999 rezultate për

fabian

Fabian Meme, shqiptari i kërkuar nga FBI-ja Agjencia Federale e Hetimit në SHBA (FBI) shpall në kërkim ndërkombëtar shtetasin shqiptar Fabian Meme, i njohur edhe me
Lucia Fabiani, ja e dashura e re e Higuain (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain, protagonist i një aksidenti dje në Capri, i cili i kushtoi disa fraktura në fytyrë, mund të ngushëllohe
Inter, 3 objektiva nga Baseli (FOTO LAJM) Inter peshkon në Zvicër. Sipas gazetës më të madhe sportive në Itali "La Gazzetta dello Sport", janë tre objektivat e zi
Vidhnin hekur për skrap, 6 të arrestuar në Përmet Gjashtë persona janë arrestuar nga policia e Përmetit pasi janë kapur duke prere me bombula me oksigjen tubacionin e rrj
L.Fabiano: Xavi, numri 1 në botë As Lionel Messi dhe as Cristiano Ronaldo por Xavi Hernandez. Sulmuesi brazilian Luis Fabiano shprehet se mesfushori span
Milan dhe Juventus duel për Monzon (VIDEO) Pas polemikave post ndeshjes, dueli mes Milan dhe Juventus ( në pritje të ndeshjes së kthimit në Kupën e Italisë) është
Luis Fabiano, "ëndrra" e merkatos së Fiorentinës Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, emisari për merkaton e Fiorentinës Corvino është me detyrë në Amerikën e Ju
Inter, Leonardo kërkon Luis Fabiano Luis Fabiano nuk është më vetëm objektiv i Juventus. Sipas "Gazzetta dello Sport" trajneri i Interit, braziliani Leonard
Milan: Kthehet në modë Luis Fabiano Përgjigja negative e Massimo Cellino dhe Roberto Donadoni për Matrin i detyron kuqezinjtë të zgjerojnë horizontet për të
Inter nën gjurmët e Luis Fabianos Agjenti i lojtarit të Sevillas, Luis Fabiano, ka pranuar se sulmuesi Brazilian, verën që shkoi, ka refuzuar një transfer
Fabiano harron Milanin Ylli i Sevillas, Luis Fabiano ka arkivuar interesimin e Milanit për shërbimet e tij gjatë afatit kalimtar
Sevilla: Milan nuk ka para per Luis Fabianon Gjate prezantimit te mesfushorit Didier Zokora, presidenti i Sevilla Jose Maria Del Nido ka folur edhe per zhvillimin e
Leonardo: Fabiano drejt kalimit ne Milan Trajneri i ri i Milanit, Leonardo, thotë se klubi është afër angazhimit të Luis Fabianos dhe se
Scolari interesohet për Fabianon Sipas mediave angleze, Luiz Felipe Scolari do të përpiqet që në afatin kalimtar të janarit t&eu
City ishte përpjekur të transferonte Fabianon dhe Gomez Sulmuesi i Stuttgardit, Mario Gomez, ka pohuar se klubi i tij ka refuzuar një ofertë të Manchester Cityt