999 rezultate për

fabrizio

Bashkëpunonte me mafiozë, dënohet me 3 vite e 6 muaj burg Fabrizio Miccoli Ish-sulmuesi i Juventusit, Fabrizio Miccoli është dënuar me 3 vite dhe gjashtë muaj burg nën akuzën e zhvatjet me metoda
Mbërrin në Tiranë ambasadori i ri italian, kush do ta zëvendësojë Alberto Cutillon Ka mbërritur në Tiranë ambasadori i ri i shtetit fqinj të Italisë që do të pasojë në detyrë Alberto Cutillo. Me anë t
Fabrizio Ravanelli beson te kualifikimi i Juventusit Fabrizio Ravanelli thotë se Juventusi duhet të besojë se ata mund të eliminojnë Real Madridin - "Është një ëndërr, por ë
Ermal Meta suprizon në mënyrën më të ndjerë të sëmurin me kancer Ka kaluar vetëm një javë që nga fitorja në Festivalin Sanremo nga Ermal Meta dhe Fabrizio Moro, të cilët këtë herë kanë
RAI vendos: Kënga e Ermal Metës vazhdon garën në Sanremo Siç u njoftua ditën e kaluar, kënga e tij “Non mi avete fatto niente” në bashkëpunim me Fabrizio Moro është konsideruar
Fabrizio Corona: Belen më tradhtonte “Belen më tradhtonte. Tani kam konfirmimin e asaj që gjithmonë kam dyshuar. Por si një i dashuruar dhe krenar siç isha,
Cana bën për vete bukuroshen Rodrigues Kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana duket se ka bërë për vete bukuroshën Belen Rodrigues e cila i ka
Supergol nga Fabrizio Miccoli (VIDEO) Palermo e Samir Ujkanit u rikthye te fitorja pas një sërë rezultatesh negative. Siçilianët mposhtën në Renzo Barbera Chi
Borrielo nuk i ndahet Belenit Duket si një paradoks, por është kështu. Marco Borriello, sulmuesi i Juventusit dhe i fejuar me modelen e prezantuesen b
Miccoli e pranon: Jam shoku i djalit të bosit Fabrizio Miccoli i gëzohet rekordit të golave të tij me Palermon në sallën e shtypit, por përfiton nga rasti të sqarojë
Inter-Palermo, shumë gola për vetëm një pikë (VIDEO) Barazim me rezultat 4-4 ka qenë epilogu i ndeshjes mes Interit dhe Palermos, të zhvilluar në Giuzeppe Meazza. Të parët s