999 rezultate për

f4f4f4

“Po vijmë Prishtinë”, Dua Lipa po pret me padurim festivalin “Sunny Hill” në Kosovë (FOTO LAJM) Këngëatrja me famë botërore Dua Lipa, është një prej emrave të showbizit që pëlqehet dhe komentohet shumë në rrjetet soc
Ish e dashura e Neymar ngatërron frenat me gazin, shkatërron Lamborghinin (VIDEO) Modelja e njohur serbe, Soraja Vucelic vijon të mahnitë në rrjetet sociale, me fotot shumë ‘të nxehta’ që poston në mëny
Ameli e Miriamit dhe Albanit "ëmbëlson" Instagramin, si vajzë kopertinash (FOTO LAJM) Miriam Cani ka postuar fotot më të ëmbla të vogëlushes së saj Ameli, të cilat me siguri do ju zbukurojnë ditën. Bukurosh
Capital T po bën ëndrrën realitet: "Do ta mbani mend këtë datë" (VIDEO) Prej disa ditësh në media po qarkullon një foto e një sënduku të mbyllur e publikuar nga reperi Capital T, i cili ka par
Bebe Rexha mori patentën, por tani ka një hall tjetër më të madh (FOTO LAJM) Sipas legjislacionit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, patentën mund ta marrësh që në moshën 16-vjeçare. Rregull
"Jam e "çmendur" ndonjëherë", mamaja e Rita Orës publikon foton e "nxehtë" të së bijës (FOTO LAJM) Rita Ora dhe mamaja e saj Vera kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën dhe këtë nuk hezitojnë asnjëherë t
"Luftë e hapur", Fero ofendon rëndë Unikkatilin pas diss-it të fundit (VIDEO) Unikkatili dhe Fero duket se nuk po e gjejnë ende gjuhën e përbashkët. Ata shpesh janë kthyer në qendër të mediave për
Orinda dhe Turjani të lumtur buzë detit: Ne të tre (FOTO LAJM) Moderatorët e njohur, Turjan Hysko dhe Orinda Huta dy vite më parë lidhën jetën e tyre në martesë bashkë. Të gjithë pris
Shifër e "çmendur", Unikkatil "ndezi" Prishtinën por kjo kushtojë shtrejntë (VIDEO) Pas 7 viteve kur performoi për herë të parë në Prishtinë, Unikkatil u rikthye edhe një herë në Kosovë, kësaj radhe në Mi
Një bashkëshorte si JLO, ndërpreu koncertin për të uruar Alex-in për ditëlindje (VIDEO) Pak ditë pasi festoi 50-vjetorin e saj, JLo pati një tjetër festë dhe këtë herë ishte radha e partnerit të saj! Alex
11 vite "E Diela Shqiptare", Ardit Gjebrea shpreh mirënjohjen me fjalë zemre (FOTO LAJM) "E Diela Shqiptare" ka qenë për një kohë të gjatë pranë publikut shqiptar në çdo ditë të dielë, ekzaktësisht plot 11 vit
Jonida Maliqi i shpreh dashurinë e pafund përsonit që e adhuron Jonida Maliqi ka publikuar foton e radhës nga pushimet. Jonida Maliqi ditë më parë kishte filluar pushimet e saj në s
"Jam më burrë se ju", Dafina Zeqiri i përgjigjet komenteve absurde që merr nga meshkujt (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është e njohur për eksperimentet e saj ekstreme në ‘look’ apo për ‘dashurinë’ ndaj veshjeve të gjëra, por
Vajzat shqiptare "çmenden" kur performon Ledri Vula, twerk dhe ulërima (VIDEO) Padyshim që Ledri Vulën mund ta klasifikojmë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar por veçanërisht për gjininë
Ndërkohë që Unikatil "e dogji" mbrëmë në koncert, Noizyt-t i ndodhi e papritura (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar është mbajtur koncerti i Unikkatil në Mitrovicë, aty ku reperi ka performuar hitet e tij para fansave
Vëllezërit shqiptarë po bëjnë namin në SHBA, të gjithë vipat me markën e tyre (FOTO LAJM) Dua Lipa ka bërë një postim vërtet interesant sot në Instagramin e saj! Përmes një fotoje ku shfaqet e veshur me një
Që nga titulli deri te Fjolla Morina , klipi i ri duket "çmenduri" (FOTO LAJM) Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas paraqitjes së saj në koncertin më të fundit që mbajti në Skë
"Zemër" fiton super çmim, Dhurata Dora mbetet pa fjalë (VIDEO) Kënga “Zemër” e Dhurata Dorës në bashkëpunim me Soolking i tejkaloi pritshmëritë. Ky single muzikor është certifikuar nd
Fjalë më të bukura nuk mund të gjenden, Jul Deda e uron kështu "babushin" për ditëlindje (FOTO LAJM) Sot është një ditë e shënuar në familjen e artit shkodran, Deda. “Artisti i Merituar”, Zef Deda, feston ditëlindjen dhe
Si një pallat mbretëror, Gjyste Vulaj zbulon pamjet luksoze nga shtëpia e saj (FOTO LAJM) Përveç se një nga këngëtaret më të pëlqyera të vendit tonë, Gjyste Vulaj është dhe një nga personazhet më aktivë në rrje