekreti i suksesit të Facebook-ut Arsyeja për suksesin e jashtëzakonshëm të Facebook-ut është zbuluar më në fund. Përdoruesit e Facebook-ut bëhen të varur
Hakeri "GeoHot", punon për Facebook-un?! Hakeri i famshëm i PlayStation George "GeoHot" Hotz ka shkuar tek Facebook-u. Është e paqartë se me çfarë merret Hotz te
Komunikoni me miqtë tuaj të Facebook-ut - në Skype Tani mund të komunikoni me miqtë tuaj në Facebook edhe nëpërmjet Skype. Vjeshtën e kaluar Skype u përditësua në një vers
Facebook-ut i largohen 6 milionë persona Rrjeti social Facebook, duket se nuk ka më interesin e dikurshëm. Ndoshta të shqetësuar për privatësinë, apo thjesht mër
Bën tatuazh në krah 152 miqtë e saj të Facebook-ut (VIDEO) Si një shenjë për të treguar se sa miqësia dhe teknologjia kanë ndikuar në jetën e njerëzve, një vajzë ka bërë tatuazh t
Bing zgjeron pozicionin e tij nëpërmjet Facebook-ut Bing, motori i kërkimit nga Microsoft, është duke zgjeruar pozicionin e tij nëpërmjet rekomandimeve që shpërndahen brend
Google do të lëshojë rivalen e "like" të Facebook-ut Google kohët e fundit njoftoi se funksioni Google +1 do të zbulohet së shpejti, një lëvizje që nga shumë besohet të jetë
Berluskoni bëhet "fenomen i Facebook-ut" Pse Berluskoni nuk përdor Facebook-un? Pse nuk mund të blihen ftesat për miqësi?! Pse në tastierën e kompjuterit nuk ësh
Protesta në Mal të Zi Në Podgoricë të Malit të Zi qindra vetë kanë protestuar me kërkesat për më shumë vende pune dhe për t'i dhënë fund korru